1

Temat: Kaufland

Pfff... tam prawdziwe rarytasy niestety bardzo szybko znikają, ilość jest wręcz drastycznie ograniczona. sad

Udało mi się kupić jeden z zaparzaczy do kawy/herbaty DARBY firmy Banquet. Już pierwszego dnia zostały wieczorem tylko 4 sztuki. W sklepach w moim mieście takie dzbanek kosztuje 35 zł, w Kauflandzie zapłaciłam wczoraj 19,99 smile

2

Odp: Kaufland

Faktycznie znikają... Dawniej kupiłam piękne flakony, które nadają wnętrzu koloru i nowoczesnego wyglądu smile

3

Odp: Kaufland

Jeden z tańszych sklepów, ale ciężko mi tam coś znaleźć, jakoś dziwnie są poukładane te produkty...

4

Odp: Kaufland

Poukładane tak,żeby więcej się zobaczyło i więcej kupiło big_smile

5

Odp: Kaufland

Fakt, chodzi się po tych alejkach i zawsze coś jeszcze wpadnie w oko, chociaż wcale nie planowałam tego kupować:)

6

Odp: Kaufland

Ja po Kauflandzie mogłam chodzić z zamkniętymi oczami. Mi układ bardzo odpowiadał, w hipermarkecie Tesco za to się gubię i błądzę. niestety kilka dni temu Kaufland przeszedł rewolucję, wszystko popierniczyli sad

A dzbanek wygląda tak:
[img]//allegro.adacor.pl/kuchnia/BANQUET/BQ%20KAWIARKI/darb3.JPEG[/img]

7

Odp: Kaufland

Efektowny dzbanuszek smile
A z tej gazetki, kto co kupi? smile
[url]http://compassrabatow.pl/kaufland-letak-1816-15-0[/url]

8

Odp: Kaufland

Ooo, fajne  rzeczy mają, chyba się skuszę:)

9

Odp: Kaufland

Od początku października Mikołaje i inne świąteczne produkty... załamka... chyba do czerwca je wyprzedawali, już są nowe.

10

Odp: Kaufland

A tu są gazetki co jest i co będzie wkrótce w promocji w Kauflandzie.
Może chociaż trochę ułatwi szukanie w stosach półek smile
[url]http://www.gazetkapromocyjna24.pl/kaufland.html[/url]

11

Odp: Kaufland

Zawsze oglądam gazetki w sieci, chyba że podrzucą do skrzynki.
Kaufland ma czasami fajne konkursy. Można wygrać stówę na zakupy. Mi się udało  smile

12

Odp: Kaufland

Ooo szczęściara smile Trzeba zajrzeć do konkursów w takim razie tongue

13

Odp: Kaufland

Co jakiś czas robią taki konkurs, który polega na tym, żeby kupić dwa produkty określonych marek i odpowiedzieć SMS-em na pytanie. Dwie osoby z każdego sklepu wygrywają 2x bon o wartości 50zł.

Oprócz tego bony można wygrać za krzyżówkę i kawały. Za kawał dają 2x 10 zł, też mi się udało. smile

14

Odp: Kaufland

Fajnie smile
Nie zwracałam uwagi nawet na konkursy.
Teraz to się zmieni big_smile

15

Odp: Kaufland

Ech... tak rozgłaszam, a sama spóźniłam się o trzy dni i nie wzięłam udziału w konkursie "Troszczymy się o...".Trzeba czekać na następną edycję.

16

Odp: Kaufland

Nie martw się... też nie wzięłam big_smile

17

Odp: Kaufland

Można wziąć udział w innym, który jest aktualny, ale ten mnie nie kręci.

Łącznie w konkursach Kauflandu, zgłoszeniach przepisów, porad, żartów, krzyżówkach itd. wygrałam już 420 złotych (w bonach oczywiście).
Krzyżówki, przepisy i żarty to akcja trwająca non stop. Konkursy i zgłaszanie porad to akcje okresowe (od - do).

Strona konkursowa Kauflandu: [url]http://www.kaufland.pl/Home/03_Porady_i_Rozrywka/007_Konkursy/0001_Konkursy/index.jsp[/url]

18

Odp: Kaufland

Fajnie,że wygrałaś smile
W moim miasteczku niestety nie ma Kauflandu i trudno mi o aktualne gazetki...

