1

Temat: Czy można jakoś nieoperacyjnie powiększyć biust

Cześć ! Czy orientujecie się moze czy jest jakaś możliwosć na nieoperacyjne powiększenie biustu???  Nie zdecyduję się na operację bo normalnie w świecie się boję ale zastanawiam się czy te kremy albo tabletki działają. Opinie w sieci są różne , Niektórzy sobie chwalą, niektórzy nie. Zastanawia mnie czy ma to jakieś działanie.Mieliscie z tym może do czynienia kiedyś?

2

Odp: Czy można jakoś nieoperacyjnie powiększyć biust

Według mnie nie, wszystkie te cudowne środki, to bujda na resorach, sama próbowałam i nic to nie dało.

3

Odp: Czy można jakoś nieoperacyjnie powiększyć biust

Można wypchać biustonosz skarpetkami.
A tak na poważnie, to podobno niektóre działają, ale tylko wtedy, kiedy się je bierze, co oznacza, że trzeba być dzień w dzień na tabletkach, a tabletki jak to tabletki... skutki uboczne też jakieś mają.

4

Odp: Czy można jakoś nieoperacyjnie powiększyć biust

Tabletki trzeba brać regularnie przez 3 miesiące.Nie mają skutków ubocznych bo zawierają jedynie ziołowe składniki. Przynajmniej te, które sama brałam. Piersi powiększyły się niewiele bo o 1 rozmiar ale sa o wiele bardziej jędrne oraz uniesione. Wiadomo,że nie powiększy się tego tak jak podczas operacji ale na pewno jest to o wiele bardziej bezpieczne oraz efekty nie są takie złe smile

5

Odp: Czy można jakoś nieoperacyjnie powiększyć biust

Jak poczytałam kiedyś skład jednych z najbardziej rozreklamowanych pigułek, to zaczęłam się zastanawiać, czy nie przejść na podobną dietę, bo tam same naturalne składniki były (oprócz tego dziadostwa, które ma każda tabletka, typu przeciwzbrylacz itd.). Oczywiście jest jeszcze kwestia stężenia.

6

Odp: Czy można jakoś nieoperacyjnie powiększyć biust

Hmm ciekawe.Sama zastanawiałam się nad takimi tabletkami bo wiele osob w sieci sobie chwali. Możesz tutaj napisac jeszcze jakie brałaś? I jaki jest ich skład? Czy taka terapia jest droga ? i czy efekt jest stały? Nie trzeba tego poprawiać?

Uff wiem,że dużo pytań ale w ostatnim czasie znacznie schudłam i jak można się domyśleć poleciało mi również znacznie z biustu. Zawsze był bardzo duży i jędrny a obecnie jest znacznie mniejszy ;/ Ogólnie dobrze się czuję po odchudzaniu tylko ten mały biust mi nie pasuje big_smile

7

Odp: Czy można jakoś nieoperacyjnie powiększyć biust

Zamawiałam ostatnio tabletki,  tak wiec najlepiej sobie porównaj sama ceny ( może gdzieś indziej akurat znajdziesz w promocji).Nie jest to drogie jak sama widzisz. Przechodziłam kurację już dłuższy czas temu . Wszystko się utrzmuje tak wiec jest to stałe.
Jeszcze jakieś pytania? tongue

8

Odp: Czy można jakoś nieoperacyjnie powiększyć biust

Masz może jakieś porównanie z innymi? I czy używałaś  same tabletki czy czymś się jeszcze wspomagałaś?

9

Odp: Czy można jakoś nieoperacyjnie powiększyć biust

Wypróbowałam kilka kremów, aczkolwiek wszystkie były nieskuteczne. Teraz zastanawiam się nad powiększaniem piersi , ponieważ z tego co się dowiadywałam taki zabieg wykonywane w profesjonalnym gabinecie jest całkowicie bezpieczny.

10

Odp: Czy można jakoś nieoperacyjnie powiększyć biust

Nie wierzyłabym w te cuda do wklepywania. Z małym biustem można stosować kilka trików. Właściwa postawa, zero garbienia się, wypinamy biust, nie ważne, że mały. Obowiązkowo wąska talia, żaden tłuszcz, podkreśli nam biust, zamiast go zatopić. Czasem z wiekiem sam nieco urośnie.

11

Odp: Czy można jakoś nieoperacyjnie powiększyć biust

Niekoniecznie urośnie. Może również zmaleć.U mnie tak było po urodzeniu dziecka.Biust na początku znacznie się zwiększył ale potem bardzo szybko zmalał ;/  I nie był już taki jak przedtem. Używałam tabletki plus krem z tej samej serii. Oczywiście nie jest tak konieczny ale daje bardzo ładny efekt wygładzenia biustu tak więc mozesz sobie wypróbować jakbyś chciała.

