1

Temat: Makijaż dla rudej z brązowymi oczami

Jakie kolory wg Was pasują do takiego typu urody?

2

Odp: Makijaż dla rudej z brązowymi oczami

Ja bym postawiła na złoto,  szmaragdy, zielone cienie do powiek, wpadającą w brąz szminkę..

3

Odp: Makijaż dla rudej z brązowymi oczami

a może fiolety i beze

4

Odp: Makijaż dla rudej z brązowymi oczami

pomarańczowa szminka, cienie blady róż

5

Odp: Makijaż dla rudej z brązowymi oczami

zieleń, fiolet to są dobre kolory

6

Odp: Makijaż dla rudej z brązowymi oczami

a co sadzicie o czarnym

7

Odp: Makijaż dla rudej z brązowymi oczami

do brązowych oczu to raczej będzie postarzał...

8

Odp: Makijaż dla rudej z brązowymi oczami

Moim zdaniem ładnie będzie Ci w złotym cieniu i wszystkich cielistych z ładnie podkreślonymi rzęsami. Jeśli chodzi o pomadki to jest teraz ogromny wybór odcieni pomarańczy, niektóre wpadające w ceglasty. Myślę, że warto spróbować postawić na mocne usta i delikatnie podkreślone tuszem oczy. Doda Ci to pazura, pozdrawiam.

9

Odp: Makijaż dla rudej z brązowymi oczami

Wszelkie błyszczące odcienie rudego i złota,połyskliwy brokat granatowego i fioletu

10

Odp: Makijaż dla rudej z brązowymi oczami

Złoty, tak! smile

11

Odp: Makijaż dla rudej z brązowymi oczami

Złoto, beże, odcienie zieleni, brązu... Tylko oczywiście z umiarem. To zależy, jaki masz odcień cery smile

12

Odp: Makijaż dla rudej z brązowymi oczami

zieleń połączony z beżem bardzo ładnie by wyglądał smile

13

Odp: Makijaż dla rudej z brązowymi oczami

Do rudego wszelki złoto i zielenie. Natomiast do brązowych oczu ostatnio granaty mi się podobają.

14

Odp: Makijaż dla rudej z brązowymi oczami

Dla kobiet o rudych włosach i brązowych oczach polecam odcienie granatu lub chabru, ciemnej zieleni lub szmaragdu lub fioletu typu nasyconej śliwki. Delikatniej jasny pudrowy róż. Niedopuszczalne są odcienie brązu ze względu na kolor oczu- żelazna zasada cienie koloru odmienne od koloru oczu.

dajemy Ci dobre ceny [ sorry- no i co? Jest tak!

Ostatnio edytowany przez deborrra (2015-05-04 22:30:18)

15

Odp: Makijaż dla rudej z brązowymi oczami

zieleń fiolet i złoto piękne kolory dla rudej

16

Odp: Makijaż dla rudej z brązowymi oczami

Łatwiej będzie jak któraś po prostu wrzuci zdjęcie.

17

Odp: Makijaż dla rudej z brązowymi oczami

Ja bym postawiła na zieleń, fiolet, brązy i szarości oraz beże. Miałam przez długi czas rude włosy i właśnie takie kolory najbardziej do mnie pasowały. Najlepiej jednak by było gdybyś zaczęła testować poszczególne kolory i w końcu dowiesz się jaki do ciebie pasuje. Każdy ma inna cerę, kolor oczu itd. Nie koniecznie do ciebie będzie paoswało to co di innych rudych dziewczyn. Ja długo szukałam idealnych kosmetyków. W końcu mam idealny podkład, cienie i bronzer. Muszę jeszcze zaopatrzyć się w pędzle do makijażu Kavai z  i będzie idealnie. Póki co wykonuję makijaż ręką i efekt jest średni.

18

Odp: Makijaż dla rudej z brązowymi oczami

Zieleń i fiolet są najlepsze:)

19

Odp: Makijaż dla rudej z brązowymi oczami

złote na pewno ale też wlasnie jakies zielenie tylko ciemne bo jasne tak slabo wygladaja chyba ze masz wprawe w makijazu cieniami

20

Odp: Makijaż dla rudej z brązowymi oczami

Nude i zielenie będą najlepsze

21

Odp: Makijaż dla rudej z brązowymi oczami

A może bez makijażu? Rude są tak wyraziste z urody...