226

Odp: Prośby do Administracji

Witam,
każdy wpis na portalu musi być przypisany do określonego autora, więc usunięcie konta  będzie skutkowało usunięciem wszystkich Pani wpisów.

Pozdrawiam

227

Odp: Prośby do Administracji

Zatem proszę o usunięcie mojego konta z serwisu. Dziękuję smile

228

Odp: Prośby do Administracji

Konto zostało usunięte.

229

Odp: Prośby do Administracji

Proszę o usunięcie mojego konta z portalu, dziękuę.

230

Odp: Prośby do Administracji

Konto zostało usunięte.

231

Odp: Prośby do Administracji

Witam, nie wiem czy tu mogę zwrócić się o pomoc- od bardzo długiego czasu nie mogę dodać żadnej recenzji, nie wiem co się dzieje. Teraz zakwalifikowałam się znów do testowania produktu i nie wiem w jaki sposób mam dodać o nim opinię skoro piszę, a następnie klikam dodaj i nic, nie pojawia się w Moje dodaj ani nigdzie indziej (jedynie po lewej stronie mojego profilu widzę dziwnie sformatowany tekst mojej recenzji... Czy da się to sprawdzić i coś z tym zrobić? Wcześniej wszystko dodawałam bez problemu.

232

Odp: Prośby do Administracji

Dziękujemy za informację - przekazujemy ją do naszego administratora, który postara się jak najszybciej usunąć problem:)

233

Odp: Prośby do Administracji

Witam,

Warto stworzyć wątek na górze forum, w którym nowe użytkowniczki mogłyby się przywitać i krótko przedstawić. Szukałam takiego miejsca, jak weszłam na forum, ale nie znalazłam Może źle szukam?

234

Odp: Prośby do Administracji

Dziękujemy za to spostrzeżenie i na pewno je uwzględnimy przy budowaniu Forum w nowej odsłonie naszego portalu, która już niebawem - tymczasem zapraszamy do przedstawienia się w wątku "Nasze zdjęcia" - najlepiej wraz z fotką:

[url]http://urodaizdrowie.pl/forum/topic/45/nasze-zdjecia/[/url]

235

Odp: Prośby do Administracji

aa myślałam, że jak dodałam zdjęcie na portalu to tu już nie muszę;)
Zatem proszę...:)

236

Odp: Prośby do Administracji

Chcielibyśmy Wam gorąco podziękować za Wasze sugestie, podpowiedzi i propozycje odnośnie funkcjonowania naszego serwisu. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, uruchamiamy dziś i poddajemy Waszej ocenie nową odsłonę naszego serwisu!

Mamy nadzieję, że dzięki Wam korzystanie z serwisu stanie się prostsze, bardziej intuicyjne i przyjemniejsze. Prace nad usunięciem wszelkich nieprawidłowości w jego działaniu jeszcze trwają, więc będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi na temat nowej odsłony serwisu – piszcie na adres: [email protected]

Zapraszamy też do naszego konkursu, w którym możecie wygrać aż pięć atrakcyjnych zestawów kosmetyków od firmy EVELINE –  [url]http://urodaizdrowie.pl/idzie-nowe-konkurs-z-eveline[/url]

237

Odp: Prośby do Administracji

Świetnie teraz się ogląda, super!!!

238

Odp: Prośby do Administracji

Świetna ta nowa wersja, aż miło się czyta!!! Gratulacje!

239

Odp: Prośby do Administracji

Trochę trzeba sie naszukać ulubionych działów bo przyzwyczajenie jest druga natura -- ale zmiany na portalu ogólnie oceniam na + smile

240

Odp: Prośby do Administracji

Co się stało z awatarami? sad

241

Odp: Prośby do Administracji

Mnie brak awatara nie przeszkadza tongue

242

Odp: Prośby do Administracji

Ja tylko pytam co się stało wink

243

Odp: Prośby do Administracji

Nic się nie stało. Kofam Cię i tak-nago tongue
W sensie, bez awatara wink

244

Odp: Prośby do Administracji

Avatary zostały usunięte wskutek wprowadzenia technicznych zmian na forum - prosimy o ich ponowne wgranie w profilu użytkownika.