1

Temat: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Witam wszystkich smile Postanowiłam całkowicie zmienić wystrój i wyposażenie mojej sypialni. Łózko już wymieniłam na takie z materacem, super wielkie i wygodne. Do tego piękna narzuta na dzień i wymiana zasłon na rolety. Teraz zajmują się kompletowaniem pościeli do nowego łóżka. Musi być ona znacznie większa i dobra dla alergików. Znacie może firmę medical? Warto zainwestować w markową kołdrę, czy będzie to kołdra jak każda inna? Jest coś co ją wyróżnia, czy może są lepsze kołdry?

2

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Moim zdaniem  kołdra do 100 zł jest ok, i tak co parę lat ją trzeba wymienić więc  po co płacić za markę?

3

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Mój brat jest alergikiem i od niego wiem, że kupowanie kołdry i poduszki to u niego nie taka prosta sprawa i nie może być pierwsza lepsza, bo od razu go uczula. Nie wiem dokładnie, czy on kupuje firmy medical czy jakiejś innej,ale wiem że nie kupuje dla siebie i żony w normalnym sklepie czy markecie tylko zamawia przez internet. W przypadku osób z alergią oczywiście i tak pościel i wszystkie inne rzeczy trzeba wymieniać częściej żeby się nie narażać na roztocza i inne rzeczy.

4

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Fajne są kołdry Wendre, dobre dla alergików i proste w praniu, a kosztują ok. 70-80 zł

5

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Ostatnio znalazłam bardzo fajne kołdry antyalergiczne na stronie . Polecona ta strona została mi przez koleżanka i szczerze się zastanawiam, czy nie kupić własnie takiej lekkiej kołdry, która będzie dobra przez cały rok. Mam małe mieszkanie i trochę nie ma gdzie trzymać takich większych rzeczy hmm

6

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Te kołdry firmy medical obiły mi się już o uszy i podobno są bardzo fajne. Ale nie znam się za bardzo na tym temacie. O reszcie słyszę po raz pierwszy, ale widzę że też mają sporo przychylnych opinii więc masz teraz w czym wybierać.

7

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Kołdra jest dość dobra i warto spróbować, bo z alergikami jest duży problem jeśli chodzi o pościel. Wystarczy jeden składnik w materiale czy wypełnieniu i już taka pościel sie do niczego nie nadaje i trzeba znowu wymieniać. Trzeba jeszcze uważać na środki piorące i płukające bo te też mogą powodować podrażnienia i alergie.

Ostatnio edytowany przez skromnaM (2015-04-08 16:03:49)

8

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Słuchajcie, a co powiecuie na nowe meble od Agata meble do sypialni ? Tamte są jeszcze z mojego mieszkanie od rodziców i czas chyba na nowe

9

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Ja uważam, że warto inwestować we wszystko, co jest związane ze snem, a więc duże, wygodne łóżko, porządna pościel, antyalergiczne kołdry, poduszki i tak dalej dlatego, że spędzamy przecież 1/3 życia śpiąc. Warto zadbać o to żeby spało się nam jak najlepiej. Wymieniać często pościel, żeby się kurz nie gromadził, zainwestować w kilka porządnych kompletów i zdrowo spać smile

10

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Również popieram kwestię zmiany łóżka. Ja ostatnio kupiłem na . Mają duży wybór komfortowych łóżek w dobrych cenach.

11

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Moim zdaniem nie ma sensu pchać się w markowe kołdry, bo i tak co jakiś czas dobrze jest wymienić kołdrę i poduszkę na nową. Kołdry Medicala to dobry wybór dla alergików i nie tylko - cenowo do akceptacji, jakościowo w miarę. W dobrych cenach takie kołdry można kupić tuSą oczywiście osoby, które twierdzą że warto wydać na kołdrę 1000zł, ale to według mnie zbędny wydatek. Wypełnienie kołdry ulegnie zbiciu i tak kołdra nadaje się tylko do wymiany. Przemyśl to sobie i dokonaj właściwego wyboru.

