51

Odp: moda męska

No tak moda męska..Dzień ojca się zbliża smile ja już nie będę cały czas tego samego kupowała i w tym roku chyba się zdecyduję mojemu tacie kupić raczej jakiś zestaw kibica smile już mu na pewno się znudziły te skarpetki. Teraz mu chcę kupić książkę o piłce nożnej.

52

Odp: moda męska

Ja kupię swojemu tacie te perfumy:

53

Odp: moda męska

To dobre perfumy, na pewno tato też będzie zadowolony. Jedną rzecz mogę tylko powiedzieć. Nie podoba mi się teraz ta moda męska..Faceci się ubierają już jak kobieta. Rurki co to tak właściwie jest ? Przecież w takich spodniach jeansowych to mogą chodzić przede wszystkim kobiety.

54

Odp: moda męska

Perfumy to zawsze świetny pomysł na prezent.

55

Odp: moda męska

Perfumy i zawsze można pomyśleć o jakimś bilecie do kina. Teraz jest tak dużo nowości filmowych i teraz tak dużo jest tych fajnych rzeczy. Ostatnio widziałam, że już normalnie do kin wchodzi film San Andreas. Tato twój na pewno lubi tego rodzaju filmy, akcji i coś się dzieję.

56

Odp: moda męska

Mi się zawsze podobał "hiphopowy" styl u mężczyzn, choć oczywiście nie przesadny. Czytałam niedawno o tym  i na pewno nie chciałabym, żeby mój mężczyzna poszedł w tą stronę. Wolę luźny, niezobowiązujący męski ubiór.

57

Odp: moda męska

Taki styl podobał mi się jakieś 15 lat temu. Teraz wolę jednak luźną elegancję smile

58

Odp: moda męska

Mi się najbardziej podobają mężczyźni ubierający się na luzie.Może i raz na jakiś czas fajnie byłoby włozyć na siebie garnitur ale na co dzień wolę jak mój męczyzna ma na sobie fajną koszulkę oraz spodnie. Sam również zresztą preferuje właśnie taki styl. W najbliższym czasie również chciałabym dla niego zamówić jakiś fajny zegarek.Może doradzicie co warto byłoby wybrać? Co obecnie jest na czasie? Podobają mi się dwa:

-  i jeszcze ten trochę dróższy na bransolecie. Który Waszym zdaniem jest lepszy?

59

Odp: moda męska

Mi się najbardziej podobają mężczyźni ubierający się na luzie.Może i raz na jakiś czas fajnie byłoby włozyć na siebie garnitur ale na co dzień wolę jak mój męczyzna ma na sobie fajną koszulkę oraz spodnie. Sam również zresztą preferuje właśnie taki styl. W najbliższym czasie również chciałabym dla niego zamówić jakiś fajny zegarek.Może doradzicie co warto byłoby wybrać? Co obecnie jest na czasie? Podobają mi się dwa:


Weź ten drugi. Bardziej mi się podoba. Jest bardziej elegancki niż ten pierwszy na pasku. A jeśli już masz kupować zegarek to niech będzie to coś porządnego . Swoją drogą to fiu fiu niezłe sobie prezenty robicie smile Maż na pewno będzie zadowolony. Hugo Boss ma naprawdę dobre zegarki. Mój również ma zegarek Hugo Bossa. W pracy obcuje z wieloma klientami i jednak ludzie na takie rzeczy zwracają uwagę.
Nie podoba Ci się móże bardziej ciemniejsza wersja tego pierwszego zegarka?

60

Odp: moda męska

Dziewczyny dokładnie 15 sierpnia idę na weselę, jest to wesele w rodzinie. Jest moje pytanie takie czy modnym dla faceta jest taki garnitur ciasny ? Chodzi mi o to, że mój brat taki będzie miał. On jest tak się składa i wysoki i on jest szczupły. Dlatego proszę o jakieś rady od was.

61

Odp: moda męska

Każdy sport może integrować. Dobrze jest jeszcze chodzić razem z ukochanym na basen. Może być to świetne przeżycie, można się pośmiać oraz można razem sobie popływać. Nie znam żadnej lepszej aktywności fizycznej niż wspólne pływanie a uwierzcie mi, że próbowaliśmy wszystkiego.

62

Odp: moda męska

Garnitur nie powinien być ciasny, znaczy za ciasny wink
Nosi się raczej wąskie garnitury, ale moda się zmienia, w garniturach też.
Żeby sprawdzić czy zakupiony przez nas garnitur jest dobrze dopasowany, trzeba:
Podnieść ramiona, by sprawdzić czy w żadnym miejscu strój nie uwiera.
Sprawdzić czy w żadnym miejscu garnituru nie pojawiają się marszczenia.
Usiąść jak przy stole i sprawdzić czy materiał nigdzie się nie ciągnie.

