76

Odp: Czy powrót do byłego chłopaka/byłej dziewczyny to dobra decyzja?

jak dla mnie nie warto, przekonałam się o tym sama, wróciłam do swojego byłego poznanego na ezeo. Za pierwszym razem rozstaliśmy się bo ciągle pisał tam z innymi, za drugim razem było to samo. Nie ma sensu wracać do dawnych miłości, chyba że powód rozstania znika

77

To jest właśnie porażka, wracać po to żeby się przekonać, że on i tak się nie zmienił...

78

Ja właśnie szykuję się do odejścia od faceta i ani myślę kiedyś do niego wracać...

79

ja też bym się nie zdecydowała na powrót, nigdy w życiu.

80

No ja też nie wiem czy bym się zdecydowała na powrót do byłego faceta. Ehhh... a jeśli on miał kontakt z chorą osobą np. choroba weneryczna ?  Jeśli planujesz z nim znowu związek może powiedz mu żeby zrobił badanie. taki test można kupić w necie np tu  i wybrać test który przebada go na kilka ustrojów. A ty będziesz spokojniejsza czy cię nie zarazi jakąś paskudną chorobą .

Ostatnio edytowany przez elabarbara (2017-06-22 14:12:55)

81

Ja odradzam takie powroty bo i tak kończą się zerwaniem...

82

A co powiecie jak ktoś drugi raz bierze ślub z tą samą osobą, z którą wcześniej się rozwiódł...?

83

Tylko raz dałam się namówić na powrót i przez miesiąc naprawdę było ok i wierzyłam, że nam się uda. Niestety, później stare nawyki wróciły u niego i rozstaliśmy się tym razem na dobre.