1

Temat: Kraków

Najczęściej kupuję w Plazie i Bonarce, ale fajne sklepy są też w King Square - 100 sklepów , gdzie często są wyprzedaże, ale tam mam trochę dalej od domu, więc nie bywam co weekend...

2

Odp: Kraków

Ja wolę mniej wypromowane miejsca, ale z duszą... Sukiennice bardzo mi się podobają, mają ten zabytkowy charakter i fajne unikalne rzeczy można tam kupić...

3

Odp: Kraków

A byliście ostatnio w Zakopiance?  Do końca miesiąca jest maraton przecen w Intersport, może pora wymienić sprzęt sportowy przed zimą?

4

Odp: Kraków

Wybieram się z siostrą za tydzień do Krakowa na konkretniejsze zakupy przedświąteczne, w planach mamy odwiedzić Bonarkę, może jeszcze gdzieś po drodze wstąpimy jak czas pozwoli. Muszę sobie też sprawić coś fajnego na sylwestra.

5

Odp: Kraków

Planuję wybrać się do Krakowa na styczniowe wyprzedaże, oczywiście jak będzie coś ciekawego w zapowiedziach centrów handlowych

6

Odp: Kraków

Fajnie, można przy okazji pozwiedzać, sama myślę o takiej wycieczce, ale już po świętach jak się  przewalą tłumy turystów....

7

Odp: Kraków

W Krakowie zawsze jest dużo zwiedzających, i to jest cały urok, że można wtopić się w ten tłum, podążać utartymi szlakami, oderwać się od codzienności... Z każdej takiej wycieczki przywożę kolejne fajne zdjęcia, wspomnienia i pamiątki:)

8

Odp: Kraków

Centrum handlowe w Modlniczce ma całkiem dobre oferty. Ale nie polecam się tam wybierać w weekendy - oblężenie, brak miejsc parkingowych i przebrane ubrania. Oni mają tam oferty cały rok, więc nie ma pośpiechu.

9

Odp: Kraków

brakuje mi w Krakowie takich małych sklepików, w których można kupić najzwyklejsze rzeczy do domu, warzywniaków, małych sklepów odzieżowych z duszą. jeżeli już takie są, to jest tak okropnie drogo, że szkoda mówić. albo galerie, w których wszędzie jest to samo..

10

Odp: Kraków

Będąc w Krakowie zawsze trafie na wyprzedaże, ale to głównie w centrach handlowych.
Podobne mam zdanie, że w krk brakuje małych sklepików.

11

Odp: Kraków

Są gdzieniegdzie jeszcze, ale teraz pozamykane, a widziałam fajną wyprzedaż butów w małym sklepie niedaleko centrum, może po otwarciu jeszcze będzie obowiązywać...

12

Odp: Kraków

Warto zajrzeć do Bonarki, byłam w ostatnią sobotę i jest sporo przecen nawet na letnie kolekcje.

13

Odp: Kraków

Niedługo będę w Krakowie i zastanawiam się gdzie tam można zrobić niedrogie zakupy