1

Temat: Zaręczyny za granicą:-)

Witajcie. Mam do was takie pytanko: czy ktoś orientuje się, które parkingi przy lotnisku są godne polecenia i bezpieczne? Interesuje mnie Modlin. Dlaczego? Bo mój syn zabiera (w końcu!) swoją dziewczynę, z którą jest od liceum na zaręczynowe wakacje:-) do Hiszpanii:-) zbierał na to dwa lata chyba... my mu troszkę pomogliśmy i teraz w końcu udało się – lecą:-) ona oczywiście nic nie wie, jaki jest prawdziwy cel podróży...:-) Samochód musi tam blisko zostawić, bo my nie mamy prawa jazdy i nie możemy ich zawieść na lotnisko... Pomożecie? Dziękuje z góry:-)

2

Odp: Zaręczyny za granicą:-)

Takie parkingi są na terenie lotniska, nie trzeba szukać ich na mieście... Na pewno będą wolne miejsca, ale najlepiej zadzwonić i zapytać o szczegóły obsługę lotniska

3

Odp: Zaręczyny za granicą:-)

Witaj, moim zdaniem warto miejsce parkingowe, jednak wcześniej zamówić. Zwłaszcza w wakacje jest naprawdę bardzo duże zainteresowanie tym parkingiem i po prostu może okazać się, że nie będzie miejsca. Więc najlepiej wcześniej zarezerwować miejsce, wtedy na pewno będzie bezstresowo. A na ile dni Twój syn będzie zostawiał samochód? Na tydzień czy dłużej?

4

Odp: Zaręczyny za granicą:-)

Po pierwsze gratuluję nadchodzącego ślubu i przyszłej synowej, bo jak rozumiem już została zaakceptowana wink
Jeśli chodzi o parking na lotnisku, to nie jest to żaden problem.
W Modlinie jest ich nawet  kilka...usytuowane są  bliziutko, więc nie trzeba daleko chodzić z bagażami i do tego nie ma problemu z powrotem do domu...nie trzeba czekać ani na drogą taksówkę ani na autobus.

Ostatnio edytowany przez Marryska (2015-07-30 10:45:41)

5

Odp: Zaręczyny za granicą:-)

Wiadomo, że komfort dojazdu własnym autem jest nieporównywalny do żadnego innego środka transportu. Jednak koszt parkin jest znaczący. Z tego co pamiętam to za dobę płaciliśmy coś około 20 złotych, więc jak widać kwota nie jest mała. Z drugiej strony to i tak ułamek kosztów, które trzeba wydać na wakacje w Hiszpanii. Ale skoro nie ma innej możliwości niż własne auto, to trzeba płacić za parking.

6

Odp: Zaręczyny za granicą:-)

chyba każde lotnisko ma taki parking blisko aby móc zostawić tam samochód. A jak dobrze poszukasz to znajdziesz nawet parking u ludzi mieszkających obok lotniska. Nie wiem jak z cenami. Może na stronie lotniska znajdziesz informacje odnośnie parkingu albo google pomoże.

7

Odp: Zaręczyny za granicą:-)

My zaręczyliśmy się w Krakowie i było cudownie. Nie trzeba za granicę wyjeżdżac smile Możecie się wybrać np do tego 4* hotelu. Mają swietną ofertę, lokalizację i ceny. Wydaje mi się, że to bardzo dobre miejsce na zareczyny smile Oczywiście jeśli koniecznie chcecie jechać za granicę to ok ale jak dla mnie to szkoda kasy.

8

Odp: Zaręczyny za granicą:-)

Może lepiej popytać znajomych? To jest moim zdaniem jedno z najlepszych rozwiązań smile

9

Odp: Zaręczyny za granicą:-)

Marzą mi się zaręczyny w Paryżu czy Wenecji - to byłoby co wspominać:)

10

Odp: Zaręczyny za granicą:-)

Wenecja czy Paryż. Doskonały wybór.

11

Odp: Zaręczyny za granicą:-)

Albo Praga - magiczne  miasto...

12

Odp: Zaręczyny za granicą:-)

Na Majorce byłoby fajnie mieć zaręczyny ....

13

Odp: Zaręczyny za granicą:-)

Albo w Dubaju, na ostatnim piętrze wieżowca wśród chmur....