1

Temat: Wyciskarki - która najlepsza

Zdecydowałam się kupić wyciskarkę do soków. I teraz mam pytanie - którą najlepiej wybrać? Najmocniej się waham między
Huromem a Kuvingsem. Może ktoś doradzi? Półka cenowa zbliżona bardzo a co do jakości to trudno powiedzieć, bo nie miałam nigdy. Czy ktoś z Was może ma którąś z nich?

2

Odp: Wyciskarki - która najlepsza

Dobre opinie słyszałam o Hurom, tej drugiej nie znam

3

Odp: Wyciskarki - która najlepsza

No właśnie skłaniam się ku Huromowi. W końcu to oni w ogóle z tego co kojarzę jako pierwsi chyba zaczęli robić wyciskarki, Kuvings się na nich wzorował. Chociaż trochę kusi mnie model Big Mouth - z takim dużym otworem, dzięki któremu nie trzeba kroić warzyw ani owoców tylko wystarczy je wrzucić w "gardło" wyciskarki. Ale z drugiej strony gdzieś czytałam, że jednak podobno Kuvingsy się częściej zacinają i można zajechać silniczek. A w Huromach są takie przełączniki, które zmieniają kierunek obrotu ślimaka, owoc/warzywo się przesuwa, wraca się do normalnego kierunku i już po problemie z zacięciem.

4

Odp: Wyciskarki - która najlepsza

Odradzam wrzucanie całych owoców, jednak pokrojenie ich umożliwi dokładniejsze wyciśnięcie soku... Inaczej stracisz wiele cennych składników odżywczych. To co najlepsze w owocu jest właśnie w środku, w miąższu...

5

Odp: Wyciskarki - która najlepsza

Czytam, oglądam te filmiki i już w sumie nie wiem. Wychodzi na to, że Kuvings jednak wcale nie taki super. Podobno wzorują się na Huromie. A przeważnie jednak to oryginalne najlepsze

6

Odp: Wyciskarki - która najlepsza

Myślę, że niezależnie od tego jaki model się wybierze, to i tak jest lepiej od sokowirówki, która zabija w owocach i warzywach większość ich składników odżywczych.
Czytałam, że wyciskarki tak się nie nagrzewają, więc nie ubywa tyle tych witamin. Ogólnie jak masz jakieś wątpliwości, to wybierz się może do jakiegoś RTV Euro AGD i tam będziesz mogła sobie porównać różne opcje.
Wydaje mi się, że też nie ma sensu na to wywalać jakichś dużych pieniędzy. Powyżej pewnej kwoty płaci się już tylko za markę i lans.

7

Odp: Wyciskarki - która najlepsza

[quote=kamila343]...
Czytałam, że wyciskarki tak się nie nagrzewają, więc nie ubywa tyle tych witamin. Ogólnie jak masz jakieś wątpliwości, to wybierz się może do jakiegoś RTV Euro AGD i tam będziesz mogła sobie porównać różne opcje.
Wydaje mi się, że też nie ma sensu na to wywalać jakichś dużych pieniędzy. Powyżej pewnej kwoty płaci się już tylko za markę i lans.[/quote]

Z tym nagrzewaniem się to nie do końca tak, chodzi o to , że sokowirówka wiruje tak mocno warzywa i owoce, że pozbawia ich naturalnych witamin, a wyciskarka wręcz przeciwnie:)
Natomiast co do porównania cen i modeli to euro.com.pl faktycznie jest dobrym pomysłem - mają tam takich towarów od metra, jest w czym wybrac.

Ja mam wyciskarkę z Moulinexa jeśli to dobrze pisze - fajna, ok 290 zł

Ostatnio edytowany przez Baszka (2015-09-21 11:30:44)

8

Odp: Wyciskarki - która najlepsza

Z tego co teraz patrzę nawet Moulinex kosztuje około tysiąca teraz ...

9

Odp: Wyciskarki - która najlepsza

Po przeszukaniu miliona forów agd itp. wybór jednak padł ostatecznie na Huroma II generacji. Kuvings odpadł bo się podobno bardzo często zacinają itp.

10

Odp: Wyciskarki - która najlepsza

Daję tylko znak, że nie żałuję, soki kręcone dzień w dzień! Tu fotka: [url]http://zapodaj.net/15a52f5cf6a7c.jpg.html[/url]

Można tu jakoś inaczej dodawać zdjęcia? Tak, żeby się wyświetlały w poście?

