26

Odp: Wydepilowane czy nie

Laser rzeczywiście znacznie ułatwia tę kwestię smile

27

Odp: Wydepilowane czy nie

[quote=niechcemisie]Po maszynce też dostaję wysypki, na szczęście są inne metody. Dermatolog kazał mi zaprzestać depilacji. Niech sobie sam zarasta.

sad[/quote]

ja też tak mam i dlatego jak padło hasło o naszych wymarzonych wakacjach na greckich wyspach to wpadłam w panikę. Bo niby jak to miałam straszyć włosami wyrastającymi tu i tam albo krostkami jeśli miałam się golić tam na miejscu. Na szczęście od czego są koleżanki w pracy. Pomysłów było co nie miara ale w końcu padło na depilację epilfree w gabinecie i od teraz to będzie moja ulubiona forma pozbywania się włosów

28

Odp: Wydepilowane czy nie

[quote=filadelfia]Laser rzeczywiście znacznie ułatwia tę kwestię smile[/quote]

nie u każdego, ja mam jasne włosy, jestem blondynką, na moje włoski laser nie działa, ale za to, jak poprzedniczką, chodze na epilfree

29

Odp: Wydepilowane czy nie

Dziś gładkie ciało to standard, a nie luksus, nawet starsze panie o to dbają...

30

Odp: Wydepilowane czy nie

Osobiście wolę być ogolona na nogach i pod pachami, szczególnie wiosną i latem gdzie zakładam na siebie różne krótkie bluzeczki i szorty np. moje ukochane białe szorty Meggie z CJ, w kroju dopasowanym i z krótkimi nogawkami. Nie wyobrażam sobie wtedy mieć nóg, które nie są ogolone. Jednak każdy ma inne zdanie na ten dość osobisty temat to fakt smile

31

Odp: Wydepilowane czy nie

W dzisiejszych czasach to już norma, a brak depilacji to chyba tylko u starszych pań...

32

Odp: Wydepilowane czy nie

Depilacja daje poczucie zadbania, nie wyobrażam sobie inaczej żyć...

33

Odp: Wydepilowane czy nie

Higiena też jest łatwiejsza po depilacji.