1

Temat: Bielizna wyszczuplająca i modelująca sylwetkę

Kupuję w orirose, mają duży wybór i świetne ceny, często można coś kupić okazyjnie

2

Odp: Bielizna wyszczuplająca i modelująca sylwetkę

To coś dla mnie, widzę że na allegro też mają dużo ofert i ceny też ok

3

Odp: Bielizna wyszczuplająca i modelująca sylwetkę

Ja już noszę pas wyszczuplający, ale takie body jest wygodniejsze i łatwiej je ukryć pod ubraniem...

4

Odp: Bielizna wyszczuplająca i modelująca sylwetkę

Mam pas termoaktywny, on też wyszczupla... Bo sama bielizna to chyba za bardzo obciska... Jest wygodna w noszeniu?

5

Odp: Bielizna wyszczuplająca i modelująca sylwetkę

W Orirose są świetne włoskie gorsety wyszczuplające, i naprawdę t6anie, już za 25 zł można coś kupić!

6

Odp: Bielizna wyszczuplająca i modelująca sylwetkę

Polecam szukać na allegro, można kupić taniej niż w e-sklepach

7

Odp: Bielizna wyszczuplająca i modelująca sylwetkę

Bon prix ma teraz bardzo duży wybór bielizny wyszczuplającej : halek ,topów ,gorsetów ,czy fig

8

Odp: Bielizna wyszczuplająca i modelująca sylwetkę

Też polecam Allegro. Chyba najlepsza forma szukania ciekawych promocji.

9

Odp: Bielizna wyszczuplająca i modelująca sylwetkę

ja wole tradycyjną niż modelującą

10

Odp: Bielizna wyszczuplająca i modelująca sylwetkę

Bielizna modelująca dobrze sprawdza się przy sukienkach jednak na codzień nie jest za wygodna. Ja zdecydowanie wolę tradycyjną bieliznę. Jeżeli szukałybyście coś fajnego to polecam zaglądać tutaj bo mają ogromny wybór i dość przystępne ceny smile

11

Odp: Bielizna wyszczuplająca i modelująca sylwetkę

O jejuuuu... kupiłam na Allegro takie gacie i rozmiar niby duży, a na dziecko by nie weszło. Mimo że firma znana, polska (zajmuje się produkcją rajstop) i mimo że mam świadomość, że takie majty mają obciskać, to zdecydowanie siłą nie dało się ich rozciągnąć do wymaganego rozmiaru. Może ktoś zamienił w opakowaniu...

12

Odp: Bielizna wyszczuplająca i modelująca sylwetkę

Poszukajcie sobie jeszcze , jeśli chodzi o bieliznę dla kobiet mają naprawdę duży wybór i co ważne myślę, dla większość Pań jakoś sprzedawanych produktów jest na bardzo wysokim poziomie. Ogólnie co konkretnie kupić to już kwestia indywidualna .

13

Odp: Bielizna wyszczuplająca i modelująca sylwetkę

Ja bieliznę kupuję stacjonarnie, bo mogę ją dobrze dopasować. Wyjątkiem są tylko ozdobne koronkowe ramiączka do stanika, które kupuję w sieci.

14

Odp: Bielizna wyszczuplająca i modelująca sylwetkę

Wyszczuplajaca.pl to fajny sklep, z polskimi produktami.

15

Odp: Bielizna wyszczuplająca i modelująca sylwetkę

Ja szukam takich okazji na alllegro.