63

Odp: moda męska

Jak będzie za ciasny garnitur na faceta to jestem tego zdanie, że on się może wybierać do klubu dla gejów..Tam podobno chodzą w bardzo ciasnych rzeczach. Teraz co zauważyłam po różnego rodzaju okładkach bardzo spora część płci męskiej chodzi w garniturach sportowych.

64

Odp: moda męska

Dobre Hmedrala- gejowskie garnitury big_smile

65

Odp: moda męska

Moim zdaniem facet powinien ubrać się sam, a nie być dużym chłopcem. My możemy mu jedynie doradzić, ale nie wybierać ciuchów za niego smile Sama przeglądam takie sklepy żeby wybrać coś ewentualnie na prezent, ale nie każę facetowi ubierać się jak ja chcę. Jakiś czas temu trafiłam na sklep powiedziałam o marynarkach, sprawdził i powiedział, że się zastanowi. Nie naciskam, ale czekam.

66

Odp: moda męska

Lubię jak facet nosi koszule, nie tylko do garniturów czy marynarek, ale też do jeansów na co dzień. Na szczęście w tej kwestii mój mąż podziela moje zdanie wink
Czytałyście to?  Kilka ciekawostek o koszuli i przy okazji parę propozycji z fashion house

67

Odp: moda męska

Ja też bardzo lubię facetów w koszulach, nawet takich casualowych. Jest to fajne wypośrodkowanie pomiędzy elegancją a luzem.

68

Odp: moda męska

Tak tacy faceci wyglądają bardzo sympatycznie. Jakoś tak zauważyłam, że teraz właśnie wraca na to moda. Faceci co raz częściej co widzę w teatrze, w kościele czy też nawet na różnego rodzaju spotkaniach wspólnoty osiedlowej u mnie bardzo chętnie ubierają tego typu rzeczy. Nie powiem, że bardzo dobrze to wygląda. Dla nas przecież dziewczyny są zarezerwowane koszulki na ramiączkach a dla płci męskiej w moim przekonaniu na pewno są wysoko przeznaczone te wszystkie koszule czy to krótkie czy to długie.

69

Odp: moda męska

A lubicie facetów z takimi eleganckimi torbami na ramię?. Nieczęsto się takich widzi

70

Odp: moda męska

Ostatnio zastanawiałam się, dla faceta i trafiłam na całkiem fajny artykuł. Podsunęłam go też przy okazji mojemu chłopakowi i w końcu udało mu się dobrać odpowiedni fason, który dobrze na nim leży, a przy okazji jest modny.

Ostatnio edytowany przez filadelfia (2015-09-21 12:27:39)

71

Odp: moda męska

Podobają mi się faceci w skórzanych kurtkach,  tego biała koszulka, trzewiki ... i jestem w niebie!  Długo namawiałam swojego lubego na zakup wysokich, sznurowanych butów. Zamówił boskie, wysokie, brązowe trzewiki w ubiegłum tygodniu (yosh.pl/start/on/#!category=126-P%C3%B3%C5%82buty&brand=91136218-Pepe%20Jeans). Te buty są cudowne! Cieszę się, że mój mężczyzna chce modnie wyglądać. Czuję na nim wzrok innych kobiet, kiedy idziemy razem przez miasto wink

Ostatnio edytowany przez pixii0 (2015-09-21 04:18:14)

72

Odp: moda męska

Mój mężczyzna ma czarną, skórzaną kurtkę i wygląda w niej naprawdę dobrze. Pasują mu też garnitury.

73

Odp: moda męska

A jakie buty do tego dobiera? Bo sporo modnych modeli jest tutaj:  . Męskie buty muszą być modne, ale też eleganckie. Warto zwrócić na to uwagę przy poszukiwaniach.

74

Odp: moda męska

ech, mój mężczyzna nigdy nie podąża za modą. To co modne wydaje mu się niemęskie ;p najczęściej kupujemy mu zatem bardziej "męskie", tradycyjne kroje. Coś ciekawego, bardziej unikalnego można znaleźć w second handzie. Gdy nie mam czasu na szperanie w ciucholandach korzystam z oferty online, np. tutaj

75

Odp: moda męska

Mój podąża z moją pomocą smile

Ostatnio edytowany przez mezzanine (2016-09-26 19:31:32)