1

Temat: Jaki zegarek kupić

Cześc. Czy możecie mi pomóc wybrać jakiś fajny zegarek? Od dwóch dni prawie zastanawiam sie nad tym, który powinnam wybrać.
Trochę droższy z klasyczną okrągła tarczą z brylancikami.

Który podoba Wam sie bardziej? Dodam,że chciałabym coś klasycznego co będzie pasowało zarówno do dress code w pracy jak i na wieczór.

2

Odp: Jaki zegarek kupić

Ja mam srebrny zegarek, pasuje na każdą okazję i nie zmienię go na nawet najdroższy:)

3

Odp: Jaki zegarek kupić

No niby tak ale z drugiej strony na zegarek ze srebra raczej mnie nie stać wink Taki to chyba jest bardzo dużym wydatkiem. Jeszcze mam na oku jeden zegarek.

Zauważyłam,że takie złote modele stają się coraz bardziej popularne. Co o nim sądzicie? Podoba Wam się?

4

Odp: Jaki zegarek kupić

[quote=justa31]No niby tak ale z drugiej strony na zegarek ze srebra raczej mnie nie stać wink Taki to chyba jest bardzo dużym wydatkiem. Jeszcze mam na oku jeden zegarek.
Zauważyłam,że takie złote modele stają się coraz bardziej popularne. Co o nim sądzicie? Podoba Wam się?[/quote]

Ten jest piękny !

5

Odp: Jaki zegarek kupić

Mnie się bardziej podoba pierwszy.

6

Odp: Jaki zegarek kupić

Według mnie ten pierwszy jest lepszy i on mi się bardziej podoba smile Wybrać trzeba jego bo jeśli się wybierze inny to będzie słabo i przede wszystkim źle będzie..Jak komuś się podoba inny zegarek jak ten pierwszy to on ma bardzo skopany gust i on przede wszystkim się na niczym nie zna.

7

Odp: Jaki zegarek kupić

Dzięki za rady. Wybrałam ten 1

8

Odp: Jaki zegarek kupić

Chyba się już spóźniłam, ale znalazła tańsze zegarki. Może na przyszłość się przyda

9

Odp: Jaki zegarek kupić

mi ostatnio wpadł w oko zegarek  w Guess'ie. Na pierwszym zdjęciu po lewej, na środku. Od jakiegos czasu przymierzam się do kupna jakiegoś, więc chyba w weekend przejadę się do fashion house i poszperam:) jednak wolę założyć na rękę i zobaczyć jak wygląda.

Ostatnio edytowany przez eMzI (2015-08-27 12:39:49)

10

Odp: Jaki zegarek kupić

Polecam także zegarki z Lorus. Mają fajne ceny i są dobrej jakości.

11

Odp: Jaki zegarek kupić

W Internecie znajdziesz od groma sklepów i osób którzy sprzedadzą Ci bardzo fajne zegarki, dobrej jakości i za rozsądną cenę.

12

Odp: Jaki zegarek kupić

Ja mam zegarek z Calvina Kleina i bardzo go lubię.

13

Odp: Jaki zegarek kupić

Popieram filadelfia smile Jeśli już chcecie zainwestować w dobry zegarek to tylkow  markowy smile Teraz będzie niezła okazja bo 7 października w Toruniu otwiera się w Galerii Plaza multibrandowy sklep Stokki -  , można w nim znaleźć właśnie zegarki, ale też torebki, okulary, czy obuwie, topowych marek, w bardzo okazyjnych cenach, co ważne są to często tzw. perełki, czyli pojedyńcze egzemplarze smile

14

Odp: Jaki zegarek kupić

Kupię chyba u zegarmistrza SEIKO.

15

Odp: Jaki zegarek kupić

Ten jest gustowny i zawsze będzie modny

Ostatnio edytowany przez ellam (2015-09-27 12:16:24)

16

Odp: Jaki zegarek kupić

Rzeczywiście bardzo ładny i klasyczny jest ten Bergstern.

17

Odp: Jaki zegarek kupić

Dal mnie musi być: nieduży, jasny, wytrzymały - żeby go nie uszkodził byle wypadek...

18

Odp: Jaki zegarek kupić

Koniecznie biały!

19

Odp: Jaki zegarek kupić

Zastanawiam się nad zamówieniem sobie zegarka CLUSE. Czy któraś z Was go posiada?

20

Odp: Jaki zegarek kupić

Znam tą markę, świetna jakość - jeśli chcesz coś z wyższej półki to polecam.

21

Odp: Jaki zegarek kupić

Żelowe są fajne.