51

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

jak dla mnie nie ma reguły, znam kilka kobiet, które są wysokie, ale dobrze się czują w szpilkach i w nich chodzą smile ja nie mam tego problemu, raczej jestem średniego wzrostu smile po za tym jeśli kobiecie wysokiej spodobają się szpilki w sklepie, a nie będzie mogła znaleźć żadnych fajnych na płaskim obcasie to czemu ma sobie nie kupić szpilek? po za tym faceci lubią kobiety w szpilkach, szczególnie te wysokie, także nie ma się czego wstydzić i można zakładać, szczególnie jak się idzie na jakąś imprezę smile

52

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

A ja rzadko noszę, z obawy o kręgosłup. Nie każdemu już muszę się podobać. Nie każdy przecież ma dobry gust wink

53

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Chyba nie ma znaczenia czy jest się niską czy wysoką...ważne by się sobie podobać. chyba mają całkiem ciekawą kolekcję obuwia prawda?

54

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Lubię, ale jak dużo chodzę w butach na obcasach to bolą mnie kolana >.< I jestem wyższa od większości facetów, których znam.

55

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Proszę, piękne czółenka -
Efektowne buty wcale nie muszą być kosmicznie drogie, chociaż wiadomo, że jeśli będą kosztowały odpowiednio więcej to ich wygląd, wygoda jaką zapewniają, będą diametralnie inne.

56

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Moim zdaniem każda kobieta wygląda seksownie w szpilkach. Grunt, żeby sama się w nich dobrze czuła smile Byłam ostatnio na weselu gdzie gościem była koszykarka i skubana miała takie branie, że jej zazdrościłam big_smile Kobitka miała ok 190 bez szpilek, a ze szpilkami ok 2 metrów. A na parkiecie była odbijana przez każdego smile Tajemnica tkwiła w tym, że była najcześciej uśmiechającą się i najbardziej wyluzowaną dziewczyną na tym weselu. A to przyciąga uwagę smile

57

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Są okazje, na które nie wypada iść na niskim obcasie...

58

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

mam 173cm i uwielbiam szpilki i...wysokiego chłopaka wink jednak ostatnio nie mogę w nich chodzić, bo mam problemy ze stopą sad

59

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Hmmm... a czemu nie ? Choćby -
Kwestia dopasowania stylu szpilek i ich wysokości. Pozostałe kwestie już większego znaczenia nie mają.
Co o tym myślicie?

60

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Kolejne -
I chyba to czółenka/szpileczki będą zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. Przede wszystkim będą efektownie wyglądały bez generowania kosmicznych kosztów. No i powinny one pasować do większości ciuchów ;-)

61

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Według mnie szpilki są dla wszystkich. Ważne żeby się w nich dobrze czuć, no i najważniejsze umieć w nich chodzić... wink

62

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Jeżeli chłopak jest wysoki to i zdecydowanie można ubrać szpilki wink
Więc spokojnie sa dla każdej z nas
Ale.. najważniejsze tak jak mówi PannaJagoda to by umieć w nich chodzić...

63

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

A ja czasami mam wrażenie zakładając szpilki icone, że one same się noszą:)
Popatrzcie na te szpileczki na stronie:
Szpilki przede wszystkim muszą być dopasowane i wygodne, wtedy nie będzie problemów z chodzeniem.

64

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Nie uważam, by szpilki były tylko dla niskich. Jak się je dobrze wybierze, to nie powinno się źle wyglądać. Tutaj:  macie duży wybór tego typu butów. Ja zawsze tam wyszukuję, bo podoba mi się wiele filtrów wyszukiwania, takich jak kolor, materiał, marka.

Ostatnio edytowany przez pelargonia (2016-04-04 14:51:41)

65

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Szpilki dla mnie muszą być po prostu wygodne, nie wyobrażam sobie aby obcasy były za małe albo za wysokie. Zdecydowanie bardziej wole takie na szerszym obcasie. Jakoś nie potrafię chodzić na bardzo wysokich szpilkach sad Czytałam ostatnio fajny artykuł o tym jak dobrać odpowiednie obcasy, może się Wam spodoba: ]. Już nie wspominam o tym, że jestem wysoka, mam 176 cm wzrostu. tongue

66

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Szpilki mogą mieć obcas 5 i 15 cm. Wysokim kobietom wystarczą te pierwsze, a dla niskich to i 15 cm bywa za mało;)

67

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

To prawda wink. Nawet wysokie kobiety mogą sobie pozwolić na obcas, jeśli tylko dobrze się w nim czują.

68

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

[img]//www.merg.pl/pol_il_Rozowe-czolenka-na-szpilce-zamszowe-48272.jpg[/img]

To od Merg. Powalające, co nie? Ale jednocześnie nie rzucają się jakoś specjalnie w oczy.
Lubię je - za wygląd, za wygodę i estetykę. Są spoko.

69

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Ja jestem wysoka i noszę szpileczki. Mój maż nie jest wysoki i jak nałożę wysokie obcasy to jest ode mnie niższy. Mi to jednak nie przeszkadza. Czemu mam niby rezygnować z czegoś w czym dobrze sie czuję oraz uwielbiam smile

70

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

moim zdaniem nie wazne czy dla wysokich czy niskich - wazne, zeby kobieta sie w nich dobrze czula

71

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Można wygodnie i niewielkim kosztem. Te kozaki kosztowały mnie koło 150 zł na Merg.
Kupowałam przez internet - są idealne. Wygodne, świetnie wyglądają. Osobiście za takimi przepadam.
A Wy?

[img]//www.merg.pl/pol_il_Kozaki-na-szpilce-ELSA-Bezowe-52055.jpg[/img]

72

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Uważam, że każda kobie wygląda idealnie w szpilkach. Powodują one, że wyglądamy smuklej, ładniej, bardziej kobieco. Tutaj  sobie zerknijcie. Jest tam wiele ciekawych butów Gino Rossi.

73

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Osobiście również uwielbiam szpilki. Ale gdy wychodzimy gdzieś z moim partnerem, nigdy ich nie zakładam, bo byłabym dużo wyższa.

74

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

ja lubię bardziej sportowy styl o taki Ale czasem też szpile ubiorę. Ale na jakieś ważniejsze okazje.

75

Odp: Szpilki tylko dla niskich kobiet?

Fajne  są smile