1

Temat: Markowe AGD - warto kupić?

Mam możliwość kupić trochę taniej markowe  naczynia i sztućce, ale na moje oko to one wyglądają tak samo dobrze jak te tańsze. Czy warto wydać nieco więcej dla samej marki?

2

Odp: Markowe AGD - warto kupić?

Wygląd to nie wszystko - liczy się materiał, a markowe rzeczy są z lepszych tworzyw czy metali i dzięki temu są trwalsze...

3

Odp: Markowe AGD - warto kupić?

lubię markowe rzeczy, więc ja bym kupiła;)

4

Odp: Markowe AGD - warto kupić?

dobra firma oraz marka to jest to .dłużej Ci posłużą te produkty

5

Odp: Markowe AGD - warto kupić?

Markowe AGD ?bez porównania nie ma nic lepszego ,jak kupisz jakieś nieznane to nie wiadomo jak długo Ci posłużą

6

Odp: Markowe AGD - warto kupić?

Ja kupuję zazwyczaj w Media Markt i służą jak na razie bez zastrzeżeń:)

7

Odp: Markowe AGD - warto kupić?

[quote=azalea]Mam możliwość kupić trochę taniej markowe  naczynia i sztućce, ale na moje oko to one wyglądają tak samo dobrze jak te tańsze. Czy warto wydać nieco więcej dla samej marki?[/quote]

Warto jest kupić ! Polecam szczególnie zakupy w sieci bo dzięki temu  można zapolować na naprawdę dobre okazje i kupić takie dodatki do mieszkania o wiele taniej. Niektóre sklepy narzucają sobie większe marże, niektóre mniejsze. Są jeszcze aukcje internetowe.

8

Odp: Markowe AGD - warto kupić?

Według mnie  nie zawsze warto stawiać na mega popularne marki. Warto jednak sugerować się tym jak inni piszą o danym sprzęcie. Jeżeli chodzi o sprzęty typu okapy, zmywarki to wiem, że dość dobre ma firma Candy. Myślę, ze warto poczytac więcej o tej marce i się nią zainteresować.

9

Odp: Markowe AGD - warto kupić?

[quote=kosmiczna]Według mnie  nie zawsze warto stawiać na mega popularne marki. Warto jednak sugerować się tym jak inni piszą o danym sprzęcie. Jeżeli chodzi o sprzęty typu okapy, zmywarki. Myślę, ze warto poczytac więcej o tej marce i się nią zainteresować.[/quote]

Zgadzam sie. Do Candy przekonałam sie już dawno bo mam ich pralkę i chodzi u mnie dobrze ponad 10 lat. Sprzęty nie są takie drogie, jest to raczej niższa półka cenowa ale jakościowo nie ustępują tym drogim sprzętom innych firm. Mam w kuchni ich zmywarkę, piekarnik i płytę indukcyjną. Tylko lodówkę mam innej marki.

10

Odp: Markowe AGD - warto kupić?

Markowe AGD przeważnie spełnia swoje funkcje. Czasem jednak można się pokusić o coś z zupełnie innej półki.

11

Odp: Markowe AGD - warto kupić?

Warto, zwłaszcza z darmową dostawą, jak tu:
[url]http://urodaizdrowie.pl/darmowa-dostawa-w-sklepie-kuchnianawidelcu-pl-15-17-04[/url]

12

Odp: Markowe AGD - warto kupić?

W przypadku AGD kupowanie sprzętu od znanych marek ma duży sens. Choć i tak każdy produkty trzeba dokładnie sprawdzać.

13

Odp: Markowe AGD - warto kupić?

Zgadzam się. Znane marki mają już pewną renomę, są znane i budzą zaufanie, właśnie dlatego, że zostały wypróbowane i dobrze się sprawowały. Sama również stawiam na markę, ale nawet wśród tych znanych marek można znaleźć coś tańszego.

14

Odp: Markowe AGD - warto kupić?

Skoro mowa o znanych markach, to co sądzicie o firmie Hoover? Zastanawiam się nad kupnem odkurzacza i widziałam, że mają fajne w ofercie. Najbardziej podobają mi się pionowe, np. taki [url]http://www.hoover.pl/maly_sprzet/produkt/983-dv71_dv20[/url] . Ma ktoś z was może odkurzacz pionowy? Warto kupić?

