26

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Hmm... Ja się zgadzam.
Jednakże jeśli chodzi o urozmaicenie, to warto zacząć od jakiś małych rzeczy. Może taka kolorowa deska do krojenia [img]//www.nakrywamy.pl/images/items/6119/90079_11267_1_top.jpg[/img]

Wygląda inaczej niż te tradycyjne wink

27

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Ja ostatnio znalazłam artykuł mówiący o tym, że aby ożywić wnętrze wystarczy tylko kilka gałązek. Postanowiłam u siebie wypróbować i rzeczywiście wygląda ekstra. Tak więc  drogie Panie, do lasu po gałązki marsz wink
Wystarczą gałązki i ramki a można już za chwilę mieć u siebie takie cudo.
[img=galezie]http://piekniejszydom.pl/content/img/picture/6602245d3d6c0cbacf7e0fc0e51f2135.jpg[/img]

28

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Fajny pomysł, widziałam go też na pintereście. Ja wprowadziłam się niedawno do nowego mieszkania, teraz próbuję swoich sił w urządzaniu:) Czasami wystarczy tylko zmiana koloru ścian i przywieszenie kilku dekoracji, albo pozbycie się zbędnych zagracających pomieszczenie rzeczy. Strasznie spodobały mi się wieszaki w kształcie głowy jelonków będą wisieć w przedpokoju.

29

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Też bardzo mi się podoba dekoracja powyżej. Zabawne te wieszaczki choć ja wolę psie pupy z ikea.

30

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Mieszkanie można tanio i szybko odnowić wybierając nowe dekoracje smile wystarczy ciekawa narzuta na łóżko, poduchy, rolety, zasłony czy jakieś wazoniki, lampki itp. Dobrym rozwiązaniem może być też przemalowanie jednej ze ścian lub położenie na niej tapety. Podoba mi się również pomysł na zmianę mebli przez ich odnowienie, np. zmianę obicia czy przemalowanie smile

31

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

[quote=malaala]
[img=galezie]http://piekniejszydom.pl/content/img/picture/6602245d3d6c0cbacf7e0fc0e51f2135.jpg[/img][/quote]

Rewelacja! Sama spróbuję coś takiego zrobić w domu!

32

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Zazwyczaj zmieniam wystrój bardzo tanim kosztem malując meble i/lub kupując tanie dodatki, ale tym razem muszę kupić nowy stół do jadalni, bo obecny jest w tragicznym stanie i nie opłaca się go odnawiać. Mam ciemne meble w jadalni i część to antyki. Który Waszym zdaniem będzie najlepiej pasował?

Ostatnio edytowany przez mezzanine (2015-11-27 09:21:03)

33

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

W internecie można skorzystać z porad jak zrobić świąteczne ozdoby ,tylko troszkę chęci i samozaparcia  ,są też targi wysprzedaży antycznych rzeczy

34

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Najlepsze są takie niby małe ale jednak duże dekoracje. Każde pomieszczenie można efektownie ożywić czy urządzić za pomocą pozornie małych akcesoriów. Oczywiście wszystko musi być odpowiednio zharmonizowane, na przykład dobrze jest zorientować się jakich narzut do sypialni należy użyć aby stanowiły piękną wisienkę na torcie.

35

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Odbieranie domu przez zmysły- dobry pomysł. Chyba mam cos ciekawego. Świece zapachowe, to chyba dobry pomysł. Tym bardziej że przez 7 dni jest talon rabatowy 20% Wystarczy, że zamawiając zaznaczysz "wyp20"  Ja mam zamiar skorzystać z tej propozycji.

36

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Zobaczcie ofertę w Vitolog.pl - w ten weekend jest tam darmowa dostawa:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-15-17-stycznia[/url]

37

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Zmienić wystrój można malując ściany na kolor różowy, albo inny - równie mało popularny. Dzięki temu zyska się ciekawy akcent kolorystyczny, który sprawi, że wnętrze nabierze charakteru. Co o tym myślicie?

38

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Ja mam sypialni jedną ścianę w mocnym różu, a pozostałe szare. Wydaję mi się, że bardzo dobrze to wygląda.

39

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

W wielu sklepach obecnie są wyprzedaże. Przy końcu stycznia oraz na początku lutego można znaleźć wiele takich dodatków w cenie o wiele korzystniejszej niż w sklepach stacjonarnych.

