51

Odp: sposób na paznokcie

Nie polecam odżywki Eveline 8w 1 ani żadnych tych diamentowych. Poszukajcie filmiku na you tube z recenzją o tej odżywce, ma w sobie dość duże stężenie Formaldehydu, po 2 miesiącach używania jej leczyłam swoje paznokcie pół roku, rozdwajały się i łamały na potęgę. Polecam jedzenie skrzypu i pokrzywy oraz zdrową dietę smile

52

Odp: sposób na paznokcie

Lanolinowa odżywka na łamliwe paznokcie - łyżkę lanoliny mieszamy z żółtkiem i łyżeczką olejku migdałowego. Odżywkę nanosimy na dłonie i zakładamy bawełniane rękawiczki. Pozwalamy maseczce zadziałać przez noc. Kuracja doskonale regeneruje szorstkie i zrogowaciałe dłonie oraz rozdwajające się, łamliwe paznokcie.

53

Odp: sposób na paznokcie

Moja mama odkąd tylko pamiętam miała kruche, łamliwe i rozdwajające się paznokcie. Stosowała różne środki, odżywki niestety na nic się to zdało bo poprawy jak nie było nie ma. Pewnego dnia farmaceutka w aptece doradziła mamie by ta moczyła paznokcie w oleju roślinnym codziennie przez 5 minut i to jej pomogło.

54

Odp: sposób na paznokcie

Kąpiel w ciepłej oliwie
Podgrzej 1/4 szklanki oliwy z oliwek. Wlej ją do miseczki i dodaj kilka kropli płynnej witaminy A i E ( kupisz ją w aptece ). Zanurz w takiej kąpieli paznokcie na kilkanaście minut. Zabieg powtarzaj co najmniej raz w tygodniu przez trzy miesiące.

55

Odp: sposób na paznokcie

W dalszym ciągu ta sama odżywka new nails. Dobra dieta, rękawiczki do istotnych czynności i w zasadzie w taki sposób paznokcie są utrzymane w zdrowiu i normalności. Bez cudownych metod.

56

Odp: sposób na paznokcie

Stosujcie tą samą odżywkę przez jakiś czas o której pisałam. Mocno odmienicie je w dosyć krótkim czasie i na pewno będzie dużo lepiej. Ale nie oczekujcie, że ta zmiana będzie natychmiast. Wszystko jest kwestią systematyczności.

57

Odp: sposób na paznokcie

A czy któraś z Was stosuje olejek arganowy na paznokcie? Widzicie jakieś efekty?

58

Odp: sposób na paznokcie

Używaj new nails, ich odżywki, dbaj o systematyczność. Paznokcie przywrócisz do normalności w krótkim czasie. Tylko dbaj o nie - patrz na to, co robisz. Przecież bardzo łatwo możesz je uszkodzić. Po co ci to?

59

Odp: sposób na paznokcie

Też uważam że Eveline 8w1 to jedna z lepszych odżywek do paznokci, cenowo też jest oki;)
ostatnio nawet siostrze wysyłałam do usa bo to jedyny lek na jej cieniutkie, łamliwe paznokietki big_smile

60

Odp: sposób na paznokcie

New nails, od nich odżywka - tylko kwestia systematycznego stosowania i będzie ok. Twarda płytka, odpowiedni błysk - to wszystko jest do uzyskania bez cudownych metod, kwestia odpowiedniej i systematycznej pielęgnacji. Powinno być zdecydowanie lepiej.

61

Odp: sposób na paznokcie

Też mam z tym straszny problem, całe życie obgryzam i mi wstyd sad
Teraz zaczęłam pić pokrzywę w suszu i naprawdę pomaga. Może jeszcze paznokcie nie są za długie ale są na pewno mocniejsze. Dodatkowo dobrze działa na włosy big_smile

62

Odp: sposób na paznokcie

New nails - ich odżywka, stosowana systematycznie. Od razu efektów nie uzyskacie - po czasie będzie je dopiero widać. Poprawa przyszła diametralna. Najważniejsze, że paznokcie mam faktycznie twarde, zdrowe, w optymalnej kondycji.