Ostatnio edytowany przez kuna14 (2015-10-29 13:40:34)

11

Odp: Wyciskarki - która najlepsza

Ja mam taką niezbyt zaawansowaną wyciskarkę, którą kupiłam w Lidlu i sprawdza się bardzo dobrze.

12

Odp: Wyciskarki - która najlepsza

Ja jakiś czas temu zamawiałam sobie wyciskarkę. Doszłam do wniosku,że skoro kupuję sobie takie droższe urządzenie to niech będzie to coś porządnego. W końcu nie kupuję na rok czy dwa ale na dłużej ( wiedziałam poza tym ,że będzie często używana bo ja jak i dzieci uwielbiamy soki...).
Wyciskarkę zamówiłam [url=https://www.eujuicers.pl/wyciskarki/wyciskarki-jednoslimakowe]pod tym adresem[/url]
Zdecydowałam się na wyciskarkę jednoślimakową Kuvings. Jest wygodna bo mieszczą się w niej całe jabłka.
[img]https://www.eujuicers.pl/admin/upload/images-cache/3887/800.jpg[/img]

13

Odp: Wyciskarki - która najlepsza

Wcale nie musi być to taki drogi sprzęt. W Euro mają sporo wyciskarek w niższych cenach, możecie sobie zerknąc:
[url]http://www.euro.com.pl/wyciskarki-wolnoobrotowe.bhtml[/url]

Jakiś czas temu zamówiłam tam wyciskarkę dla siebie. Model marki Severin, który kosztował mnie niecałe 400 zł a bardzo dobrze sie sprawuje oraz radzi sobie i z marchewkami i z jabłkami. Jest to jednoślimakowa wyciskarka pozioma. Dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają ograniczone fundusze ( w sklepie dodatkowo można wziąc ją na raty 0%).

14

Odp: Wyciskarki - która najlepsza

Ja już raz kupiłem wyciskarkę za 800zł i więcej tego błędu nie popełnię. Kto tanio kupuje ten dwa razy kupuje. Na szczęście odzyskałem pieniądze po batalii.

Z tym zacinaniem Kuvingsa to straszna ściema!!! Jako klient to sprawdziłem na stoisku Kuvings w M1 Poznań. Zaniosłem marchew, buraki, seler naciowy i szpinak. Po kilkunastu minutkach miałem wszystko wyciśnięte na B6000.

W King Cross w Poznaniu Pani nie dość, że opowiadała straszne bzdury (bardziej skupiała się na oczernianiu konkurencji niż na zaletach swoich wyciskarek m.in. Hurom którego rozważałem), to samo pokrojenie warzyw zajęło jej tyle co wyciśnięcie soku w Kuvingsie.

W końcu zdecydowałem się na najnowszy model Kuvings C9500 i wreszcie mam to czego szukałem. Wyciskarkę kupuje się na kilka a nawet kilkanaście lata Kuvings daje 10 lat gwarancji na wszystkie części a nie tylko na silnik tak jak Hurom (o czym sprzedawcy Huroma jakoś bardzo często zapominają poinformować).

Polecam sprawdzić osobiście jak sprzęt działa bo to jednak spora kasa. W marketach z agd raczej nie znajdziecie nic dobrego bo te z najwyższej półki nie są tam sprzedawane. A nawet jak są to bez prezentacji, więc jedyne co będziecie mogli zrobić to pooglądać.

Ostatnio edytowany przez emilio2000 (2016-07-07 12:45:12)

15

Odp: Wyciskarki - która najlepsza

Ja mogę Ci polecić [url=http://www.dobrewyciskarki.pl/]wyciskarki do soków[/url] firmy Kuvings, bo dzięki nim możesz uzyskać do 90% soku z warzyw i owoców, co moim zdaniem jest bardzo dobrym wynikiem. Te wyciskarki może nie należą do najtańszych, bo te tańsze modele kosztują ok 1500zł, ale nie oszukujmy się pierwsza lepsza wyciskarka do soków kosztuje min 200zł, a dzięki niej można uzyskać zaledwie ok 20-30% soku. Przy regularnym używaniu wyciskarki zakup droższej zwróci nam się bardzo szybko, bo będziemy mogli do produkcji soków zużywać dużo mniej warzyw i owoców, które w sezonie zimowym do tanich nie należą. Poza tym gdyby te tanie wyciskarki były takie dobre, to przecież miały by je każde restauracje i bary, które oferują świeżo wyciskane soki, a one ich nie mają.

