1

Temat: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Na jakie okazje wybieracie sztuczne rzęsy?

2

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Tylko na wesele i sylwestra,  innych okazji nie mam:)

3

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

na ślub, na jakieś imprezy większe.
Ale i niektórzy i na codzień mają, szczególnie te metody 1:1

4

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Ja też tylko na szczególne okazje, jakoś na co dzień to trochę za dużo zabawy
byłoby z zakładaniem, a jednak jak się biegnie do pracy to tyle czasu nie ma o świcie:) Sztuczne rzęsy to trochę roboty - nawet jak się ma odpowiednie akcesoria profi z czy inne, to i tak to dość czasochłonne.

No chyba, że się ma super wprawę.
Ale ogólnie: ślub, wesele, jakieś ekstra party wieczorne.

5

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Na wieczorowe okazje: sylwester, ślub, wielki bal, studniówka - inne okazje nie przychodzą mi do głowy. Czytałam natomiast ostatnio o tzw. rzęsach w płynie - nakładanych podobnie jak maskara na maskarę. Sporo firm takie produkuje. Ktoś testował może? Interesuje mnie najbardziej czy to się nie obsypuje, bo efekt jest podobno delikatniejszy niż przy doklejanych rzęsach.

6

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Na żadne. Strasznie sztucznie to wygląda.

7

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

uwielbiam sztuczne rzęsy jednak na nie mogę pozwolić sobie na większe okazje. na codzień niestety może to wygladac komicznie, przynajmniej u mnie bo z natury mam długie i gęste ; )) ale polecam tą metodę innym smile Ja noszę je tylko na wesela i inne większe imprezy

8

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

mi kosmetyczka przyklejała kępki rzęs- płaciłam 10 zł miałam na swój ślub i na ślub kolegi, raz zrobilam sobie latem, ale to nie malowałam się przez kilka dni to trzymały mi się tydzien big_smile najgorzej jak jedna kępka się odklei, to juz trzeba wszystkie zdjac, bo kiepsko to wygląda.

9

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Zastanowię się na Sylwestra ,czy sobie nie przykleić ,ale wolę iść do kosmetyczki,żeby mi to zrobiła .

10

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

wesele, impreza, chociaż chciałabym używać takich połówek w zewn. kąciku na co dzień, tylko jakoś nigdy nie mam czasu na to rano..

11

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Sama nie umiem więc jak idę na wesele ,czy Sylwestra to idę do kosmetyczki ,mam wtedy anielskie spojrzenie smile

12

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Próbowałam sobie kiedyś sama nakleić ale wyglądało to fatalnie. Może też dlatego, że kupiłam kiepskiej jakości sztuczne rzęsy- było widać ten czarny pasek na którym trzymają się pojedyncze włoski. Na większe okazje zdarzyło mi się 2 razy iść do kosmetyczki na doklejanie rzęs metodą 1:1. Gdyby to było tańsze to chodziłabym z takimi rzęsami cały czas smile

13

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Mam to szczęście, że moje naturalne rzęsy są długie i gęste i wystarczy tylko tusz aby wyglądały efektownie smile

14

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Na ślub miałam zrobione metodą 1:1, potem akurat ślub kuzyna i siostry...
I w sumie, fajnie to wygląda na takie większe okazje.

Można np dokleic kępki wink i też super efekt, ale wymaga to praktyki.
Natomiast najlepiej to własnie miec swoje ładne i długie.
Mi się takie udało mieć przy odzywce long4lashes.
Siostra akurat używa revitalasha

15

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Teraz była wyborna okazja, czyli Sylwester smile A tak po za tym to na pewno ślub, czy jakieś większe imprezy smile A jestem ciekawa jakiego kleju do rzęs używacie? Podobno ma to dosyć spore znaczenie wink Ja np. ostatnio czytałam że warto inwestować w kleje typu Kalinka z, jestem ciekawa waszych opinii na ten temat ?

16

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Wiem, że niektóre dziewczyny używaja nawet na codziennie, tylko właśnie, podstawa by były naturalne w miarę..

17

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Na każdą, jaką chcesz smile Ja noszę czasem na co dzień, ale są bardzo delikatne i jedynie zagęszczają moje naturalne. Ludzie nawet nie zauważają, że to sztuczne rzęsy smile

18

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Raz jeden sobie przykleiłam, wyglądałam bardzo sztucznie hmm Możliwe, że przegięłam i z długością i z gęstością. Swoje mam nawet nawet, gęste ale dość krótkie. Na widziałam artykuł jak można je z pomocą naturalnych składników wydłużyć. Na efekty na pewno będzie trzeba poczekać, ale skoro będą to warto smile

Ostatnio edytowany przez minia77 (2016-09-04 00:00:51)

19

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

siemanko

20

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

raczej na wesele czy sylwestra , na co dzień raczej bym odradzała .
polecam stronkę
__________________________________________________________

21

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Na pewno na wesele, na imprezę.

22

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Mi to sie w ogole nie podoba i sobie nie zrobila bym nigdy hmm

23

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Mi też się to nigdy nie podobało, ale jakiś czas temu moja koleżanka zrobiła sobie takie rzęsy, chyba metodą 1:1. Muszę przyznać, że zaczęło mi się to podobać. Nie wyglądają one jakoś sztucznie. Oczywiście widać, że nie jest to naturalne, ale można się zastanawiać czy są sztuczne czy np. dobrze pomalowane tuszem. Widzę jaka to jest wygoda! Wstajesz i już jesteś gotowa! A rzęsy naprawdę dużo zmieniają wygląd. Sama zastanawiam się teraz nad zrobieniem tego.

24

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Żona moja [url=http://www.biokur.pl/sztuczne-rzesy-c-192.html]sztuczne rzęsy[/url] robi jak wychodzi na wesela znajomych i rodzinne imprezy.

25

Odp: Na jakie okazje sztuczne rzęsy?

Rzęsy 1:1 to rzeczywiście fajna i ciekawa opcja ale polecam bardziej na szczególną okazję niż na co dzień. U mnie takie rzęski wizualnie sprawdziły się świetnie, ale mocno osłabiły naturalne rzęsy. Do tego przyklejanie tanie nie jest i swoje trzeba u kosmetyczki poleżeć (ok 2-3 h), uzupełniać trzeba co 3 tygodnie. Moim zdaniem lepiej zainwestować w dobre serum do rzęs.