19

Odp: Kaufland

Nie masz czego żałować, znikają stamtąd popularne marki, widocznie ten sklep nie potrafi z nimi współpracować skoro się wycofują... W końcu zostaną same niemieckie.

20

Odp: Kaufland

Jakieś zmiany w moim sklepie... wielki przewrót. yikes Nawet kasy zmieniają położenie, nie tylko regały! Wpadam wczoraj, jeden wielki bajzel, szukam płatków, a płatki w TRZECH różnych miejscach w sklepie!!! Ceny pomieszane, towary też, chemia obok jedzenia. Ciągnie im się to przemeblowanie. PORAŻKA sad
Lubiłam ten sklep, mogłam się w nim niemal po omacki poruszać, a kiedy chciałam, żeby ktoś coś mi kupił, potrafiłam podać dokładne położenie produktu. Bardzo się zniechęciłam tą ich przedłużającą się rewolucją i brakami na półkach.

21

Odp: Kaufland

Też nie lubię takich przemeblowań ,potem z miesiąc się uczę nowego rozkładu sklepu...:/ W Kuflandzie to chyba wszędzie jest tak ponastawiane w przejściach, jakieś palety, pudła, folie...

22

Odp: Kaufland

W Stalowej Woli trzeba sprawdzać ceny pod czytnikiem (najgorzej kiedy wyłączają czytniki) i pałętają się po sklepie pudła i kartki z cenami. Nie wiem czy mają za mało ludzi czy może kiepskie kierownictwo, ale jest dużo niestaranności przy wykładaniu towaru na półki.
Do tego wszędzie pozostawiane przez klientów towary... to jest zmora. Niektórzy klienci są naprawdę niechlujni, bałaganiarscy, co widać przy stoiskach z wagami i książkami, a właściwie nie tylko tam. Książki w promocji - stratowane, wokół wag narozwalane ciastek i innych rzeczy, a produkty, które powinny znajdować się w pudełkach, są powyciągane i tak pozostawione.
Ja tego nie rozumiem... chcę zobaczyć jak coś wygląda w środku, czy nie jest pęknięte, zarysowane, jaki ma kolor itd. to oglądam i jeśli mi nie odpowiada, to skoro wyciągnęłam z pudełka - do pudełka wkładam.

Niektórzy ludzie naprawdę zadziwiają swoją głupotą i odkładają mandarynki, sałatę, wędliny gdzieś za innymi towarami na regałach, obok których przechodzą, bo przecież skoro taki delikwent zrezygnował z zakupu, to nie odłoży na miejsce, zmęczyłby się, zasapał, za dużo kcal by spalił jakby tą minutę czy dwie poświęcił na powrót i odłożenie tego co wziął na miejsce. Pal sześć, jeśli to produkt, który się nie psuje tak łatwo, nie roztopi i nie spleśnieje, ale.... rozumiem zostawić przy kasie czy przy czytniku już nawet, natomiast chowania za innymi przedmiotami nie zrozumiem nigdy.

Do tego jeszcze toalety... ale to akurat nie tylko w Kauflandzie. Nie spuszczona woda, snujące się wokół klozetu strzępy papieru i kradzież srajtaśmy. Przecież nikt nie będzie wchodził za każdym klientem do wc!!!
W jednej z najmodniejszych i najbardziej ekskluzywnych galerii w moim mieście zamknięto toalety na dwóch piętrach ze względu na wandalizm. W inn ej wprowadzono opłatę 1 zł, bo ludzie robili takie rzeczy, że naprawdę... wzbiera we mnie obrzydzenie.

Pewni ludzie powinni mieć zakaz wstępu do sklepów samoobsługowych, skoro nie potrafią się zachować przyzwoicie.

23

Odp: Kaufland

A widziałyście ofertę prezentów dla dzieci w Kauflandzie? Kolekcja Star Wars będzie najlepsza dla mojego siostrzeńca:)

24

Odp: Kaufland

Ja mam kubek termiczny Star Wars z Kauflandu, ale ten  stalowy. Jest mega, dobrze trzyma ciepło i nakrętka nie śmierdzi plastikiem. Ma taką komorę przepływową, żeby nie poparzyć ust.

25

Odp: Kaufland

W Kauflandzie coraz częściej brakuje  marek, które wcześniej były na stałe, mają jakieś przerwy w dostawach chyba...