1

Temat: Rude włosy

Farbujecie się na rudo? A może macie naturalnie miedziane włosy? Co sądzicie o tym kolorze włosów?

2

Odp: Rude włosy

Naturalne rude włosy wyglądają oryginalnie, ale sama nie chciałabym ich mieć z jednego powodu - bo razem z nimi ma się też bladą cerę i piegi, które się nasilają zwłaszcza latem... U dziewczyny  można je jeszcze jakoś zakryć podkładem i pudrem, ale u facetów to jest tragedia, niektórzy mają po prostu czerwoną twarz od nich...

3

Odp: Rude włosy

Ja mam naturalne jasnorude włosy i bardzo mi pasują, a piegi rozjaśniam kremami, wcale nie jest ich tak dużo smile

4

Odp: Rude włosy

nie, nie pasuje mi rudy, aczkolwiek kiedyś eksperymentowałam z kolorami, miałam czarny, czaerwony, fioletowy, a teraz złoty blond smile

5

Odp: Rude włosy

Sama nie miałam nigdy rudych włosów, ale moja koleżanka miała w podstawówce przez to ciężkie życie, ciągle ją przezywali "lisica";/

6

Odp: Rude włosy

To według mnie bardzo ładny i też intrygujący kolor. Kiedy miałam włosy zafarbowane na ten kolor to wydaje mi się, że bardziej zwracałam na siebie uwagę i częściej słyszałam komplementy oraz uwagi na mój temat smile to było na pewno bardzo miłe!

7

Odp: Rude włosy

Rude są fajne smile ale żeby zachować intensywny kolor trzeba używać dobrych odżywek do włosów farbowanych z W przypadku rudego koloru to ma szczególne znaczenie smile

8

Odp: Rude włosy

Rude włosy bardzo mi się podobają, ale niestety nie jest mi dobrze w tym kolorze. Mam włosy rozjaśniane i też muszę je dobrze odżywiać. Korzystam z zabiegów regenerujących w salonie a w domu używam odżywek. Tu są naprawdę dobre  Są też świetne szampony i maski. Bez odżywienia rozjaśniane włosy bardzo się niszczą.

9

Odp: Rude włosy

Rudy to jeden z najpiękniejszych kolorów moim zdaniem, ale niestety nie każdemu pasuje. Zauważyłam po znajomych, że ten kolor dodaje pewności siebie. Jeśli tylko Ci się podoba- farbuj się bez zastanowienia smile

10

Odp: Rude włosy

Niestety mam bląd włosy a zakochana jestem w takim ognistym rudym kolorze, niestety nie uznaje farbowania i niszczenia włosów więc pozostaje mi być zadowolona z mojego naturalnego koloru smile

11

Odp: Rude włosy

no tylko niestety rude włosy naturalne są dość grube i ciężko je ułozyć, wiem coś o tym smile ja dość długo układałam na szczotce ale strasznie długo to trwało. Od niedawna mam volumizer z Rowenty i powiem wam że zdecydowanie łatwiej jest mi się ogarnąć rano z włosami smile Wygląda to mniej więcej tak i jest naprawdę łatwe w użyciu smile

12

Odp: Rude włosy

hej dziewczyny jakie macie propozycje na włosy krecone to znaczy chodzi mi o fryzury  czy pielegnacje,czy obcięcie chyba ze tylko w gre wchodzi ich wycieniowanie

13

Odp: Rude włosy

wczoraj widziałam dziewczynę w rudych włosach ,a pasemka miała białe -według mnie wyglądała odlotowo

14

Odp: Rude włosy

Bratowa mojego Lubego farbuje się na rudo. Cudnie wygląda. Nie jest blada, wręcz przeciwnie. Ma za to piegi. Bardzo dobrze jej w tym kolorze. Zdecydowanie lepiej niż w naturalnym brązie. Z tego co kojarzę to była u fryzjera i on jej w jakimś programie dobrał kolor smile

15

Odp: Rude włosy

Ostatnio robiłam pasemka i fryzjerka mi zaproponowała między innymi rude pasemka byłam troszkę w szoku ,bo nigdy nie miałam tego koloru,ale się zgodziłam ,lubię eksperymentować

16

Odp: Rude włosy

Rude włosy są bardzo ładne. Czasami farbuję sobie włosy na rudo.

17

Odp: Rude włosy

Ja tez lubię eksperymentować z kolorem włosów. Kiedyś weszłam do salonu z długimi jasnobrązowymi włosami a wyszłam w krótkiej,  jasnorudej fryzurce, to było dopiero szok dla znajomych smile

18

Odp: Rude włosy

Rude są rewelacyjne, ale, niestety jeżeli farbowane to zdecydowanie szybko kolor się wypłukuje, taki niestety "urok"
Rude, czerwone.. dodają charakteru...

19

Odp: Rude włosy

Rude włosy są przepiękne i świetnie się w nich czułam. Niestety coś mnie pokusiło i zmieniłam kolor na czarny hmm Chciałabym jednak wrócić do rudego koloru i zastanawiam się czy  jest wskazane. Jak myślicie? Najgorsze w rudych włosach jest to, ze kolor bardzo szybko się spłukuje i płowieje, szczególnie latem

Myślę, że jest bezpieczne... tylko musisz użyć odpowiednich farb, ja polecamarby bez amoniaku powinno być w porządku smile

20

Odp: Rude włosy

Słyszałam że farby bez amoniaku są bardzo słabe i są tak samo naszpikowane chemią jak inne. Myślę coraz częściej o wizycie w hair Design na Karmelickiej w Krakowie -  Wydaje mi się, że najlepszą opcją dla mnie będzie farbowanie w profesjonalnym salonie.

21

Odp: Rude włosy

ja znowu słyszałam, że farby bez amoniaku są lepsze dla naszych włosów.

22

Odp: Rude włosy

Bardzo podobają mi się rude włosy, miedziane są super, ale mi w nich nie do twarzy - dlatego ja noszę się w brązach smile ciemny brąz to podstawa dla moich włosów.

23

Odp: Rude włosy

Miedziane mi się bardzo podobają, ale te bliższe brązom nie rudości, takie kolorki są świetne  . Rude to cięższy temat, niektórym pasują, ale nie jest to bezpieczny kolor który się zazwyczaj sprawdza jak ciepły brązik smile

24

Odp: Rude włosy

ja mam blond smile ani śni mi się rudy, ale niektórym bardzo pasuje

25

Odp: Rude włosy

Za to jaki mamy kolor włosów odpowiada melanina  ja właśnie wolałabym być blondynką a jestem szatynką wink