12

Odp: Czy można jakoś nieoperacyjnie powiększyć biust

Ja także nie wierzę w działanie kremów i innych tego typu preparatów. Moim zdaniem jeśli kobieta nie akceptuje swojego biustu, to powinna poddać się zabiegowi. Jako, że jest to zabieg chirurgiczny wymaga przemyślenia. Poza tym, by go wykonać trzeba zrobić szereg badań i cieszyć się dobrym zdrowie.

13

Odp: Czy można jakoś nieoperacyjnie powiększyć biust

Zawsze można na szybko - wypchać biustonosz skarpetkami wink

14

Odp: Czy można jakoś nieoperacyjnie powiększyć biust

Jakieś jest zioło które można pić, kiedyś o tym gdzieś czytałam ale zapominałam nazwę tego zioła sad

15

Odp: Czy można jakoś nieoperacyjnie powiększyć biust

Pomagają regularne masaże męskimi dłońmi:)

16

Odp: Czy można jakoś nieoperacyjnie powiększyć biust

Poczytaj na temat aquafiling powiększanie piersi jest dużo bardziej bezpieczne niż kiedyś, a przy okazji istnienie dużo metod i sposobów, ale osobiście mam nastawienie dość ostrożne, w każdym razie moja koleżanka kiedyś przechodziła taki zabieg powiększania- najlepiej pytać bezpośrednio u źródła.

17

Odp: Czy można jakoś nieoperacyjnie powiększyć biust

Słyszałam o metodach ujędrniania biustu BEZ operacji, ale powiększania to chyba nie.
W każdym razie tak czy inaczej warto wybrać dobrą klinikę, żeby się nie nadziać

18

Odp: Czy można jakoś nieoperacyjnie powiększyć biust

Czy w ten czy w inny sposób, to przede wszystkim ja bym si 5 razy zastanowiła, czy taki zabieg powiększania piersi jest na niezbędnie potrzebny, jeśli tak to okej - od tego jest chirurgia plastyczna w renomowanych klinikach,
czy właśnie wspomagajace ujędrnianie biustu zabiegi bezinwazyjne.
Grunt, żeby nie robić takich rzeczy pod wpływem chwili a za moment cały proces cofać...

19

Odp: Czy można jakoś nieoperacyjnie powiększyć biust

Można chociaż nie uzyska się powiekszenia takiego jak przy operacji.Z drugiej strony powiększanie biustu nieinwazyjne jest o wiele bezpieczniejsze i nie niesie ze sobą takiego ryzyka. Tak więc jesli chcecie się na coś zdecydować to polecałabym właśnie coś takiego.
Najważniejsze jest utrzymanie kształtu biustu. Jędrny oraz pełny biust wydaje się o wiele większy.

20

Odp: Czy można jakoś nieoperacyjnie powiększyć biust

Zimny i ciepły prysznic naprzemiennie dobrze działa:)

21

Odp: Czy można jakoś nieoperacyjnie powiększyć biust

Niektórzy wierzą, że coca cola powiększa go;) Ale to mit...

22

Odp: Czy można jakoś nieoperacyjnie powiększyć biust

Moja siostra powiększała biust własnym tłuszczem (nie miała wszczepianych implantów, tylko zabieg bez usypiania) i widać sporą różnicę smile oczywiście nie o kilka rozmiarów, ale wreszcie ma biust i wyrzuciła push-upy smile robiła taki zabieg , chirurg plastyczny się tym zajmuje. Zadowolona bardzo, w żadne kremy, wcierki nie dadzą za wiele, szkoda czasu sad

23

Odp: Czy można jakoś nieoperacyjnie powiększyć biust

Można, można. Lupą.

24

Odp: Czy można jakoś nieoperacyjnie powiększyć biust

Z tego co słyszałam to da się powiększyć piersi naturalnymi metodami, jednak wymaga to czasu a efekty nie są tak spektakularne jak w przypadku interwencji chirurga. Jakiś czas temu natknęłam się na opis takich tabletek i kremów na powiększenie biustu, nie wiem czy rzeczywiście działają ale z opinii klientek wynika, że tak. W sumie to sama zastanawiam się czy nie skorzystać z ich oferty, jednak z tego co wyczytałam trzeba stosować te suplementy minimum kilka miesięcy a to już jest dla mnie niemały wydatek, nie wiem czy warto...

25

Odp: Czy można jakoś nieoperacyjnie powiększyć biust

Od razu przypomniała mi się okładka Faktu kilka lat temu, na której kobieta radziła jak powiększyć piersi okładami z kapusty big_smile