51

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Ja nie mogę obejść się bez sportowych butów. Regularnie biegam, ćwiczę, więc bez nich ani rusz smile Aktualnie mam takie: [url]http://air-max.pl/index.php?route=product/product&path=59&product_id=278[/url] Jestem z nich w pełni zadowolona smile

52

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Ja nie obejdę się bez porządnego śniadania. A tak poza tym to kocham piłkę nożną, więc im jej więcej tym dla mnie lepiej smile

53

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Niestety nie mogę obejść się bez telefonu

Ostatnio edytowany przez Melcia (2013-08-29 09:44:00)

54

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

ja nie ruszam się bez misia z urwaną nogą...

55

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Ja nie mogę się obejść bez przytulenia się do męża, kiedy jest gdzieś obok mnie. Muszę choć na chwilę wtulić się w Jego ramiona, bo nie potrafię sobie tego odmówić big_smile

56

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Aktualnie to bez espumisanu. Koszmarnie dokucza mi brzuszek w kobiece dni. A poza tym to bez koca i bez kota. smile

57

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Nie mogę obejść się bez filiżanki kawy.  [url]http://kocham-kawe.eu/[/url]
bez kawy nie funkcjonuję.

58

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Bez herbaty. To mój nałóg. Nawet kilkanaście kubków dziennie.

59

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Ja bym się nie mógł obejść bez mojej działeczki. Hoduję tam kwiatki i pomidorki. Razem z sąsiadem dawno temu kupiliśmy sobie  [url=http://www.altbud-domy.pl/domy-drewniane]drewniane domy[/url] i do tej pory nie żałuję tej decyzji ^^

60

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

zdecydowanie herbatka z cukrem i cytrynka mm nałóg

61

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

telefon komórkowy, błyszczyk, coś słodkiego pod ręką:)

62

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Bez internetu, słuchawek i mojego telefonu wink

63

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

tak, ja też  telefon zawsze muszę mieć pod ręką, to jakieś uzależnienie chyba...

64

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Dzisiaj nie obejdę się bez chusteczek, z powodu kataru...:/

65

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Chyba bez grzebienia bo strasznie dziś wieje...

66

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Coraz częściej nie mogę obejść się bez mocnej kawy...

67

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Ostatnio bez chusteczek nie mogę się obejść, przez katar niestety...

68

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Uuuu... to wracaj szybko do zdrowia smile

Nie mogę się obyć bez lakierów do paznokci i nie chodzi o samo malowanie dla malowania. Po prostu, jeśli nie nałożę na swoje paznokcie warstw odżywki, bazy, lakieru czy czegokolwiek (najlepiej 2 lub 3), to od razu się łamią i to w miejscach, które potem bolą.

69

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Nie mogę obejść się bez odżywki do włosów smile Mam kręcone włosy i bez odżywki nie da się ich rozczesać i fatalnie wyglądają smile .
Nie mogę się też obejść bez słodyczy, szczególnie w pracy ciągle coś podgrywam, na przykład w tej chwili jem słodką chwilę pieczone jabłuszko big_smile mniam.
Nie mogę się też obejść bez samochodu, kremu do rąk i porannej kawy smile

70

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Kreeeeecik... Ty łasuchu big_smile

Zdecydowanie nie mogę się obyć bez smartfona sad Odczuwam nieustanną potrzebę bycia w kontakcie w każdej chwili, lubię brzdęk przychodzących wiadomości, lubię gdy w każdym momencie mogę wysłać wiadomość. To uzależnienie, wiem. I zjadacz czasu.

71

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Jest zbyt wiele rzeczy by się rozpisywać smile)

72

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Ja nie mogę się dziś obejść bez internetu smile Jestem już za bardzo przyzwyczajona do tego medium, które służy mi na co dzień do wykonywania wielu zadań.

________________________________
[url=https://imc.wroc.pl/witaminoterapia]witamina c dożylnie[/url]

73

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Ooo tak smile Mimo tylu minusów przede wszystkim ułatwia i usprawnia wiele działań, od zakupów po sprawy urzędowe, rejestrację do lekarza, wyszukiwanie informacji. Ciężko by nam było się ogarnąć, gdyby ktoś teraz wrzucił nas w świat bez netu. Nagle tyle spraw wymagałoby więcej czasu i starań. Chodzenie, szukanie, pytanie, załatwianie, sprawdzanie.

74

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Niby tak, ale z drugiej strony gdyby rzeczywiście siedziało się w internecie tylko tyle co trzeba...

75

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Ostatnio bez czekolady:)