26

Odp: podkład i puder

super, gratuję smile
fajna nagroda

27

Odp: podkład i puder

też tak uważam

28

Odp: podkład i puder

ja jakoś z gazet ostatnio dretwo mam nic nie wygrywam a w smskach to już wcale

29

Odp: podkład i puder

a ja jakoś przestałam brać udział w konkursach... pewnie dlatego, że nie mam czasu... a jak już mam to nadrabiam zaległości w czytaniu wink

30

Odp: podkład i puder

ja nigdy nie próbowalam bo z góry zakładam że i tak mi się nie poszczęści

31

Odp: podkład i puder

Puder i podkład.
Ja tylko używam 1 rzeczy-puder naturalny matujący w kremie, firmy "Hean".

32

Odp: podkład i puder

Uważam, że dobry podkład to podstawa makijażu, jesli buzia jest dobrze wyglądająca po nałożeniu podkładu a podkłąd nie spłynie po 4 godzinach to jest sukces. Bardzo trudno tak naprawdę o dobry podkład i każda nie jeden podkład na pewno wypróbowała w swoim życiu, ale jak już znajdzie ten idealny to jest mu wierna prawie do końca zycia. Ja mam kilka ciekawych propozycji, niejeden podkłąd wypróbowałam, nawet ostatnią nowość LIRENE, jak mam cerę tłustą, lekko rozszerzone pory i niewielkie przebarwienia, mój podkłąd MUSI byc genialny, ten ocenian dośc nisko chociaż jest tani.

33

Odp: podkład i puder

Mój najlepszy podkład, kóry kosztuje około 60 zł w drogerii np. Rossnan, a na allegro około 30 zł (i teraz dojdź tu człowieku na czym polega różnica?). Podkład służy mi od lat, po nałożeniu nie widać przebarwień, cera wygląda na wypoczętą, nie spływa po 8 godzinach pracy, rewelacja

34

Odp: podkład i puder

Ostatnio próbowałam podkład L'oreal Infaillible  w cenie około 50 zł, dośc drogawy. Uważajcie, bo podkład zmienia kolor na ciemniejszy po kilku minutach od nałożenia!!! Wyłącznie dla cery suchej, mało matuje i nie jest dośc trwały.

35

Odp: podkład i puder

Bardzo dobrze kryje i matuje (uważam, że większość z nas ma jednak cerę mieszaną jest podkład PAESE, oni maja ogromny wybór podkładów, poprzez nawilżające, matujące itp, ale ten jest dość dobry i trwały.

36

Odp: podkład i puder

a ten paese to w jakiej cenie??

muszę się skusić na ten o którym pisała Kolorowapani, ja swego czasu kupowałam na stadionie podkład loreala za 15zł, w sklepach był po 75zł! identyczny, może jedynie nieco mniej legalny wink

37

Odp: podkład i puder

Ale jakościowo był porównywalny?

38

Odp: podkład i puder

to było dokładnie to samo! sprawdzałam, bo kupiłam za pierwszym razem oryginalny... podejrzewam, że te kosmetyki, którymi handlowali na stadionie "spadły komuś z ciężarówki" wink

39

Odp: podkład i puder

Jestem baaaaardzo zadowolona z tego: [url]http://urodaizdrowie.pl/puder-mineralny-od-golden-rose[/url]

40

Odp: podkład i puder

Używam podkładów Maybelline i Astor, puder Maybelline. Zawsze wybieram najjaśniejsze odcienie bo mam jasną karnację.

41

Odp: podkład i puder

Ja aktualnie używam puder Max Factor by Ellen Betrix i mogę go Wam polecić -> nadaje się do codziennego makijażu, nie daje efektu maski i bardzo dobrze maskuje rozszerzone pory

42

Odp: podkład i puder

Ja używam podkład w formie musu od Maybelline i jestem zachwycona. Pozostawia on naturalny efekt, bo niektóre podkłady które miałam okazje wypróbować tworzyły efekt takiej sztucznej, nienaturalnej maski. A ponad to ten mus ma świetna konsystencję.

43

Odp: podkład i puder

Musy są fajne. Kiepski podklad sprawia, że czuję się jakby moja twarz oblana była woskiem i pociła się pod tą maską, choć tego nie widać albo jakbym owinęła buzię folią spożywczą.

44

Odp: podkład i puder

obecnie używam kremu tonującego z Olay (połączony z podkładem Max Factor) oraz puder sypki z Manhattanu

45

Odp: podkład i puder

A co sądzicie o bazach silikonowych na rozszerzone pory?

46

Odp: podkład i puder

Sądzę, że to jest kiepski i naprawdę nie warto się tym interesować. Po prostu można znaleźć inny sposób na tą cerę. Polecam się wybrać do kosmetyczki i zrobić tak, żeby to ona coś doradziła ciekawego. Nie ma sensu na siłę coś wymyślać. Nie tędy droga.

47

Odp: podkład i puder

[quote=artek76]A co sądzicie o bazach silikonowych na rozszerzone pory? Wg mnie kwestia taka by dobrać odpowiednio dla siebie.
Ja ostatnio kupiłam taką bazę, akurat z Daxa, ale jeszcze nie testowałam

48

Odp: podkład i puder

Ja też miałam z tym problem tym bardziej, że nie lubię tapety, ale trafiłam w końcu na taki co kryje fajnie, ale wygląda naturalnie. A puder dobierz sobie z tej samej linii co podkład, bo lepiej to wygląda wink

49

Odp: podkład i puder

Ja stosuję tylko podkład w kremie

50

Odp: podkład i puder

Polecam ci dużo marek w niższych cenach niż stacjonarny standard.