126

Odp: Nasza czytelnia - jakie książki polecacie?

Wydawnictwo MAG wreszcie wypuści "Elantris" Brandona Sandersona!!! We wrześniu smile

127

Odp: Nasza czytelnia - jakie książki polecacie?

A ja czekam na kolejną nowość Nicolasa Sparksa: "Spójrz na mnie" smile

128

Odp: Nasza czytelnia - jakie książki polecacie?

Dużo czytam, próbowałam też pisać, teraz mam okazję wydać moje treści w formie książki z rozpisani.pl, wydawnictwo ma ciekawą ofertę dla amatorów i początkujących autorów i to właśnie takie książki lubię czytać najbardziej.

129

Odp: Nasza czytelnia - jakie książki polecacie?

Patra, mogłabyś nam się tu pochwalić swoją twórczością nieco smile Jakiś tytuł chociaż podać smile

130

Odp: Nasza czytelnia - jakie książki polecacie?

Polecam [url=http://urodaizdrowie.pl/beduinki-na-instagramie-recenzja]"Beduinki na Instagramie"[/url] Aleksandry Chrobak. Emiraty widziane oczyma mieszkającej tam przez jakiś czas Polki, bardzo dociekliwej i spostrzegawczej.
Można się zdziwić, jak niektóre sprawy oceniane przez nas przez pryzmat stereotypu, są odmienne od powszechnych przekonań smile

131

Odp: Nasza czytelnia - jakie książki polecacie?

Biografie polityczne to są coraz fajniejsze książki. Ich poziom z każdym kolejnym wydaniem rośnie.
Polecam także książki historyczne. Ostatnio bardzo fajne wydania wychodzą o tematyce Polski Ludowej. Jest co czytać.

132

Odp: Nasza czytelnia - jakie książki polecacie?

Też lubię książki historyczne. Bardzo lubię. Na półce na swoją kolej czeka biografia Atatürka i wspomnienia kobiet, które pracowały przy projekcie Manhattan (tworzenie bomby atomowej podczas II wś).

133

Odp: Nasza czytelnia - jakie książki polecacie?

A ja lubię takie, gdzie opisują egzotyczne miejsca, kraje, w których nie byłam (i pewnie nie będę).

134

Odp: Nasza czytelnia - jakie książki polecacie?

Lubię czytać od dziecka i czytam dużo, ale w pewnym momencie wiele książek mi się znudziło. W szczególności polecane bestsellery, które czyta każdy i nie zawsze jest to dobra książka, ale czytają ją tłumy. Znalazłam bardzo fajnego dystrybutora książek niszowych, nieznanych autorów, nie sprzedawanych nigdzie więcej, a bardzo ciekawych i wciągających. Jeżeli macie ochotę na takie książki, to sprawdźcie na motyleksiazkowe.pl

135

Odp: Nasza czytelnia - jakie książki polecacie?

Ostatnio podobała mi się Dziewczyna z pociągu książka super bo film to lipa totalna. Ogólnie lubię książki teraz w bardzo dobrych cenach mają w w księgarni   na pewno kupię kilka tytułów na wolne chwile.

136

Odp: Nasza czytelnia - jakie książki polecacie?

Ja ostatnio czytam książki autorstwa Katarzyny Bondy. Naprawdę dobre i wciągające kryminały, oraz thrillery.

137

Odp: Nasza czytelnia - jakie książki polecacie?

A ja wróciłam do Agaty Christie, to moje stare dobre lektury:)

138

Odp: Nasza czytelnia - jakie książki polecacie?

Warto miłość do książek zaszczepić również w dzieciach. Jeśli od małego będą otrzymywały odpowiednie książki to nie będzie to trudne. Takie wartościowe książki dla dzieci bez problemu można kupić w księgarni Szymelka  . Popatrzcie sobie, bo to jedyna księgarnia jaką znam, która ma doradców oferujących pomoc w wyborze książki idealnie dobranej do potrzeb dziecka.

139

Odp: Nasza czytelnia - jakie książki polecacie?

Ja w wolnej chwili czytam przeważnie poezję, powieści czytam rzadziej, głównie thrillery typu "Dziewczyna z pociągu". Z ostatnich książek jakie przeczytałam mogę polecić "Elegia o ziemi" w której przedstawiono proces degradacji ludzi i rozszarpywania majątku narodowego - autorka próbuje uświadomić w niej wagę i obowiązek społecznych współdecyzji.

140

Odp: Nasza czytelnia - jakie książki polecacie?

[quote=malinka]A ja lubię takie, gdzie opisują egzotyczne miejsca, kraje, w których nie byłam (i pewnie nie będę).[/quote]
Ja też! Uwielbiam reportaże i książki podróżnicze. Poznawanie świata bez wychodzenia z domu, bo nie zawsze jest kiedy i za co go zwiedzić, nad czym straszliwie ubolewam.

141

Odp: Nasza czytelnia - jakie książki polecacie?

O rety, nie wiedziałam, że tam są książki. Oglądałam niedawno maszyny do szycia, bo mi się marzy taki zakup, ale nie dostrzegła zakładki z książkami.

142

Odp: Nasza czytelnia - jakie książki polecacie?

Ja czytam przeważnie kryminały, z nowości zachęcam do przeczytania "Dziewczyny z pociągu" i "Za zamkniętymi drzwiami". Uwielbiam też romanse, ostatnio bardzo mi się spodobała "Uwikłani Tom 3. Na zawsze". Książek szukam zazwyczaj w sieci, sporo wybór ma księgarnia PWN, na można przejrzeć najpopularniejsze obecnie romanse.

143

Odp: Nasza czytelnia - jakie książki polecacie?

Warto czytać książki, najczęściej wybieram poradniki albo reportaże typu  ciekawa pozycja, warto sobie przeczytać tą książkę. W księgarni Rewolucja znajdziecie duży wybór asortymentu, to firma działająca na terenie UK, wielu Polaków korzysta z ich usług. Mają niedrogą wysyłkę.

144

Odp: Nasza czytelnia - jakie książki polecacie?

Reportaże są super smile Pozwalają dowiedzieć się i zrozumieć więcej, być w miejscach, których być może nigdy się nie zobaczy i poznać ludzi, których pewnie nigdy się nie spotka. Uwielbiam <3

145

Odp: Nasza czytelnia - jakie książki polecacie?

Polecam książkę Dziewczyna w trampkach. Jest naprawdę super!

146

Odp: Nasza czytelnia - jakie książki polecacie?

Chyba bardzo Ci się spodobała big_smile Stąd taki nick? wink

147

Odp: Nasza czytelnia - jakie książki polecacie?

Ja poleca Trzy filary biznesu w internecie. Książka którą powinien przeczytać każdy właściciel firmy. Daje dużo do myślenia, otwiera ozy na pewne sprawy.

148

Odp: Nasza czytelnia - jakie książki polecacie?

Jak już jesteśmy w tematach biznesowych, to polecam poradnik "Niegrzeczne dziewczynki robią karierę" Barbary Schneider, wydawnictwa BC Edukacja.

149

Odp: Nasza czytelnia - jakie książki polecacie?

Jeśli lubicie kryminały, to z nowości mogę polecić nowy tom z serii "Millennium", zachęcam też do książki "Macierewicz i jego tajemnice". Jeśli czytacie książki kucharskie, to sprawdźcie sobie "Zdrowy czekoholik" O. Ivanova - zawiera wiele dobrych przepisów na desery z czekoladą.

150

Odp: Nasza czytelnia - jakie książki polecacie?

Inga Iwasiów: "Bambino" super pozycja - polecam smile