1

Temat: Wczasy odchudzające

Pobyty hotelowe, weekendy Spa, wczasy lub kuracje – każdy będzie mógł wykupić pobyt, dzięki któremu oderwie się od codzienności, odpocznie w cudownym klimacie Mazurskich lasów sosnowych a po powrocie do domu zaskoczy bliskich .

2

Odp: Wczasy odchudzające

Uwielbiam [zabiegi pielęgnacyjne SPA smile Chętnie bym się na coś takiego wybrała. Kiedy znów będziecie coś takiego organizować?

3

Odp: Wczasy odchudzające

fajna reklama.

4

Odp: Wczasy odchudzające

Bez przesady - wakacje z odchudzaniem? A co to za wakacje?  Płacimy grosze, a mamy do dyspozycji basen, kort, boiska sportowe, masę atrakcji, ognisko, imprezy... Czego chcieć więcej? Przez te kilka dni w roku można sobie pozwolić ;-)

5

Odp: Wczasy odchudzające

No dobrze... ale na co właściwie liczycie wybierając się na wczasy odchudzające? Wierzycie w to, że można w 10 dni zrzucić ZDROWO 10 kg i nie powitać jojo jeszcze szybciej?

6

Odp: Wczasy odchudzające

Nie lepiej odchudzać się w domu?można skutecznie się odchudzić i zdobyć piękną figurę.

7

Odp: Wczasy odchudzające

Ja tam wolałabym wydać pieniądze na zdrowe jedzienie do domu smile niż marnować na jakies wczasy odchudzające które i tak nic nie dadzą.

8

Odp: Wczasy odchudzające

J tak samo! Zainwestowałam w wyciskarkę- wydatek spory, ale przynajmniej się zdrowo odżywiam i to już na stałe, a nie dwa tygodnie wczasów i powrót na stare śmieci. Robię zdrowe soki, zupy, lody... coraz bardziej się przestawiam na własnoręcznie robione jedzenie, no i ćwiczę. To wystarczy wink

9

Odp: Wczasy odchudzające

Obecnie w bardzo wielu ośrodkach są organizowane takie wczasy odchudzające..Znajduje się we Władysławowie.Bardzo przyjemna miejscowosć, świetna baza wypadowa do zwiedzania pomorskiego oraz bardzo przyjemne plaże.

Wypoczywaliśmy tam roku temu i pamiętam,że udalo mi się schudnąć prawie 5 kg wink

10

Odp: Wczasy odchudzające

Ja nie wiem, czy to jest taki świetny pomysł. Moja kuzynka była na podobnych wczasach, zapłaciła prawie 4 tysiące, schudła dwa kilo. Moim zdaniem gdyby przez te ponad dwa tygodnie racjonalnie się odżywiała i ćwiczyła, spaliłaby więcej.

11

Odp: Wczasy odchudzające

A co gdy po wczasach wraca się do starych nawyków?

12

Odp: Wczasy odchudzające

[quote=rizzoli33]A co gdy po wczasach wraca się do starych nawyków?[/quote]

ryzyko powrotów do nawyków istnieje zawsze. Jak dla mnie te wczasy to całkiem ciekawa opcja- gdyby były to np diety oczyszczające itp. Takie które robi się tylko co jakiś czas. Taki wyjazd to wtedy idealne rozwiązanie smile

13

Odp: Wczasy odchudzające

[quote=rizzoli33]A co gdy po wczasach wraca się do starych nawyków?[/quote]

To trzeba robić tak żeby nie wrócić do starych nawyków wink naprawdę nie rozumiem jak można nie mieć silnej woli pod tym względem...

