1

Temat: Vichy opinie

Czy używacie kosmetyków vichy? Jaka seria jest waszą ulubioną? Co byście najbardziej poleciły?

2

Odp: Vichy opinie

Ja używam płynu micelarnego Vichy, bo sprawdził się najlepiej z dotąd używanych i dlatego już nie zmieniam, żeby nie mieć dalszych problemów z cerą

3

Odp: Vichy opinie

Ja ostatnio widziałam reklamę Vichy Skin Sleep. Czy któraś  z Was używała może? Bo chciałabym kupić, ale ciekawa jestem wrażeń tongue To jakiś nowy balsam.  Sama od jakiegoś czasu używam Idealii z Vichy i jestem bardzo zadowolona.

4

Odp: Vichy opinie

Raz uczulił mnie podkład Vichy. Miałam twarz w czerwonych kropkach. Z ich kremami nigdy nie miałam problemu. Na szczęście firma chętnie rozprowadza próbki swoich kosmetyków, dzięki czemu każdy można przed zakupem sprawdzić. Wielki plus dla nich smile

5

Odp: Vichy opinie

Przed okresem to są plamki, bez kremu nawet wink
A nastrój wyż-niż tongue

6

Odp: Vichy opinie

Nie mam plamek przed okresem, ewentualnie pryszcze tongue
Szłam na randkę, nałożyłam ten podkład po raz pierwszy w życiu i doszłam na spotkanie mając pół twarzy w swędzących kropkach. Zmyłam to od razu, chłopak podał mi wapno, może jeszcze jakąś pigułkę, nie pamiętam, on jest alergikiem i zawsze ma pod ręką cetyryzynę lub inny lek przeciwhistaminowy i zeszło. Nie pamiętam czy tego samego wieczoru czy do rana, ale następnego dnia na pewno było już wszytko w porządku. Nic wielkiego się nie stało, tyle że nie wyglądało wyjściowo.

7

Odp: Vichy opinie

Miło,że chłopak zatroszczył się wink

8

Odp: Vichy opinie

Od tego jest.

9

Odp: Vichy opinie

KarolowaOlu ja stosuję vichy skin sleep , o którym piszesz. Ostatnio mam poczucie ciągłego zmęczenia i stosując ten balsam na noc rano wyglądam naprawdę dobrze, choć zmęczenie doskwiera mi niesamowicie i już czekam na wakacyjny urlop.

10

Odp: Vichy opinie

ja bardzo lubię vichy, idealię też znam, krem na dzień stosuję od dawna, a od jakiegoś czasu jeszcze ten balsam w żelu na noc, bardzo fajny smile

11

Odp: Vichy opinie

Ja zVichy ukochałam sobie serię Aqualia i z niej głównie kupowalam. Ten balsam na noc dostałam od męża i przyznam że i mnie podpasował. To skin sleep idealnie odzwierciedla w nazwie jak krem przez noc fajnie działa. Skóra odpoczywa i się regeneruje. I co dla mnie ważne nawilża się i rano wstaje jak nowo narodzona.

12

Odp: Vichy opinie

Fajnie by było zobaczyć zdjecia waszych ulubionych produktów tej marki, zwłaszcza tej nowości, nie wszyscy mogą kojarzyć jeszcze produkt.

13

Odp: Vichy opinie

Używałam tych produktów, strasznie drogich, aby nawilżyć moją przesuszoną cerę. Moim zdaniem to badziewie, które ma wygórowaną cenę. Nie polecam. Znalazłam krem polskiej firmy za 15 zł, który doskonale pielęgnuje moją cerę.

14

Odp: Vichy opinie

wszystko zależy od skóry. akurat nie mam się do czego przyczepić jeśli chodzi o vichy. cena - u mnie efekty są zadowalające, więc nie narzekam. wszystko kwestia gustu i odpowiedniego dobrania kosmetyku. mi one odpowiadają:) ostatnio skusiłam się na ten balsam skin sleep bo koleżanka polecała. jestem na etapie testowania przy codziennym używaniu

15

Odp: Vichy opinie

My obie z mamą używamy różnych przeróżnych kosmetyków vichy i obie jesteśmy zadowolone. Skóra dobrze reaguje i dobrze wygląda.

16

Odp: Vichy opinie

Kwestia gustu i rodzaju cery, każdemu służy co innego, u mnie idealia sprawdza się zarówna ta na noc, jak i na dzień.

17

Odp: Vichy opinie

Pewnie, każda skóra ma różne potrzeby, a tym bardziej jeśli dzieli je trochę lat. Na szczęście w ich palecie można znaleźć dużo różnych produktów.

18

Odp: Vichy opinie

Ten balsam z vichy jest bezpieczny, gdyż nie zawiera parabenu i można go stosować nawet do skóry wrażliwej. Działa kojąco na skórę i redukuje zaczerwienienia.

19

Odp: Vichy opinie

Ktoś chciał zdjęcie ulubionego kosmetyku od nich
[img]//images69.fotosik.pl/1048/27227a911b222480gen.jpg[/img]

Bardzo sie polubiłam z tym kremem, z resztą o nim wspominałyście wink
Nawet moja siostra mi go trochę zabrała wink

20

Odp: Vichy opinie

ja się długo czaiłam na ten balsam, ale w końcu kupiłam i testuję:) podoba mi się, że skóra jest taka delikatna i napięta rano:)

21

Odp: Vichy opinie

Mam krem nawilżający z Vichy i póki co jestem nim zachwycona - bardzo poprawiła mi się cera odkąd go używam.

22

Odp: Vichy opinie

Diabela, dziękuję za fotkę, ten balsam przywrócił mi wiarę w idealną cerę.

23

Odp: Vichy opinie

Ja nie przepadam za Vichy. Moja przyjaciółka jednak jest nimi zachwycona. Dawno temu próbowałam tej zielonej serii do cery trądzikowej. Może jeszcze spróbuję kiedyś.

24

Odp: Vichy opinie

Nie lubię Vichy. Nie widziałam działania a są to drogie kosmetyki. Jedynie podkład dermablend się sprawdzał ale przed jego zakupem lepiej wziąć próbki z apteki żeby dobrać kolor.

25

Odp: Vichy opinie

Kosmetyki ogólnie są do powierzchniowego działania i to niezbyt silnewgo, takie działanie to mają zabiegi u kosmetyczki. I racja, lepiej te pieniądze wydać na mikrodermabrazję albo inny zabieg niż pakować w produkty, które nie dają realnego efektu, a są przereklamowane...