1

Temat: Znaczenie snów na temat ślubu

Znacie jakieś? Ja wyczytałam w senniku, że:

własny ślub - drobne szybko przemijające kłopoty lub trudności w pracy, interesach,
własny ślub dla kobiety - może również oznaczać rychłe zaręczyny,
własny ślub gdy na ślubie dzieje się coś złego - sennik przepowiada czyjąś śmierć
ślub cudzy - tragiczna śmierć w rodzinie lub  pogrzeb znajomego,
być na ślubie - zbliża się duże rozczarowanie,
asystować przy ślubie - dobre wieści, szansa na awans lub niespodziewana wiadomość od przyjaciół,
uczestniczyć w ślubie - nowe lub zwiększone obowiązki,

Ogólnie ujmując sen o ślubie nie jest jest korzystny, jednak nie dla kogoś, kto podejmuje nowe wyzwania oraz dla potrzebujących pomocy. W tym przypadku bez względu na okoliczności, w jakich ślub się śnił, oznacza on osiągnięcie zamierzonych celów lu uzyskanie pomocy.

Piszcie, co wam się śniło, a wspólnie spróbujemy ustalić co to oznacza smile

2

Odp: Znaczenie snów na temat ślubu

Coś w tym jest... U mnie sprawdziło się to:
być na ślubie - zbliża się duże rozczarowanie

I było...

3

Odp: Znaczenie snów na temat ślubu

Sen o którym napiszę przyśnił się mi około pół roku temu, ale był tak rzeczywisty, że pamiętam go do dziś ze szczegółami.

Mianowicie przyśnił się mi mój własny ślub. Otóż, mój narzeczony podczas uroczystości w kościele nie umiał się zachować. Na początku wszytko przebiegało "jak powinno" ale po chwili narzeczony zaczął się bez powodu głośno śmiać. Potem odszedł ode mnie i zaczął krążyć między ławkami śpiewając. Na koniec wszedł na galerię i zaczął pluć! W tym śnie próbowałam go namówić aby się uspokoił, ale nic to nie dało. W końcu z tego wszystkiego obudziłam się cała zdenerwowana.

Próbowałam ustalić co to oznacza, ale gdy się śni taki ślub sennik nie daje konkretnej odpowiedzi. Bo może być to zarówno śmierć, jak i pomoc i wsparcie. Nie powiem, bałam się tej pierwszej możliwości smile, pomimo że normalnie mam lajtowe podejście do snów. Ale ten sen był taki niesamowicie realny. Potem z czasem zapomniałam, ale po jakiś dwóch miesiącach udało mi się zmienić pracę na lepszą, a zaczęłam się o zmianę pracy starać na jakiś dwa tygodnie przed tym snem. Czyli mogę powiedzieć że na mój wyśniony ślub sennik dał dobre prognozy i jak dla mnie sen sprawdził się w 100%, na szczęście w stronę tej lepszej opcji.

4

Odp: Znaczenie snów na temat ślubu

Wczoraj śniło mi się, że brałam ślub z moim narzeczonym, ale czułam że robię źle i nie chciałam tego robić. Jednak byliśmy już w kościele i było mi wstyd uciec, uroczystość trwała i trwała, a ja coraz bardziej byłam pewna, że to nie ta osoba, gdyż przypomniał się mój były i on w tym śnie był tym, za którego, jak czułam, powinnam wyjść za mąż. I w tym momencie z tego wszystkiego się obudziłam. Co taki sen o ślubie może oznaczać?

5

Odp: Znaczenie snów na temat ślubu

Na pierwsze wrażenie to miałaś bardzo paskudny sen, Brrryyy,

Ale próbując odpowiedzieć na twoje pytanie spróbuję przeanalizować twój sen.
- To był twój własny ślub - sennik mówi: kłopoty lub inne tymczasowe trudności,
- Jesteś kobietą - na taki ślub sennik przewiduje zaręczyny, ale u Ciebie to odpada bo jesteś po smile
- Własny ślub i dzieje się coś złego - nawet nie ma co pisać co mówi sennik, bo to bardzo złe rokowania.

Ale należy też spojrzeć na fakt że śniła się tobie była miłość - a na to sennik przewiduje szczęśliwy ożenek i ogólne szczęście i powodzenie. I dlatego rozpatrując sen jako całość, widać, że układa się on pewien i dość wyraźny sposób. Śni się ślub oraz inny element który mówi na temat ślubu ślubu - były chłopak. A zobaczenie byłej miłości w takim kontekście tylko dodaje na znaczeniu w przewidywaniach. Czyli przy takim takim układzie zdarzeń , Twój sen oznacza że ślub który cię czeka przyniesie Tobie wyjątkowe szczęście i zadowolenie. Tylko pozazdrościć smile

Nie wiem jak Wam, ale u mnie moje sny (po mojej własnej interpretacji) sprawdzają sie w około 70 %

6

Odp: Znaczenie snów na temat ślubu

Dzisiaj miałam sen, że przygotowywałam się do własnego ślubu z byłym partnerem, ale w ostatniej chwili odwołam całą imprezę. Co to może oznaczać?

7

Odp: Znaczenie snów na temat ślubu

Miałam dzisiaj taki dziwny ale i smutny sen. Mianowicie śniło mi się, że zrezygnowałam z własnego ślubu na kilka dni przed wyznaczoną datą.
Najpierw oznajmiłam wszystkim, narzeczonemu, rodzicom i gościom, że nie będzie ślubu, a potem sama odwołałam wszystkie rezerwacje.
Nie było jakiegoś wyraźnego powodu, ale czułam, że muszę jeszcze poczekać.

8

Odp: Znaczenie snów na temat ślubu

Nie wierzę w takie sny nigdy mi się nie śniły ,więc nie potwierdzę .

9

Odp: Znaczenie snów na temat ślubu

A mi się śniło że miał być ślub mojej kuzynki, potem jakoś okazało się, że ja mam ją zastępować i martwiłam się, jak się zmieszczę w jej sukienkę, ale w końcu nie było tego ślubu,

10

Odp: Znaczenie snów na temat ślubu

Moja babcia mówiła że wszystko zależy od tego jak się śni ślub. Jeśli jest nasz, to zwiastuje dobre wiadomości, pozytywne rozwiązanie jakiegoś problemu.
Jeśli to czyjś ślub, to już niekoniecznie taki dobry sen... A nawet może zapowiadać jakieś uwikłanie w problemy związane z innymi osobami.

11

Odp: Znaczenie snów na temat ślubu

Mi raz się śnił mój ślub, tzn. przygotowania do niego -  ale co ciekawe miałam być ubrana w zieloną sukienkę:)

12

Odp: Znaczenie snów na temat ślubu

Mi ostatnio się śnił ślub, ale czyjś:)

13

Odp: Znaczenie snów na temat ślubu

A ja snilam że uciekam ze ślubu w zielonej sukience....

Ostatnio edytowany przez katasia (2023-01-11 09:23:15)

14

Odp: Znaczenie snów na temat ślubu

Na szczęście ja nie mam takich snów....