Nie wiem czy znacie sklep ale zamawiałam tam ostatnio spore zamówienie dekoracji do mieszkania. Sprawiłam sobie tam cały komplet takich ceramicznych kubeczków  ( pasują mi kolorem do jadalni):
[img]https://cdn2.dekoria.com/image/djpg/5379/5379.1/220/0/Kubek-primavera-rosie-11cm-porcelana-zielony.jpg[/img]
Fajna jest jeszcze ich kolekcja Black & White:
[img]https://cdn2.dekoria.com/image/djpg/8/8_1877.2/220/0/Poszewka-Hela-na-poduszke_1877.jpg[/img]

40

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

A może tak obraz na ścianę? przeglądam właśnie kolekcję z krajobrazami, jest w czym wybierać.

41

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Tanim kosztem można przemalować ściany, przykleić fototapetę. Można zmienić oświetlenie, zasłony, dekoracje... Jest naprawdę wiele rozwiązań.

42

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

[quote=weronikawroblewska]Mieszkanie można tanio i szybko odnowić wybierając nowe dekoracje smile wystarczy ciekawa narzuta na łóżko, poduchy, rolety, zasłony czy jakieś wazoniki, lampki itp. Dobrym rozwiązaniem może być też przemalowanie jednej ze ścian lub położenie na niej tapety. Podoba mi się również pomysł na zmianę mebli przez ich odnowienie, np. zmianę obicia czy przemalowanie smile[/quote]

Też lubię zmieniać wnętrza dzięki właśnie takim dodatkom jak poduchy, jakiś ciekawy wazon, inny kolor zasłon lub z trochę droższych - zmiana obicia tapicerki w meblach, przemalowanie mebli i zmiana np. gałek czy uchwytów, zrobienie jednej ściany np. w cegle. Czasami małe detale w jakimś ciekawym kolorze potrafią zrobić całą robotę, dlatego bardziej preferuje styl nowoczesny i stonowaną kolorystykę (kocham biały, szary i czarny) dodając do tego jakieś ciekawe dodatki w konkretnym kolorze, które ożywiają wnętrze.

43

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

[quote=kocham_kato]Ja mam sypialni jedną ścianę w mocnym różu, a pozostałe szare. Wydaję mi się, że bardzo dobrze to wygląda.[/quote]

To ja znowu lubię takie połączenie: biały i szary jako kolory dominujące (ściany, meble), a mocny dodatek kolorystyczny w sofie. Do tego można dodać jakieś dosłownie akcenty z kolorem czarnym i mamy stylowe, nowoczesne wnętrze smile)

44

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Najtaniej poprzestawiać meble i dokupić nowe dodatki o nieco innym charakterze niż poprzednie.

45

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Wiadomo idą święta i najłatwiejszy i najtańszy sposób na zmianę wystroju to zaangażowanie dzieci w tworzenie ozdób świątecznych. Te najpiękniejsze najlepiej wyglądają na prawdziwej choince, która sama w sobie jest piękną ozdobą.

46

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Ostatnio widziałam świetną choinkę zrobioną z patyków, wystarczy tylko pomalować na biało, przystroić bombkami i świetna ozdoba gotowa:)

47

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Można sprzedać rzeczy i kupić za nie nowe, są takie możliwości na fb, allegro czy olx

48

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Ja się wymieniam ze znajomymi jak mi się coś znudzi, np. kwiaty doniczkowe czy bibeloty.

49

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

Pewnie, to świetny i tani sposób, z tą sprzedażą też mi się podoba. W sumie mam kilka rzeczy na zbyciu i mogłabym za uzyskane pieniądze kupić np. nowy puf do przedpokoju. Akurat jest promocja, więc jak coś to dorzuciłabym te parę groszy. Naprawdę podoba mi sie to rozwiązanie.

50

Odp: Jak zmienić wystrój w domu małym kosztem

A może malowanie? Ja tak właśnie zrobiłam. W sumie było tez juz potrzebne. Zmieniłam teraz totalnie kolory i ich połączenia i mieszkanie wygląda jak inne. Malowałam Śnieżką Eko bo postawiłam w większości pomieszczeń na biel.