51

Odp: Co posadzić na balkonie?

[quote=biedroneczka4]ale w zaszklonym rozsuwane są szyby tak to wygląda i można w lecie mieć otwarty[/quote]

Są także uchylne, otwierane i zdejmowane. Wszystko zależy od tego, co się chce mieć i jak się zrobi...

52

Odp: Co posadzić na balkonie?

a mi się te przeszkole balkony nie podobaja .... nie wiem dlaczego ale jakoś nie tak  mi wygląda ten blok jak powinien

53

Odp: Co posadzić na balkonie?

Ja mam problem bo mój balkon jest odkryty na wszystkie anomalia przyrody a mianowicie śnieg zasypuje w zimie wichury łamią gałezie i leci na balkon , jest ostatnim blokiem przed otwartą przestrzenią .

54

Odp: Co posadzić na balkonie?

a moze siebie ....

55

Odp: Co posadzić na balkonie?

ha ha ha jak nie boisz się mrozów...

56

Odp: Co posadzić na balkonie?

wieć nawet zieloną trawkę mozemy mieć zimą ....

57

Odp: Co posadzić na balkonie?

fajna Madonna ciekawa jestem od którego projektanta ma tą kiecke?

58

Odp: Co posadzić na balkonie?

ona to chyba też sama projektuje, to może jej dzieło (?)

59

Odp: Co posadzić na balkonie?

a tego to ja już nie wiem

60

Odp: Co posadzić na balkonie?

jejku, jak ja bym chciała balkon! jakikolwiek! nawet metr na metr ...

61

Odp: Co posadzić na balkonie?

Na balkonie, w doniczkach mam : pelargonie, surfinie, bratki.

62

Odp: Co posadzić na balkonie?

Właśnie szukam jakiś kwiatków do posadzenia na balkonie na wiosnę. Na pewno będę miała pomidorki koktajlowe ale chciałabym też jakieś kwiatki.

63

Odp: Co posadzić na balkonie?

ja troszke poxniej wsadzę bratki , dałam w galerii zdjecie swojego balkonu taki kolorowy, wspaniale te kwiatuszki sie prezentują!

64

Odp: Co posadzić na balkonie?

[quote=emilia_s292]Właśnie szukam jakiś kwiatków do posadzenia na balkonie na wiosnę. Na pewno będę miała pomidorki koktajlowe ale chciałabym też jakieś kwiatki.[/quote]

u mnie jest odpowiednio do pory roku - już wypatruję pierwszych krokusów!!!

65

Odp: Co posadzić na balkonie?

[quote=pinkmause][quote=emilia_s292]Właśnie szukam jakiś kwiatków do posadzenia na balkonie na wiosnę. Na pewno będę miała pomidorki koktajlowe ale chciałabym też jakieś kwiatki.[/quote]

u mnie jest odpowiednio do pory roku - już wypatruję pierwszych krokusów!!![/quote]
masz pewnie ogródek, to wspaniale! bo na balkonie to za bardzo nie ma miejsca

66

Odp: Co posadzić na balkonie?

mam, ale tylko pielęgnuję skalniak; ale mam ogromne misy na balkonie i tam zawsze coś sobie posadzę smile

67

Odp: Co posadzić na balkonie?

Aha! to też fajny pomysł , a te misy z czego są? z jakieś ceramiki? bo może i ja w takie coś wsadze?

68

Odp: Co posadzić na balkonie?

ja mam gliniane, najlepiej znoszą warunki, ale wszystkie dobre, tylko muszą mieć wiele otworków i dobry drenaż - rośnie wszystko smile

69

Odp: Co posadzić na balkonie?

Też mam duże misy na balkonie i kupiłam lawendę do posadzenia.

70

Odp: Co posadzić na balkonie?

[quote=emilia_s292]Też mam duże misy na balkonie i kupiłam lawendę do posadzenia.[/quote]

lawendę (?) mam nadzieję, że tę ozdobną a nie krzaczkowatą, która jest bardzo wysoka big_smile

71

Odp: Co posadzić na balkonie?

a może wrzos? Ja uwielbiam wrzos, ale czy można samemu sadzić trzeba poczytać.

72

Odp: Co posadzić na balkonie?

[quote=zima300]a może wrzos? Ja uwielbiam wrzos, ale czy można samemu sadzić trzeba poczytać.[/quote]

można, ale kwitnie tylko jesienią i musi mieć kwaśną glebę (specjalna mieszanka do wrzośców), a na wierzch najlepiej wysypać korę (ale wysuszoną!)

73

Odp: Co posadzić na balkonie?

[quote=pinkmause][quote=emilia_s292]Też mam duże misy na balkonie i kupiłam lawendę do posadzenia.[/quote]

lawendę (?) mam nadzieję, że tę ozdobną a nie krzaczkowatą, która jest bardzo wysoka big_smile[/quote]
oczywiście, że ozdobną i nie taką wysoką.

74

Odp: Co posadzić na balkonie?

[quote=emilia_s292][quote=pinkmause][quote=emilia_s292]Też mam duże misy na balkonie i kupiłam lawendę do posadzenia.[/quote]

lawendę (?) mam nadzieję, że tę ozdobną a nie krzaczkowatą, która jest bardzo wysoka big_smile[/quote]
oczywiście, że ozdobną i nie taką wysoką.[/quote]

to dobrze, ja tak pytam, bo moja sąsiadka wysiała tę wielką i teraz mi się zawsze przypomina jak to wyglądało, jak tylko słyszę lawenda smile pięknych kwiatuszków życzę smile

75

Odp: Co posadzić na balkonie?

Dziekuję...Jeszcze jakieś kwiatki kupiłam...córka wybrała bo będzie ze mną sadziła...Geodecja...znacie? ja nie znam. wzięłam bo małej się spodobały i ładnie wyglądają