2,726

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

U mnie ostatnio sympatycznie, ale pogoda daje się we znaki. Wprawdzie temperatura nie jest jeszcze powalająca, ale ciągle jest duszno.

2,727

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Mhmm... odreagowałam smile Zakupy z koleżanką + wygłupy, potem piwko i ... też wygłupy big_smile
Kiedy chodziłyśmy razem do szkoły, nauczyciele nie chcieli rozpoczynać lekcji, dopóki się nie rozsiądziemy i to jedna do pierwszej, a druga do ostatniej ławki, żeby nie było możliwości kontaktu big_smile

2,728

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

a ja dziś mam od takiego sad po taki big_smile i co tu zrobić.... wrrr

2,729

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Powiem wam że leżenie w parku na trawie bardzo poprawia mi nastrój i jest jedną z moich najprzyjemniejszych rzeczy ostatniego czasu. Nigdzie się nie śpieszę, nic mi myśli nie zaśmieca, wszystkie troski pozostawiam w mieszkaniu. Tylko niebieskie niebo i szum fontanny w tle.

Teraz jestem gotowa na stawianie czoła każdemu problemowi.

2,730

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Rednes, od lat żałuję, że u mnie nie ma takiego parku, gdzie nie wywołałoby zdziwienia i pokazywania palcem leżenie na trawce. Kiedy znajomi wysyłają mi zdjęcia zza granicy, gdzie trawniki publiczne nie są zasrane psimi fekaliami, a oblegane przez zadowolonych ludzi, to mam ochotę wejść w takie zdjęcie.
Póki co siadam na murku i w sumie też jest dobrze, tylko zimno w tyłek.
Chodzę też czasami na ścieżkę edukacyjno-przyrodniczą do lasu i tam można się położyć na ławce i obserwować korony drzew na tle nieba. Mega smile

2,731

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

U mnie obecnie przyjemnie, bo dostała mega zapas świeżych truskawek big_smile

2,732

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Omniom smile Pycha! Ja teraz mogę śmiało powiedzieć, że nadużywam tej rozkoszy, ale jak zachować umiar, skoro lada dzień znikną aż do następnego roku? Trzeba się porozkoszować.

2,733

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ależ tak trzeba smakować..Co Ty niechcemisie robisz tak późno na kompie ? przecież grzeczne dziewczynki już dawno o tej godzinie śpią :* ja mam dzisiaj dobry humor bo dzisiaj jest czwartek a jutro piątek i w końcu mój wymarzony weekend. Zapracowałam na niego od poniedziałku.

2,734

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

W dobrym nastroju życzę super weekendu smile

[img]//4.bp.blogspot.com/-xHz-v-z5aqI/UIqj_HjAOBI/AAAAAAAAVlQ/oXEvFe8wxtA/s320/weekend00.gif[/img]

2,735

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Oj słodko smile ja też w dobrym nastroju wszystkim życzę super weekendu. Wzięłam sobie dzisiaj wolne bo po bożym ciele pracowałam w piątek i akurat jedziemy sobie razem z moim facetem do Warszawy..Pogoda się zapowiada świetnie, na pewno nie będziemy tam się nudzić.

2,736

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

[quote=pomadeczka]Ależ tak trzeba smakować..Co Ty niechcemisie robisz tak późno na kompie ? przecież grzeczne dziewczynki już dawno o tej godzinie śpią :* ja mam dzisiaj dobry humor bo dzisiaj jest czwartek a jutro piątek i w końcu mój wymarzony weekend. Zapracowałam na niego od poniedziałku.[/quote]

Rozrabiam nocą, gdy nikt nie widzi. Udanego weekendu, skoro na niego zasłużyłaś big_smile

2,737

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Mam strasznie męczący humor.
Raz jestem szczęśliwa, a raz skrajnie zdołowana jestem

2,738

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Co Tobie Diabela dolega?

Ja dziś dogorywam... okres sad

2,739

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dziś padał deszcz prawie cały dzień, pogoda nie nastrajała optymistycznie.
Pod wieczór przespałam 3 godziny. Teraz siedzę jakaś senna nadal.

2,740

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Nie no... wiecie co?
Lubię, gdy mój zły nastrój nagle ktoś/coś poprawia, ale kiedy dobry nastrój ktoś czymś nieodwracalnie psuje, to to jest naprawdę wredne. Tak jest teraz - coś z winy kogoś, coś bardzo poważnego, co będzie się ciągnęło przez kilka miesięcy na moją szkodę, więc humoru sobie tak łatwo nie poprawię. A było dobrze... tzn. było źle, ale zrobiłam sobie dobrze treningiem, wypociłam złość, smutek, wprawiłam się w dobry nastrój i sprowadzono mnie duchowo do parteru sad
Czasami odechciewa mi się żyć.

2,741

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dla Ciebie i wszystkich piszących ze mną, na poprawę nastroju smile
[img]//i47.tinypic.com/nboto4.jpg[/img]

2,742

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Ech Subtellna... dobra duszyczka z Ciebie wink

2,743

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dziękuję i wzajemnie Aniołku smile

2,744

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Mam dziś nastrój jak zdobywca szczytu tuż przed wejściem na niego:) Pełna mobilizacja!

2,745

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dzisiaj u mnie kiepsko jeśli chodzi o nastrój... Mam w domu ponad 30 stopni, nie idzie wytrzymać... Siedzę i wieje na mnie wiatrak - inaczej bym chyba padła.

2,746

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Całkiem nieźle smile Pogoda szaleje, burze i te sprawy, ale ja lubię każdą pogodę smile Wczoraj z przyjaciółką dogalopowałyśmy do mnie, chroniąc się pod kurtką. Szybko się przebrałyśmy,  a w pokoju było tyle mokrych rzeczy, że obawiałam się mgły big_smile
Przebierałam się wczoraj 5x big_smile

2,747

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Dzisiaj fajnie, bo rodzinka szczęśliwie wróciła z wakacji smile

2,748

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

U mnie też całkiem fajnie. Dużo dobrego jedzenia, kino i przyjaciółka. Tylko  buty obtarły sad

2,749

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Nic mi się nie chce i mam mega lenia ,kto mnie zachęci do działania?... smile

2,750

Odp: jaki nastrój macie dziś...?

Co masz zrobić dziś, zrób pojutrze, będziesz miała 2 dni wolne:)