51

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Śliczne buty w odcieniach bieli można znaleźć tu . Mamy tam do wyboru produkty różnych producentów, sama kupiłam tam piękne i bardzo wygodne buciki sandałki  w kolorze biało srebrnym od Menbur, choć wahałam się też nad butami od Georgia Rose. Naprawdę można tam znaleźć świetne produkty.

52

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Ja buty na swój ślub kupiłam w małym lokalnym sklepiku i dałam za nie ok 40 złotych. Nie żałuję, nic im się na ślubie nie stało, wesele przetrzymały, są dobre do teraz. Nie wiem czy chciałabym więcej wydać na buty na jedną nocy czy tam na jeden dzień.

53

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Ja kupowałam buty od razu z suknią. Więc były to typowe buty ślubne, ale nie pamiętam jakiej firmy. Dzięki temu, były dobrze dobrane do sukni. Nie żałuję, bo chyba jeszcze nigdy w życiu nie miałam tak wygodnych butów - nawet przez chwilę nic mnie nie zabolało. A jak patrze na zdjęcia to stwierdzam, ze były naprawdę ładne

54

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Ja swoje buty do ślubu kupiłam w małym sklepiku, takim bez znanej marki i nie żałuję. Poza tym poza ślubem miałam je chyba tylko raz na nogach więc nie warto wydawać na nie niesamowicie dużo pieniędzy, tak przynajmniej myślę. Warto odwiedzić małe sklepy.

55

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Racja, ja w osiedlowym sklepie więcej kupuję ubrań czy butów niż w znanych sieciówkach.

56

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Możecie kupić albo w sklepie, który specjalizuje się w obuwiu ślubnym albo w zwykłym sklepie, tak czy siak podstawą wyboru powinna być wygoda, bo od tego będzie zależało wasze samopoczucie na weselu smile Ostatnio czytałam bardzo fajny artykuł o butach ślubnych, myślę, że mógłby i was zainteresować smile

57

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Tu jet link  i może coś znajdziesz dla siebie smile

58

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Całkiem niezłym pomysłem jest moim zdaniem odkupienie ślubnych botów od kogoś przez Internet na przykład. Dzięki temu zaoszczędzimy, a przecież buty te będą założone jedynie raz w życiu w większości przypadków na jedną noc i część dnia. Ewentualnie jakiś mniejszy sklepik.

59

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Chcesz sandały, to proszę smile i coś jak czółenka wink
Można w takich butach chodzić też po weselu smile

60

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Ja swój ślub mam już dawno za sobą, ale moja młodsza siostra ostatnio szukała ładnych butów na wesele, oczywiście będzie występowała tam w charakterze Panny Młodej smile i zamówiła sobie bardzo ładne, satynowe pantofelki. Można tam wybrać sobie dowolny kolor, fason, materiał, a nawet dodatki i butki prezentują się pięknie, a za 2 tygodnie z haczkiem, będą miały swoją premierę:)

61

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Kwestia stylu, bo przecież zdecydowanie można i tak, zgadza się? A przecież każdej z nas może odpowiadać inne obuwie. W sumie to fajnie, że można kupować i takie oryginalne - Merg je ma za niecałą stówkę ;-)

62

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

A ja mam straszny problem ze znalezieniem bucików hmm..wynalazłam sobie kolor przewodni turkus z dodatkiem szmaragdu + ciemny róż i teraz ciężko jest z bucikami big_smile. Zależy mi na tym kolorze i na szpileczkach w tym odcieniu. Ewentualnie poszukam fuksjowych ale już nie będę taka zadowolona wink

63

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Zanim wybierzemy się na zakupy warto wcześniej poczytać o tym jakimi kryteriami kierować się przy zakupie butów na wesele. Wygoda jest najważniejsza ale niestety najczęściej to estetyka wygrywa ze zdrowym rozsądkiem przez co dla wielu przyjemna zabawa zamienia się w męczarnię.

64

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Ja polecam szukać butów, w ktorych będziecie mogły chodzić również i po ślubie... Do sukni  ślubnej bardzo ładnie pasują buty w kolorze kremowym, ecru. Modne w ostatnim czasie jest nakładanie butów w  kontrastujacych barwach. Na przykład czerwonych albo błękitnych....


Kilka razy już zdarzyło mi się zamówić tam dla siebie buty. Mają tam bardzo niskie ceny butów ( hurtowe) ale bez problemu mozna tam kupić buty jako indywidualna osoba. Aby zobaczyć ceny powinnyście się tam zarejestrować oraz zalogować niemniej zobaczycie,że są o wiele niższe niż w normalnych sklepach ( które zresztą biorą buty z takich hurtowni a potem dorzucają swoją marżę...).

65

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Ale po co szukać po typowych sklepach ślubnych, skoro można to kupić w klasycznych, za mniejsze pieniądze, Nie trzeba się specjalizować w obuwiu ślubnym, aby kupić rzeczywiście ładne buciki.

66

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Ja kupowałam przez internet i byłam bardzo zadowolona - buty wygodne, delikatne, nie obcierały (a mam dość wrażliwą skórę). Wybrałam na niezbyt wysokim obcasie, aby spokojnie w nich przetańczyć całe wesele. Są na tyle fajne, że spokojnie mogę je nosić do jasnej sukienki w letnie dni.

67

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Też szukam czegoś na wesele, muszę znaleźć mojemu mężowi coś ciekawego. Uwielbiamy tańczyć wspólnie a buty to podstawa. Cena zbytnio nie gra roli, priorytet to żeby nie narobiły odcisków do rana.

68

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

a czy któraś z was nie będzie ubrana na biało? ja mam srebrną suknię i chciałabym założyć takie granatowe szpilki z multu.pl. srebrne szpilki byłyby już chyba przesadą... co sądzicie o połączeniu granatu ze srebrem?

[img]https://avatars.zapodaj.net/images/6303179defc3.jpg[/img]

69

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Modne buty a ślub dostaniesz w deichmannie, mówię tu o szpilkach bo takie ja kupowałam u nich. Możesz popatrzeć co mają aktualnie w ofercie na ich sklepie- co ważnie ceny nie są z kosmosu jak w innych sklepach gdzie szukałam butów do ślubu.

70

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Bliżej lata w każdym obuwniczym będą białe szpilki czy ecru. Moim zdaniem nie ma sensu kupować drogich butów na jeden raz, a w takich za 50 zł też można iść do ślubu.

71

Odp: Buty na ślub gdzie kupić ?

Fajne są takie ze skóry, warto w nie zainwestować żeby był efekt wow:)