16

Odp: Wyciskarki - która najlepsza

Ja obecnie mam wyciskarkę firmy Kuvings. Nie była tania ale jestem z niej niesamowicie zadowolona bo wyciskarka wydajna, super radzi sobie z kazdym rodzajem warzywa i owocu.

Jeśli już zdecydujecie się na konkretny model wyciskarki to polecam zostawić informację o wyciskarce na stronie;
[url]https://www.targomat.pl/[/url]


Wygodne narzędzie, wyślą Wam najtańszą ofertę sprzedaży w sklepie na maila.

17

Odp: Wyciskarki - która najlepsza

Witam! Probowalem zarowno wyciskarke pozioma,jak i wyciskarke pionowa.Wg. mnie lepsze efekty i komfort daje wyciskarka jednoslimakowa pionowa.Szczegolnie widac roznice w wyciskaniu zielonych produktow(natka pietuszki,pokrzywa itp.).Poza tym w ciagu dnia wyciskarke pionowa wystarczy przeplukac,a dopiero na koniec dnia rozebrac i umyc.Dodam,ze nie musi to byc droga wyciskarka.Ja uzywam ta :http://www.terapiasokami.pl/wyciskarka-cooksense i jestem zadowolony,a parametry tez ma b.dobre jak te drozsze wyciskarki.Pozdrawiam

18

Odp: Wyciskarki - która najlepsza

Cześć Wam! Zastanawiam się nad sensownym sprzętem ale wybór i różne opinie troche mnie przytłoczyły. Znajomi polecają w. wolnoobrotową evergreen, bo radzi sobie ze wszystkimi produktami i jest niezawodna. Słyszałam też że części są super jakości, ale ja sama nie wiem. Macie jakieś doświadczenia?

19

Odp: Wyciskarki - która najlepsza

My mamy Kalorik FE 1004 i daje radę szczerze mówiąc. Jest w ciągłym użyciu bo pijemy soki prawie codziennie. mamy ją pół roku i jeszcze nie było żadnej awarii smile

20

Odp: Wyciskarki - która najlepsza

My też sporo czytaliśmy na temat wyciskarek i ostatecznie zdecydowaliśmy się na Muke. Dlaczego? Bo żadna z innych nie miała tak długiej gwarancji (10 lat na silnik) i nie gwarantowała, że poradzi sobie ze wszystkimi rodzajami warzyw tak jak Muke, ktory bez problemu przerabia marchewkę, mrożone truskawki, jarmuż itp. Był to zdecydowanie dobry wybór.

21

Odp: Wyciskarki - która najlepsza

No to powiedzcie co lepsze Hrom czy Muke ?
Ale konkretne przykłady poproszę big_smile

22

Odp: Wyciskarki - która najlepsza

Uważam, że wyciskarka Perfect Juicer [url]http://www.eldom.eu/produkt/perfect-juicer-pj600c-intensi-czerwony-eldom[/url] ma całkiem niezłe parametry i dobre warunki gwarancyjne.  Na pewno będę się nad nią zastanawiać, kiedy moja obecna przestanie działać.

23

Odp: Wyciskarki - która najlepsza

najlepsza wyciskarka której używałam to Biochef. Miałam wyciskarkę Eldom ktora byla bardzo glosna, sok byl gesty i serwis odwiedzala cos chyba ze 3 razy... W końcu kropla przelala kielich i postanowilam ja oddac mojej siostrze na rzecz Biochef Whole ktory okazał sie jednym z moich najlepszych zakupów. Dożywotnia gwarancja na silnik, bezpieczestwo ładny wygląd, cicha praca, sucha pulpa, bezpieczny wsad, nigdy mi sie jeszcze nie zatrzmała a ma opcje reversu. W porównaniu do innych wyciskarek tej klasy zdecydowanym liderem jest biochef bo i cena przystępna. Minusem jest skrzypienie podczas wyciskania buraków ale w serwisie zapewniali mnie ze to przez specyfikację buraka.

24

Odp: Wyciskarki - która najlepsza

Ile osób wyciska sok z buraków? Bo bardzo mnie interesuje sprzęt, który będzie sobie właśnie z nimi radził. Są szalenie twarde. Kuvings chyba jednak dla mnie za droga sad

25

Odp: Wyciskarki - która najlepsza

Niechcemisię ale chyba jedyna która się faktycznie podejmie tego... nawet robienie placków smile