1

Temat: Jak inwestować w srebro

nigdy nie inwestowałam w surowce, myślicie że jest to dobry pomysł biorąc pod uwagę, że raczej jest stabilnie. Jak rozpocząć taką inwestycję, np. w srebro?

2

Odp: Jak inwestować w srebro

Złoto jest lepszą formą inwestowania, najlepiej kupować sztabki, a nie biżuterię

3

Odp: Jak inwestować w srebro

Wszystko zależy od punktu widzenia. Inwestycje w złoto oraz srebro mają swoje wady oraz zalety.

Złoto jest traktowane jako inwestycja tak więc nie jest opodatkowane. Cena jego w tym momencie stoi na jednym poziomie. Nie rośnie.
Z kolei srebro jest traktowane jako surowiec tak więc jest objęte podatkiem . Jego wartość jednak rośnie z miesiąca na miesiąc oraz znacznie wyprzedza złoto.
Jest to dobra forma inwestowania pieniędzy. Szczególnie jeśłi zależy Ci na inwestycji długoterminowej. Pieniądze nie są tak bezpieczne, potrafią stracić na wartości gdy szaleje inflacja.  Z kolei złoto oraz srebro są odporne na wahania rynku/
Możesz sobie zajrzeć na stronę, przejrzyj sobie tam sztabki srebra. Łatwiej bedzie CI się na coś zdecydować.

4

Odp: Jak inwestować w srebro

Jak rozwijamy firmę to można też poczytać o kredytach inwestycyjnych. Jak nie mamy funduszy na rozwój to to będzie dobre rozwiązanie.

5

Odp: Jak inwestować w srebro

Inwestowanie to bardzo dobry sposób, by się zabezpieczyć na przyszłość, choć kwestia inwestowania w srebro czy słoto trochę mnie przeraża. Rozważam inne możliwości - można przeczytać o nich w tym wątku -> [url]http://urodaizdrowie.pl/forum/topic/1906/jak-skutecznie-zabezpieczyc-sie-na-przyszlosc/[/url]

6

Odp: Jak inwestować w srebro

Ja ciągle kupuję jakieś srebrne błyskotki bo lubię, ale może to jest też podświadome inwestowanie?...

7

Odp: Jak inwestować w srebro

Jesteście pewne, że chcecie inwestować w srebro? Przecież zyski z takiego przedsięwzięcia na pewno nie będą zbyt imponujące. Może sprawdźcie jak wygląda i zastanówcie się nad inwestowaniem na Giełdzie Papierów Wartościowych. Moim zdaniem jest to najbardziej opłacalne rozwiązanie.

8

Odp: Jak inwestować w srebro

Dla mnie takie inwestycje to trochę zamrażanie pieniędzy. Jeśli już inwestować to najlepiej tak, żeby szybko zyskać. Polecam inwestowanie w opcje binarne bo to najlepsza metoda na szybkie i wysokie zyski. Trzeba się tylko zaopatrzyć w konto na dobrej platformie inwestycyjnej, i gotowe. Gwarantują regularne wypłaty i mają ciekawe bonusy za depozyty.

9

Odp: Jak inwestować w srebro

Jest wiele sposobów na zainwestowanie swoich pieniędzy ale najlepiej wybierać te względnie bezpieczne. Ostatnio sporym uznaniem cieszy się inwestowanie w whisky . Za jakiś czas taki alkohol może być naprawdę wiele wart.

10

Odp: Jak inwestować w srebro

Przede wszystkim w srebro warto inwestować, kiedy jego cena jest niska. Aktualną cenę można sprawdzić. Od dłuższego czasu ceny srebra spadają, także właśnie jest dobry moment, by w nie zainwestować. Pamiętaj jednak, że jest to inwestycja długoterminowa i na ewentualne zyski trzeba będzie trochę poczekać.

11

Odp: Jak inwestować w srebro

Moim zdaniem lepiej zdecydować się inwestować na rynku walutowym, to dosyć dobry sposób pomnażania kapitału. Jeśli ktoś z Was byłby zainteresowany zobaczcie sobie poradnik , dowiecie się tam jak grać , można zapoznać się z aspektami funkcjonowania oraz analizy rynku.

12

Odp: Jak inwestować w srebro

Polecam lekture forum inwestycyjnego

13

Odp: Jak inwestować w srebro

Jeśli wchodzić w temat to zdecydowanie polecam  Tzn. poczytajcie o nich. Ogólnie wejście w temat  to nie jest prosta sprawa. Tutaj trzeba zwrócić uwagę na szereg kwestii, testować system, szukać odpowiedniego rozwiązania - to podstawa. Nie chodzi tylko o system, ale również o wiedzę czy korzyści.

14

Odp: Jak inwestować w srebro

Ja bym wolała właśnie na forex zainwestować. Dużo czytałam o tym  i wydaje mi się, ze jest wszystko dobrze opisane co i jak na różne tematy co do inwestowania tam i zdobywaniu wiedzy.

15

Odp: Jak inwestować w srebro

Chyba bardziej właśnie waluty są opłacalne tyle że trzeba mieć umiar bo łatwe pieniądze szybko wciągają, żeby do pewnego progu tylko grać a potem odpuścić żeby nie zostać z niczym. Ważna jest również wiedza w ogóle w inwestowaniu, lepiej mieć chociaż minimalne pojęcie o giełdzie jeżeli chce się na niej zarabiać.

16

Odp: Jak inwestować w srebro

U mnie to nie wypali, bo każdą biżuterię która kupuję, chcę mieć już na zawsze:)

17

Odp: Jak inwestować w srebro

Mam po babci srebrne sztućce , ale mają większą wartość sentymentalną niż materialną.

18

Odp: Jak inwestować w srebro

Srebro na wagę jest tańsze niż wyroby z niego,  można kupić większą ilość i czekać aż zyska na wartości