1

Temat: kremy do depilacji

Jakich kremów do depilacji używacie? Do jakiego typu skóry (sucha, wrażliwa, normalna)? na co zwracacie największą uwagę podczas wyboru produktów do depilacji?

2

Odp: kremy do depilacji

Sama nie wiem czym się sugeruję, chyba po prostu sprawdzam jak leci, bo jak do tej pory nie znalazłam takiego, z którego byłabym zadowolona. Na przykładzie plastrów przekonałam się, że w obrębie jednej marki można trafić na dobry dla siebie produkt i na nieskuteczny także, więc jeśli zawiedzie mnie jakiś konkretny krem, mimo wszystko spróbuję innego tej samej firmy. Może w końcu trafię na coś takiego, co gotowa byłabym kupić ponownie.
Zazwyczaj wybieram te do skóry wrażliwej, chociaż próbowałam też zwykłych.
Na moje włosy na rękach kremy działają, ale na rękach jest delikatny meszek. Na bikini czy pachy u mnie nie działa sad

3

Odp: kremy do depilacji

Witaj generalnie nie używam kremów do depilacji tylko pianki z firmy Venus. Zazwyczaj tez golę się za pomocą depilatora. Potem używam kremu po depilacji tej samej firmy.

4

Odp: kremy do depilacji

Ja osobiście do różnych części ciała takich jak nogi, ręce używam wosku, ale bardzo wrażliwe części takie jak bikini zdecydowanie wolę potraktować kremem. Zwracam wtedy uwagę, żeby taki krem nie podrażniał, nie pozostawiał zaczerwienienia. Dobrze jeśli zawiera różne naturalne składniki pochodzenia roślinnego. Do takich kremów mam największe zaufanie.

5

Odp: kremy do depilacji

To własnie veet ma fajny krem do skóry wrażliwej, z wyciągiem z oleju z pestek winogron.

6

Odp: kremy do depilacji

Ech... a mi własnie w strefie bikini krem nie działa (żaden z dotychczasowych!) i trzeba użyć wosku lub depilatora. Czemu na głowie nie mam tak mocnych? hmm

Czy ktoś próbował tego Veet pod prysznic?

7

Odp: kremy do depilacji

Niechcemisię, nie miałam pod prysznic

Mam ten
[img]//images70.fotosik.pl/1059/f5a8110991cd6a8dgen.jpg[/img]

i bardzo sobie chwalę. Przede wszystkim jest skuteczny.
Nie muszę po nim poprawiać, a skóra po przyjemna w dotyku

8

Odp: kremy do depilacji

veet ma także krem z masłem shea, ostatnio bardzo go polubiłam, jest tani i bardzo dobrze się sprawdza: ja swój kupiłam przez internet [url]http://www.ceneo.pl/719250[/url]

9

Odp: kremy do depilacji

Mam i ja wink
[img]https://lh3.googleusercontent.com/-X84cHqpzQCg/VXaDlJhkb6I/AAAAAAAAJOo/ad9vywI5agg/s512-Ic42/CAM03300.jpg[/img]
bardzo ładnie pachnie, usuwa włoski skutecznie, ale nie podrażnia skóry

10

Odp: kremy do depilacji

Trzymacie ten krem tak jak zaleca producent czy troszkę dłużej?

11

Odp: kremy do depilacji

ja działam według ulotki, efekty są ok.

12

Odp: kremy do depilacji

Ja działam według ulotki, efekty są ok.

13

Odp: kremy do depilacji

Dzięki smile Jak tylko skończę te dwa co mam napoczęte, to kupię teraz któryś z tych powyżej.

14

Odp: kremy do depilacji

Krem do depilacji lepiej sprawdza się u blondynek o słabym owłosieniu niż u brunetek, których włoski są twarde, bujne i ciemne. Wybierając krem do depilacji, zastanowić się należy, czy mam szczególnie wrażliwą skórę. Jeśli tak, szukam preparatów z takim oznaczeniem.

15

Odp: kremy do depilacji

depilacja to spory problem bo skóra w moim przypadku zawsze była podrazniona i zaczerwieniona. Rożne kosmetyki juz probowałam aktualnie testuje VANITY Soft Expert z bielendy i wydaje mi sie ze dobrze trafiłam tym razem

16

Odp: kremy do depilacji

Najbardziej lubię VANITY laser Expert z bielendy- najskuteczniejszy, mniej włosków po nim wyrasta.

17

Odp: kremy do depilacji

Ja jednak wole Bic MASZYNKA DO GOLENIA BC SCENT SOLEIL [url]http://www.amfora.pl/bic-maszynka-do-golenia-bc-scent-soleil-wb-op4sz-854192/.[/url] Mam bardzo wrażliwą skórę, szczególnie na różne kosmetyki. Potem mam nogi całe w czerwone kropki. Do maszynek mam największe zaufanie i to jest mój sprawdzony sposób.

18

Odp: kremy do depilacji

Uciążliwe są depilacje kremami, ale nie mam wyjścia:/ Na wypróbowanie kupiłam krem do depilacji Veet i Perfecta EpilLady. Polecacie jakiś krem?

19

Odp: kremy do depilacji

Jest to problem który ma nie jedna z nas wink Różne kremy, produkty do depilacji oraz wiele innych kosmetyków zamawiam w centrum fryzjersko-kosmetycznym [url]http://www.lalill.pl/[/url]. Posiadają oni na prawdę duży wybór produktów w atrakcyjnych cenach więc wszystko można zamówić w jednym miejscu co mi się osobiście bardzo podoba wink

20

Odp: kremy do depilacji

Ja nie cierpię tego specyficznego zapachu kremów, może znacie jakieś pachnące lepiej?

21

Odp: kremy do depilacji

Ja nie cierpię tego specyficznego zapachu kremów, może znacie jakieś pachnące lepiej?

22

Odp: kremy do depilacji

ja wszystkie kosmetyki do ciała, paznokci czy włosów zazwyczaj zamawiam online w specjalistycznym sklepie. Bo tylko wtedy mam pewnosc ze są dobrej, wysokiej jakości. Nie uczulają mnie, nie podrażniają, zawsze wszystko jest ok

23

Odp: kremy do depilacji

Mam od lat te same kremy Eveline, nawet po terminie ważności dają radę.