26

Odp: teatr

no pewnie, że jedź ! nie wahaj się!

27

Odp: teatr

Jak ja dawno w teatrze nie byłam, ale ten klimat tam panujący rekompensuje ceny biletów.

28

Odp: teatr

Ja też dawno nie byłam, a chętnie bym poszła. W moim mieście jest amatorski teatr dramatyczny, lubię ich przedstawienia, a bilety mają oszałamiająco tanie, np. 5 zł.

29

Odp: teatr

U nas chyba nic nie ma związanego z teatrem...

30

Odp: teatr

ja ostatnio byłam na darmowym przedstawieniu w amfiteatrze, sztuka była wystawiana przez profesjonalny teatr, tyle że płaciło za to miasto smile
latem często tak robią i dobrze, bo ceny biletów są strasznie wysokie!

31

Odp: teatr

A jaka to była sztuka? Czy zapomnieli powiedzieć? smile

32

Odp: teatr

z teatru kwadrat CO JA PANU ZROBIŁEM, PIGNON? świetna sztuka, naprawdę się uśmiałam!

w zeszłym roku wystawiali w tym amfiteatrze PRZYJAZNE DUSZE ale to nie było takie super...

Ostatnio edytowany przez justyna (2010-08-30 14:13:13)

33

Odp: teatr

A występował ktoś znany?

34

Odp: teatr

hmmm wszystko zależy kogo znasz big_smile

Obsada:

Paweł Wawrzecki - Pignon

Grzegorz Wons - Ralf

Andrzej Grabarczyk - Wolf

Magdalena Stuźyńska - Luiza

Marek Siudym - Policjant

Andrzej Nejman - Chłopiec hotelowy

35

Odp: teatr

No z tego składu znam wszystkich... To nic dziwnego że było fajnie...
Ale Nejman i "chłopiec"? Ma pod 40-tkę... smile

36

Odp: teatr

chłopiec hotelowy, czyli tzw 'boy hotelowy' smile
oni mogą  mieć ponad 40tke smile

37

Odp: teatr

Wiem, wiem, żartowałam przecież smile

38

Odp: teatr

spoko spoko ja się przy okazji pochwaliłam znajomością angielskiego tongue
chłopiec to boy big_smile

39

Odp: teatr

Nieźle, jestem pod wrażeniem smile

40

Odp: teatr

wpiszę sobie w cv doskonała znajomość angielskiego big_smile

41

Odp: teatr

Masz już przecież pracę - chcesz zmienić?

42

Odp: teatr

tak, szukam lepszej (lepiej płatnej) - a z takim angielskim chyba zasługuję na coś duuużo lepszego?!

43

Odp: teatr

No co najmniej posady menedżera się spodziewaj smile

44

Odp: teatr

Prezeski, a potem nas zatrudniaj i zacznij się bać o stołek.

45

Odp: teatr

Po ile u Was są najtańsze bilety do teatru ?

46

Odp: teatr

Od kilku złotych w górę, jeśli chodzi o amatorskie teatry. Kilkadziesiąt za spektakle przyjezdnych.
Jest taka akcja [url=http://www.polska.e-teatr.pl/]"Teatr Polska"[/url], która polega na dofinansowywaniu przedstawień teatralnych w miastach, w których tego typu wydarzenia kulturalne nie są zbyt powszechne. Bilety mają obniżoną cenę.
W tym roku wystawionych zostanie 18 spektakli w 87 miastach.

Wczoraj miałam ogromną przyjemność być na spektaklu "Przyzwolenie", granym przez aktorów z Grupy Teatralnej UTW (Uniwersytetu Trzeciego Wieku). Gra niektórych z nich naprawdę dostarczyła wspaniałych wrażeń. Wstęp wolny smile

47

Odp: teatr

Taka kultura to ja rozumiem;) A nie bajońskie ceny, a nie zawsze jest się zadowolonym ze spektaklu...

48

Odp: teatr

Dokładnie  smile 
Średniowiecze mamy za sobą - nauka i kultura powinny być dostępne dla wszystkich zainteresowanych.
W starożytnej Grecji, konkretnie w Atenach, istniało coś takiego jak "theorikon". Był to zasiłek dla biednych, wypłacany z państwowych pieniędzy w celu umożliwienia im uczestnictwa w widowisku teatralnym. Mimo różnych ograniczeń dyskryminujących np. płeć, takie rozwiązanie jest naprawdę godne pochwały.

Myślę, że byłoby doskonale, gdyby szkoły mogły przeznaczyć pewną pulę pieniędzy na wyjścia do teatru. Dla wielu młodych ludzi to jedyna okazja, a wielu rodziców na to nie stać.

49

Odp: teatr

Moim zdaniem warto od czasu do czasu wyjść do teatru na coś ciekawego. Wiele widzę zawsze fajnych spektakli w teatrze komediowym w Warszawie . Bilety można kupić w szybki sposób na; [url]https://teatrkomedia.pl/bilety/[/url] i wybrać się nawet z znajomymi.

50

Odp: teatr

Ja czasem chodzę, głównie kiedy mam czas. Bardzo lubię zaczytywać się w informacjach na temat sztuki na [url]https://portalludzisztuki.pl[/url] dostarcza mi wiedzy w tym zakresie kiedy sama nie mogę lub nie mam czasu by wybrać się do teatru bądź galerii