14

Odp: Wczasy odchudzające

Chciałam kiedyś wybrać się na wczasy odchudzające  i chyba do niego dołączę. Za symboliczną złotówkę można przejść e-kurs "szczęśliwa i szczupła" w których Pani pokazuje sposoby na odchudzanie w harmonii z samą sobą. Można dowiedzieć się jak włączyć z negatywnymi emocjami i co robić by w chwili stresu nie sięgać po słodycze. Ja niestety mam to do siebie, ze jak tylko się czymś zdenerwuję to sięgam po batoniki. Wczoraj np zjadłam trzy i wypiłam litr kakao:/

Ostatnio edytowany przez nikusia13 (2015-10-15 09:23:01)

15

Odp: Wczasy odchudzające

Polecam wybrać się w góry na 2 tygodnie i pochodzić po szlakach spadek wagi gwarantowany.
Ja często odwiedzam Szczawnicę

16

Odp: Wczasy odchudzające

Moja koleżanka ostatnio polecała mi wczasy odchudzające nad morzem , tydzień temu wróciła z 8-dniowego programu odchudzającego bardzo szczęśliwa, opowiadała, że każdy dzień zaplanowany był różnymi zajęciami oczywiście aktywnymi i do tego w plenerze pod gołym niebem na plaży;) kuchnia w wersji light a wieczorem zabiegi na ciało, jednym słowem rewelacja

17

Odp: Wczasy odchudzające

No tak wczasy odchudzające, fajnie zgubimy dzięki nim kilka kilogramów, a co później? Przecież większość z tych osób nie będzie przestrzegać diety w domu, przestanie się ruszać w związku z tym- powrót do wagi murowany.

18

Odp: Wczasy odchudzające

Ja z kolei w tym roku znalazłam calkiem ciekawy pomysł na wczasy dla świeżo upieczonych matek.  Są to wczasy odchudzające dla mam z dziećmi mające na celu przywrócić formę po ciąży. Są zaplanowane 3 treningi dziennie, zabawy mam z dziećmi a nawet specjalny pakiet dla tatusiów.

19

Odp: Wczasy odchudzające

koleżanka jezdzi co roku ale szczerze wam powiem że efektów nie widać - jasne ona się lepiej czuje ale wizualnie zero efektu smile ja korzystam z porad dietetyka, jesli chodzi o fitness i nowe przepisy i waga sama leci smile nie musze wydawac kupy kasy na to żeby nic nie jeść big_smile

20

Odp: Wczasy odchudzające

moniaczka według mnie to najlepsze wyjście! No bo co- jedzie się na wczasy(wiadomo odchudzą cię tam głodówką) wracasz i nagle z tego głodu zaczynasz jeść dwa razy tyle big_smile Ja też jestem pod okiem dietetyka  i do tego trenuję, więc kilogramy spadają.

21

Odp: Wczasy odchudzające

Wybrałabym się na takie wczasy, bo to zawsze motywuje jak jest grupa osób z tym samym celem:)

22

Odp: Wczasy odchudzające

Z ogromną chęcią wybrałabym się na wczasy odchudzające. Przeglądam oferty 7- i 14-dniowych turnusów w okolicy, ale niewiele jest ciekawych propozycji.

Np. można znaleźć takie pobyty już za mniej niż dwa tysiące złotych za dwa tygodnie. Cena super, tylko program troszkę skromny, bo aqua aerobik i gimnastyka trwają tylko 30 minut dziennie i to nie we wszystkie dni, a nordic walking to jedynie 4 spacery w ciągu 14 dni. Chciałabym tego ruchu pod okiem opiekuna zaznać nieco więcej. Jakaś poranna gimnastyka mogłaby trwać te 30 minutek, ale nordic walking mógłby potrwać tę godzinkę + minimum godzina na sali gimnastycznej albo siłowni i godzina aerobiku. To by mnie satysfakcjonowało. Jeśli czas nie będzie bardziej zorganizowany, to obawiam się, że łaziłabym po mieście wstępując do cukierni. Gdybym miała wystarczająco samodyscypliny, nie potrzebowałabym takiego wyjazdu, dlatego szukam miejsca, w którym program troszeczkę bardziej mnie zaangażuje.

Jeśli znacie takie miejsca, proszę o polecenie smile

23

Odp: Wczasy odchudzające

Tacy klienci do odchudzania to skarb - malo jedzą, prawie ich nie ma w pokojach, bo ciągle spalają kalorie, więc i cena takiego turnusu powinna być niższa niż zwykłego;)

24

Odp: Wczasy odchudzające

moja koleżanka była na takim 5 tygodniowym wyjeździe odchudzającycym i schudła prawie 15 kg yikes

25

Odp: Wczasy odchudzające

Dawaj mi tu namiar na ośrodek, w którym była smile. Serio piszę.