15

Odp: Markowe AGD - warto kupić?

Jeśli tylko masz okazję, żeby kupić taniej coś co może posłużyć Ci na długie lata, to ja bym się nie zastanawiała smile

16

Odp: Markowe AGD - warto kupić?

Dostałam od męża i synka w ramach prezentu na dzień matki robota kuchennego Electroluxa. Cudo nad cudami. Większość rzeczy robiłam recznie, a tu on praktycznie wszystko robi za mnie. Zarówno ciasto na pizze jak i ciasto na deser, ale i miele mięso i jest nawet końcówka do robienia makaronu co zamierzam wypróbowac po weekendzie. Mój model to EKM4600 i powiem wam, ze warto było kupic markowe, bo genialnie się sprawdza.

17

Odp: Markowe AGD - warto kupić?

Jeżeli szukacie dobrego ekspresu do kawy to zajrzyjcie sobie tutaj: [url]http://www.konesso.pl/pol_m_Kawa-i-akcesoria_Kawa-ziarnista_Bazzara-154.html[/url]. Mają duży wybór dobrych i niedrogich ekspresów do kawy a także bardzo dużo kaw mielonych i ziarnistych z różnych zakątków świata. Np. włoska kawa ziarnista rzemieślniczej jakości. Kawa Bazzara z niewielkiej palarni mieszczącej się w miejscowości Triest charakteryzuje się naprawdę wysoką, wręcz rzemieślniczą jakością. Znajdziecie tam też dużo akcesoriów do parzenia kawy czy herbaty. Polecam zajrzeć.

18

Odp: Markowe AGD - warto kupić?

Ja lubię produkty dobrej jakości, bo dłużej mi służą

19

Odp: Markowe AGD - warto kupić?

Nie ma co się zastanawiać - liczy się jakość... smile a jeśli masz możliwość kupienia lepszej jakości w dobrej cenie - to prawdziwa rewelacja smile

20

Odp: Markowe AGD - warto kupić?

Ja nie patrzę na markę, tylko na parametry produktu. Nie zawsze sprzęt znanej firmy będzie dobrej jakości.

21

Odp: Markowe AGD - warto kupić?

Kupując na pewno warto zwracać uwagę na parametry urządzeń AGD - ja gdy wybierałam sprzęty AGD do swojej kuchni, to naprawdę sporo czasu przeznaczyłam na rozeznanie się, jakie produkty są dostępne w danych przedziałach cenowych, a później porównywałam ich parametry. Obecnie w mojej kuchni mam sporo sprzętów marki Kernau - zamówiłam tam płytę indukcyjną, piekarnik i zmywarkę - z każdego z tych sprzętów jestem zadowolona, bo są dobrej jakości. Działają u mnie kolejny rok i mam nadzieję, że będą działać jak najdłużej smile. Gdyby ktoś z Was potrzebował, to mogę później wypisać dokładne nazwy tych produktów. smile

22

Odp: Markowe AGD - warto kupić?

Ja nigdy nie kieruję się marką, a tym jak sprzęt się sprawadza. Zazwyczaj korzystam z opinii innych.
Teraz muszę kupić pralke i kuchenkę i chce się udać do tego [url]http://www.euro.com.pl/[/url] sklepu bo mają tam ponoć świetnych doradzców. Mam nadzieje, że mi pomogą smile

23

Odp: Markowe AGD - warto kupić?

Zawsze warto takie produkty kupować smile

24

Odp: Markowe AGD - warto kupić?

Jeśli chodzi o sprzęt AGD to nie zawsze warto oszczędzać, bo można się nieźle przejechać. Czasami faktycznie tańsze sprzęty są tak samo dobre jak droższe ale nie jest to regułą. Lepiej wcześniej zapoznać się z opiniami ludzi, którzy taki sprzęt akurat użytkują.

25

Odp: Markowe AGD - warto kupić?

Fajne produkty polecane przez Anię Lewandowską są na Pysznapaczka.pl:
[url]https://urodaizdrowie.pl/6-zdrowych-nawykow-wg-ani-lewandowskiej[/url]