1

Temat: Utrzymanie porządku

Co myślicie o takiej skrzyni do pokoju dziecięcego? Pomoże to w utrzymaniu porządku? smile

2

Odp: Utrzymanie porządku

Jak nie nauczysz dziecka sprzątać po s sobie to nawet 10 skrzyń nie pomoże, bo ciągle będą stały puste pośrodku bałaganu big_smile

3

Odp: Utrzymanie porządku

Hahaha. No oczywiście, trzeba dziecka nauczyć dyscypliny. Jeżeli dziecko jest niezdyscyplinowane, to nawet piękne, drewniane, kosztowne pudełeczka nie pomogą. Można zauważyć obecnie tendencję do wychowywania bezstresowego i wyręczania dzieci ze wszystkiego. Także nauka, nauka i jeszcze raz nauka.

4

Odp: Utrzymanie porządku

Witaj każdy schowek, skrzynia, pudło na zabawki pomaga w utrzymaniu porządku. My mamy ich wiele i jestem bardzo zadowolona. Kupuj na pewno się przyda.

5

Odp: Utrzymanie porządku

Najgorzej jest utrzymać porządek w pokoju dziecięcym i w kuchni.
W dziecięcym można się skusić na  komodę dla dziecka
i problem będzie mniejszy bo zawsze można wszystko tam do środku wrzucić, z kuchnią już jest gorzej, bo trzeba by nie gotować:)

6

Odp: Utrzymanie porządku

3-letnie dziecko już może samo układać zabawki, przecież ręce mu nie odpadną, tylko trzeba je nauczyć...

7

Odp: Utrzymanie porządku

Osobiście wolałabym plastikową ,bo jest lżejsza .Te skrzynie co pokazałaś wydają mi się cięższe od plastikowych i nie są kolorowe

8

Odp: Utrzymanie porządku

Plastik jest tak wszechobecny że aż dziwne że nie myślimy, jak jest szkodliwy dla dzieci. Ja jestem za drewnem w pokoju dziecka, przecież są zabawki drewniane i skrzynki też. Nikt nie każe jej nosić, dziecko może zanieść zabawki do niej...

9

Odp: Utrzymanie porządku

Najważniejsze to do małego wdrażać dziecko do utrzymania porządku. Moja siostra powiedziała synowi, że nieposprzątane zabawki ona uważa za niepotrzebne i będzie wynosić do kosza na odpady. Od razu wziął się za sprzątanie, żeby je ocalić od wyrzucenia:)

10

Odp: Utrzymanie porządku

Nie na każde dziecko to zadziała
....