1

Temat: Coś dla lakeiromaniaczek

Drogie Dziewczyny,

niedawno na portalu Urodaizdrowie miałyście możliwość wygrać zestawy  lakierów Galaxy. Zarówno zwycięzców (bo przecież był też jeden Pan smile jak i przegranych zapraszamy do pochwalenia się Waszymi karnawałowymi paznokciami na naszym fanpage na fb gdzie co tydzien rozdajemy  nagrody za najciekawsze stylizacje smile

2

Odp: Coś dla lakeiromaniaczek

Nie znoszę malować paznokci sama. Wolę iść do kosmetyczki

3

Odp: Coś dla lakeiromaniaczek

ja nie umiem lewej reki ;/

4

Odp: Coś dla lakeiromaniaczek

Kornelcia, maluj, maluj i jeszce raz maluj a dojdziesz do wprawy wink

5

Odp: Coś dla lakeiromaniaczek

To prawda. Trening czyni mistrza smile Kiedyś malując paznokcie u prawej ręki miałam pomalowane palce prawie do połowy tongue A teraz to nawet czasem wyjdzie mi lepiej niż u lewej smile

6

Odp: Coś dla lakeiromaniaczek

Dobrze Ci Kornelciu Diabela mówi, maluj maluj... ja to już potrafię nawet po pijaku ;p

7

Odp: Coś dla lakeiromaniaczek

Efekt pewnie jest oryginalny, palce całe w szlaczkach:)

8

Odp: Coś dla lakeiromaniaczek

Hahah ;p
Kiedy robię dłuższą przerwę w malowaniu to potem muszę z powrotem dochodzić do wprawy, ale kiedy maluję często to idzie szybko i sprawnie.

9

Odp: Coś dla lakeiromaniaczek

Ja nie stosuję klasycznych lakierów od bardzo dawna. Teraz używam tylko lakiery hybrydowe. Dzięki temu moje paznokcie nawet przez 3 tygodnie są ładne i bez odprysków. Moja ulubiona kolorystyka - główni czerwienie. A paznokcie często robię sama, ale lubię raz na jakiś czas pójść do profesjonalnego salonu i się zrelaksować w czasie, gdy ktoś robi mi manicure i pedicure.

10

Odp: Coś dla lakeiromaniaczek

Uwielbiam malować paznokcie i mimo, że idzie mi szybko i sprawnie to lubię też sobie ulepszać ciągle i wynajdywać coś nowego. Od jakiegoś czasu np używam top fast dry:) To wygodne jak się człowek spieszy smile

11

Odp: Coś dla lakeiromaniaczek

Fajny jest, miałam. smile Z kolei moja siostra ostatnio oszalała na punkcie takiego żelu, który utwardza i wzmacnia zniszczone paznokcie, bo jej się strasznie posypały przy karmieniu.

12

Odp: Coś dla lakeiromaniaczek

Ja też powoli zaczynam myśleć o samodzielnym malowaniu paznokci. Myślicie, że zakup zestawu hybrydowego na dłuższą metę się opłaci?

13

Odp: Coś dla lakeiromaniaczek

[quote=a_grestowa]Fajny jest, miałam. smile Z kolei moja siostra ostatnio oszalała na punkcie takiego żelu, który utwardza i wzmacnia zniszczone paznokcie, bo jej się strasznie posypały przy karmieniu. Też z Sally Hansen, a wygląda tak, gdyby któraś z Was szukała żelu do zadań specjalnych.[/quote]


Jeszcze go w sklepie nie widziałam, ale na stronie Sally Hansen fajnie jest opisany  według tego co piszą, to można go uzywać również jako bazę. Jak będę w sklepie to podpytam.

14

Odp: Coś dla lakeiromaniaczek

ja uwielbiam te z brokatem - przez cały rok:)

15

Odp: Coś dla lakeiromaniaczek

Mam kilkanaście lakierów w tej chwili i każdy do czegoś innego mi pasuje;)

16

Odp: Coś dla lakeiromaniaczek

Ja mam tylko 3