63

Odp: sposób na paznokcie

Myślicie, że opłaca się taka [stylizacja paznokci? jak długo się to utrzymuje?

64

Odp: sposób na paznokcie

Na zniszczone paznokcie lepiej nie nakładać lakieru bo gorzej się trzyma i źle wygląda na nierównościach... Pozostają tipsy na wielkie wyjście

65

Odp: sposób na paznokcie

Suplementy ze skrzypem łykałam a na paznokcie odżywka Eveline-SOS w Rossmannie kupiłam

66

Odp: sposób na paznokcie

Ja w Rossmannie ostatnio kupiłam ten nowy elektroniczny pilnik Scholla, no i mogę powiedzieć, że robi robotę smile Po trzech stosowaniach: płytka jest gładka, żadnego rozdwajania, paznokcie fajnie wyglądają po polerowaniu (tak jak po nałożeniu odżywki). Dodatkowo używam tez od nich migdałowego olejku do skórek z witaminą E, zakładam rękawiczki do mycia naczyń, nie stukam paznokciami o klawiaturę, tylko opuszkami, niczego nie drapię, nie otwieram też niczego paznokciami i póki co są zadbane, piękne i nie sprawiają problemów. Acha, no i skończyłam z obgryzaniem skórek smile Miałam to w postanowieniach na 2015 i wyrobiłam się z odzwyczajeniem w ostatnim momencie :-P Mam wrażenie, że ciężej się odzwyczaić od palenia niż od obgryzania, wiec tym bardziej jestem z siebie dumna smile

67

Odp: sposób na paznokcie

[quote=milagro]Na zniszczone paznokcie lepiej nie nakładać lakieru bo gorzej się trzyma i źle wygląda na nierównościach... Pozostają tipsy na wielkie wyjście[/quote]

Zależy.. u mnie np przy pomalowanych paznokciach one szybciej odżywiaja i łatwiej mi je zapuścić..

68

Odp: sposób na paznokcie

Stosujcie systematycznie oliwke/odżywkę new nails. Po pewnym czasie zmiana powinna nadejść i być zdecydowana. U mnie tak właśnie było, ale wszystko też wymagało czasu. Docelowo zmieniłam paznokcie diametralnie i po prostu są zdrowe. Tak więc można - bez cudownych środków, a jedynie systematycznością.

69

Odp: sposób na paznokcie

Ja tam ogólnie zauważyłam u siebie że jak mam pomalowane paznokcie to łatwiej mi je zapuścić, chyba jednak to zawsze jakaś tam dodatkowa ochrona na paznokciu

70

Odp: sposób na paznokcie

To prawda. Ale jeśli to klasyczny manicure, to wiadomo, że lakier może odpadać.
U mnie tak było. Przy hybrydowych miałam już święty spokój, nic złego się nie działo, paznokcie były zdrowe i nie wymagały specjalnej opieki.

71

Odp: sposób na paznokcie

Stosuj systematycznie dobrą odżywkę - wtedy na pewno paznokcie do zdrowia przywrócić. Poza tym znacznie ma użycie odpowiedniej jakości kosmetyków i ogólna dbałość o ich stan. Dzięki temu docelowo z pewnością normalność im przywrócicie, to wszystko jednak musi się opierać na rozsądku.

72

Odp: sposób na paznokcie

Moje paznokietki są niestety obecnie w opłakanym stanie sad Hybrydy bardzo, bardzo źle na nie działają, Są łamliwe i cieniutkie. Zaczynam właśnie od jutra stosować olejek arganowy, o którym tak duo pisałyście, zobaczymy czy faktycznie podziała big_smile

73

Odp: sposób na paznokcie

Używaj systematycznie new nails, dbaj o wygląd swoich paznokci - z czasem je na pewno wzmocnisz i doprowadzisz do normalności. Paznokcie wymagają dbałości pod każdym względem, również jeśli chodzi o dietę, czy czynności wykonywane przy pomocy gołych dłoni.

74

Odp: sposób na paznokcie

musiałam wszystkie spiłować prawie do zera. przez kilka ostatnich dni się strasznie zniszczyły... sad

75

Odp: sposób na paznokcie

uuuu sad a używasz jakiś odżywek?