26

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Oj teraz bez telefonu faktycznie nie da się żyć yikes

27

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Jak człowiek szybko się do wygód przyzwyczaja. Przypuszczam, że gdybym miała w domu zmywarkę to po pół roku nie pamiętałabym do czego służy myjka z gąbki.

28

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Nie jest tak źle... Hehe my mamy zmywarkę na mieszkaniu, a nie korzystamy z niej w ogóle tongue

29

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

oj z tymi zmywarkami to wcale nie jest tak fajnie tongue ja mam ale nie korzystam, wolę sobie ręcznie umyć,  a nie bawić się w to włączanie itd .
a z tym telefonem to fakt, nie było tego i jakoś się można było zorganizować, a teraz to jak nie telefon to internet, a żyć bez neta? to dopiero były czasy smile

30

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Bez pralki na pewno nie mogłabym normalnie funkcjonować i bez wygodnego łóżka i ciepłego koca

31

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Żyć bez neta? O rety...
Jest taki fajny kawałek o tym jak to się wszystko zmienia, a dzieci siedzą przed komputerami i konsolami zamiast bawić się na podwórku:
[url=http://www.youtube.com/watch?v=YTo82kS4K5o&list=FLwBq370KdFlRwwep2Y89Szg&index=2&feature=plpp_video]Vienio feat. Hades - Nowe Bloki[/url]

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2011-11-30 11:47:59)

32

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Ja bez zmywarki nie wyorazam sobie życia. Nienawidzę zmywać ręczne.

33

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

A ja lubię czuć, że naczynia są czyste i lubię to robić ręcznie.

34

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Nienawidzę zacieków na naczyniach... Najbardziej widoczne są na szkle i doprowadza mnie to do szału... Myć ręcznie nie lubię, ale znów zmywarce zajmuje to dużo czasu. Poza tym jak wynajmujemy mieszkanie, to mamy za dużą zmywarkę na 4 osoby... Zanim ją zapełnimy to nie ma z czego jeść ani pić... Więc raczej zmywamy ręcznie.

35

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

U mojego byłego chłopaka by się przydała. Garów i naczyń ma na kilka osób, a wszystko potrafi sam w trzy dni wypaprać. Najdłużej trzy dni.

36

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

zdaje się, że nie pisałam nic o gumach do żucia. Bez nich nie potrafiłabym żyć - nie ma nawet takiej opcji. W mojej torebce nie przesadzając jest zawsze około 6-7 opakowań/woreczków różnych gum. Uwielbiam żuć gumy i dopóki nie wypadną mi wszystkie zęby to będę je żuć z przyjemnością smile)

37

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

bez miłości, bez wazeliny do ust, bez kawy, bez czekolady gorzkiej, bez zamrażarki....

38

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

ooo tak miłość przede wszystkim, w ogóle poczucie bezpieczeńswa i bycia kimś ważnym dla kogoś. Bez kawy i ja się nie umiem obejść, ale czemu bez zamrażarki Justynko?;>

39

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Młodaa - bo ja uwielbiam mieć wszystko gotowe wink
gotuję raz w tygodniu większą porcję i zamrażam, bo w tygodniu rzadko kiedy mam czas na stanie przy garach, a nie lubię gotowych dań wink a tak wracam z pracy rozmrażam i mam pyszny domowy obiadek na stole smile

40

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

A ja nie mogę się obejść bez telefonu, aparatu (może być ten w telefonie wink), internetu, CZKOLADY!!, kawy tongue, mojego faceta (ma silne ręce więc słoiki mi otwiera xD) i psa - dłużej niż weekend bez niego to dla mnie katorga sad

41

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

RedHead - chyba bez Narzeczonego? wink wink wink

42

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Justyna - zawsze to jakieś rozwiązanie, co prawda nie pomyślałam o tym i już moja wyobraźnia zaczęła intensywnie pracować nad tematem mrożenia w Twoim domu  hah wink

43

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Młoda - polecam, naprawdę smile
troszkę więcej pracy w jakiś weekend czy wolniejsze popołudnie, a potem tydzień luuuuzu smile

ja właśnie mam wołowinkę na cały następny tydzień - i to na dwa sposoby żeby się nie znudziło - do tego inne dodatki (kasza, ziemniaki, ryż, kluchy...), inne surówki, ew. inna zupa i masz codziennie inny fajny obiad bez dużego nakładu pracy  :-)

44

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Ostatnio odkryłam, że MOGĘ SIĘ OBEJŚĆ bez Internetu!!! Jestem zszokowana. bez komputera co prawda raczej nie, ale bez internetu tak.

45

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Zdecydowanie bez telefonu- bez telefonu czuję się jak bez ręki!

46

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Baz mojego ukochanego i bez podróży. Jestem fanatyczką podróżowania, a ze znajomymi prowadzimy nawet bloga na ten temat. Ot, [url=http://online-urlop.pl]tutaj można go sobie obejrzeć[/url]:)

47

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Ja ostatnimi czasy zauważyłam, że jeśli zostanę postawiona w sytuacji, w której muszę się obyć bez tego, o czym myślałam, że się nie da, to się obywam. I taka plastyczność to fajna cecha - człowiek tak naprawdę wszędzie sobie poradzi ,jeśli przestanie mu się wydawać, że czegoś nie może i że bez czegoś się nie da.

48

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Popieram... Nie ma rzeczy, które są niezbędne do przeżycia tongue Pomijam jakieś ekstramalne sytuacje, ale tak na co dzień... smile Do póki nie jest to konieczne to się człowiek nie przekona tongue

49

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

bez słodyczy:P

50

Odp: bez czego nie możecie się obejść?

Ja nie potrafie obejść się bez męża smile telefonu,jedzenia i jeszcze parę rzeczy by się znalazło smile