12

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

A dla mnie w sypialni najważniejsza jest porządna, ciepła kołdra. Warto kupić taką, która będzie nam służyła przez dłuższy czas. Z czystym sumieniem mogę polecić . Ceny w porządku no i co najważniejsze - dobra jakość.

Ostatnio edytowany przez sylwia4012 (2015-04-29 14:00:51)

13

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Może powiesicie cos nad łóżkiem. Na topie są teraz takie plakaty. Przejrzyj stronę, na pewno znajdziesz coś ,co ci się spodoba. Uważam że im mniej tym lepiej, minimalizm jest teraz bardzo trendy i większość nowoczesnych mieszkań jest tak właśnie urządzanych.

14

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Ja kołdrę wymieniam  co dwa lata, lubię spać pod nową:)

15

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Nie tylko wymiana kołdry sprawi, że w sypialni nie będzie alergenów.
Istotna jest też pościel. Najlepiej wybrać pościel satynową taką jak ta  tego rodzaju pościel mniej przyciąga kurz i jest bardziej polecana dla ludzi którzy cierpią z powodu alergii.
W mojej sypialni dobrałam kolorystycznie pościel do reszty wyposażenia.

16

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

A co sądzicie o łóżkach tapicerowanych? Podobają Wam się? Chcę zmienić cały wystrój sypialni, bo obecny mnie znudził i zastanawiam się właśnie nad łóżkiem tapicerowanym i ogromną antyczną szafą. Szafę dostanę od mamy, bo ma sporo antyków, z których nie korzysta. Łożko myślałam, żeby kupić w ale nie wiem, które będzie najbardziej pasować. Doradzicie?

17

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Nam sporo dało jak na ścianie na której stoi łóżko położyliśmy panele dekoracyjne.Widziałam w voxie taką propozycję urządzenia sypialni i to mnie zainspirowało smile o tym mówię

18

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Możesz pomyśleć też nad jakimiś ciekawymi smile. Skutecznie odmieniają wygląd łóżka, dodając sypialni charakteru i wpływając pozytywnie na jej styl.

19

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

ja zmieniłam wystrój w ten weekend  jestem zadowolona ;D

20

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

[quote=nikusia13]ja zmieniłam wystrój w ten weekend  jestem zadowolona ;D[/quote]

Jaką masz teraz sypialnię? smile

21

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Sama też chętnie zmieniłabym coś w mojej sypialni, a najlepiej wszystko . Patrząc jednak póki co obiektywnie na sprawę, pewnie ją tylko odmaluję i zainwestuję w jakieś dobre komplety pościeli. Przede wszystkim potrzebne mi są nowe  , bo te które posiadam, są już dość mocno wyeksploatowane. Jakie byście polecały, naturalne czy syntetyczne?

22

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Poduszki możesz kupić w , zresztą ekskluzywna pościel czy kołdry także. Jakość nieziemska - posłużą lata. Co do poszewek ozdobnych tez maja spory wybór - wiadomym jest, że takie detale potrafią odmienić niejedno wnętrze.

23

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

A co sądzicie o pikowanych narzutach? Tutaj można podejrzeć technikę ich tworzenia - . Myślę, że to bardzo ciekawe!

24

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Ze swojej strony mogę polecić wybór dobrej pościeli, a mianowicie pościel satynową . Taka pościel satynowa ma tylko jeden minus - trzeba ją prasować. Pościel satynowa bawełniana ma to do siebie, że dobrze przepuszcza powietrze - człowiek nie klei się w czasie snu - nie budzi się zalany potem. Oczywiście musi to być pościel dobra jakościowo. Swoim znajomym polecam pościele satynowe Andropol lub Greno. Myślę, że również Ty będziesz zadowolona.

25

Odp: Zmieniam wystrój swojej sypialni

Podoba mi się taka . Mam całą białą sypialnię i taka narzuta mogłaby wnieść nieco świeżości do pomieszczenia.