101

Odp: Jaki kształt paznokci?

najmodniejsze w zaszlym sezonie o naturalnej dlugosci pastelowe kolory wczesniej do szpica fajne kombinacje zdobieniowe jeszcze wczesniej kwadrat i on jest najczesciej preferowany ale pamietaj jesli chcesz zeby wygladaly efektownie przedluzyly plytke paznokci nie rob tego"jak od siekiery"po bokach lekko zaokraglij i rob to w jednym kierunku od jednej strony najlepiej do srodka wtedy nie niszczysz plytkiusmiech.gif

102

Odp: Jaki kształt paznokci?

ostre szpice są okropne .. Ja wyznaję kwadratowy kształt  lekko zaokrąglony po bokach ..

103

Odp: Jaki kształt paznokci?

Kwadrat z zaokrągloną górą

Połączenie dwóch powyższych kształtów będzie również doskonałym wyborem. Jeżeli jesteś fanką kwadratowych paznokci, ale chciałabyś zmienić coś w ich wyglądzie możesz wypróbować ten kształt. Przede wszystkim musisz przypilnikować boki paznokci na kwadratowo, a górę paznokcia delikatnie zaokrąglić. Ten kształt paznokcia będzie się również nadawał do zrobienia francuskiego manicure.

104

Odp: Jaki kształt paznokci?

[quote=Kapitolcia]Kwadrat z zaokrągloną górą

Połączenie dwóch powyższych kształtów będzie również doskonałym wyborem. Jeżeli jesteś fanką kwadratowych paznokci, ale chciałabyś zmienić coś w ich wyglądzie możesz wypróbować ten kształt. Przede wszystkim musisz przypilnikować boki paznokci na kwadratowo, a górę paznokcia delikatnie zaokrąglić. Ten kształt paznokcia będzie się również nadawał do zrobienia francuskiego manicure.[/quote]
cool genialnie

105

Odp: Jaki kształt paznokci?

zawsze nosiłam kwadratowe paznokcie, takie mi naturalnie rosły i nie nadawałam im żadnego specjalnego kształtu. Ale jakiś czas temu (właśnie takie "boczne" zadziory) zmusiły mnie do spiłowania boków. więc dopiłowałam resztę paznokci i mam kształt migdałków smile I wiesz co? Żałuję, że tak późno zaczęłam nosić migdałki. Są świetne i rzeczywiście paznokcie mniej są podatne na uszkodzenia smile

106

Odp: Jaki kształt paznokci?

Mi najbardziej podobają się migdałowe paznokietki smile

107

Odp: Jaki kształt paznokci?

Zdecydowanie migdalki ;d

108

Odp: Jaki kształt paznokci?

Uwielbiam francuski manicure ale w nowoczesnej wersji. Zdarza mi się robić go na kolorach kontrastujących ze sobą, nie w klasycznym biało mlecznym stylu. Poza tym świetnie wyglądają też przy smatowionym lakierze i błyszczących końcówkach.

109

Odp: Jaki kształt paznokci?

ja niestety kiedyś obgryzałam paznokcie.. teraz to już mam ten etap za sobą i zapuszczam.. niestety często mi się łamią i mam bardzo brzydki kształt paznokcia - szeroka płytka paznokcia.. Nie wiem jak go formować i co z takim kształtem zrobić

110

Odp: Jaki kształt paznokci?

Ja bardzo lubię migdałki najczęściej właśnie mam je. Jakoś inne mnie nie przekonują bo naprawdę kiedyś się bawiłam tak paznokciami że kształty były różne ale zdecydowanie mi pasują migdałki co nie raz przyznały mi koleżanki.

111

Odp: Jaki kształt paznokci?

Mnie na przykład podobają się na okrągło. Lubie ja takie zwłaszcza jak nie są zbyt długie. Nie mam wtedy z nimi najmniejszego problemu. Wszystko zależy od tego co kto lubi.

112

Odp: Jaki kształt paznokci?

Ja zawsze piłowałam na kwadratowo, ale ostatnio zmieniłam kształt i obecnie mam migdałki wink Trochę już siedzę w paznokciach, a na dodatek niedawno rozpoczęłam pracę w salonie kosmetycznym i wiem, że migdałki są obecnie najmodniejszym kształtem na paznokciach moich klientek smile

Ostatnio edytowany przez kamilorda6 (2015-06-14 17:50:24)

113

Odp: Jaki kształt paznokci?

Też tak miałam ale ostatnio bardzo mi się podobają migdałki nie wiem czemu chyba zauważyłam że każdej się właściwie taki kształt paznokci podoba nie wiem czy to jakaś moda na to czy co wink Czasem lubie zrobić sobie właśnie na kwadratowo ale to musze mieć ochotę.

114

Odp: Jaki kształt paznokci?

ja mam zawsze kwadratowe. Dal mnie wyglądają dużo bardziej elegancko wink

115

Odp: Jaki kształt paznokci?

Ja na kwadratowo ale też widzę często na okrągło, jednak mnie bardziej podobają się na kwadratowo.

116

Odp: Jaki kształt paznokci?

Ja mam owalne, w kształcie migdałów:)

117

Odp: Jaki kształt paznokci?

A ja czasem lubię zaszaleć i opiłować skośnie;)

118

Odp: Jaki kształt paznokci?

Okrągłe są najlepsze:)

119

Odp: Jaki kształt paznokci?

Mi podobają się migdałki smile

120

Odp: Jaki kształt paznokci?

a może takie w szpic niby owalne, ale z ostrym zakończeniem?

121

Odp: Jaki kształt paznokci?

Dziś mam ścięte zupełnie prosto, umalowane tylko bezbarwnym lakierem:)

122

Odp: Jaki kształt paznokci?

Zawsze owalny:)

123

Odp: Jaki kształt paznokci?

Zależy od humoru, czasem kwadratowym czasem w kształcie migdała:)

124

Odp: Jaki kształt paznokci?

dzisiaj proste z zaokrąglonymi bokami

125

Odp: Jaki kształt paznokci?

Ja bardzo lubię paznokcie w kształcie migdała, ale łagodnie zaokrąglone. Ostre końcówki mi się nie podobają.