26

Odp: Jak sobie radzić po rozstaniu?

Mi bardzo pomogło wygadanie się tutaj na forum smile Świetne dziewczyny, przyjazna atmosfera.

27

Odp: Jak sobie radzić po rozstaniu?

Potwierdzam:) To jeden z lepszych sposobów na przepracowanie  tej traumy...

28

Odp: Jak sobie radzić po rozstaniu?

Ja po rozstaniu zaczęłam się uczyć hiszpańskiego:)

29

Odp: Jak sobie radzić po rozstaniu?

Forum też dobre rozwiązanie na samotność najlepiej to zająć się czymś nowym fajnym co ciebie interesuje. Ja po rozstaniu zaczęłam chodzić na fitness zaczęłam ćwiczyć po czym znalazłam chłopaka właśnie w tym klubie i jestem mega zadowolona. Każdy coś znajdzie jak opadnie pył wojenny.

30

Odp: Jak sobie radzić po rozstaniu?

Chyba wypróbuję Twój sposób, bo bardzo mi potrzebny umięśniony chłopiec do przytulania...

31

Odp: Jak sobie radzić po rozstaniu?

Taki pocieszyciel może jest i dobry, ale na krótko zanim się nie zorientujemy, że właściwie niczym się nie różni od byłego, bo też nas nie kocha...

32

Odp: Jak sobie radzić po rozstaniu?

Pewnie o tym pisałam, ale nawiązując do komentarzy powyżej, powtórzę - koleżanka po rozstaniu zapisała się na karate. Miała w sobie taką wściekłość, że już na pierwszym treningu wykazała się zapałem, na widok którego sensei zapytał, czy nie trenowała wcześniej. Tak się wciągnęła i tak jej to pomogło, że trenuje już kilka lat.

33

Odp: Jak sobie radzić po rozstaniu?

Takie fizyczne wyżycie się na worku treningowym pozwala uwolnić złość...
ja dużo spaceruję, kontakt z przyrodą mnie uspokaja, pozwala pozbierać myśli, nabrać dystansu do spraw, na które już nie mam wpływu...

34

Odp: Jak sobie radzić po rozstaniu?

O tak smile  Czasami, kiedy natłok spraw, jakaś presja czy zwyczajny brak weny nie pozwalał mi się ogarnąć, po postu wychodziłam na kilkunastominutowy spacer. Naprawdę kwadrans marszu, pośród drzew, bardzo pomagał zebrać się do kupy.

35

Odp: Jak sobie radzić po rozstaniu?

Fajnie jest też pospacerować z kimś, pogadać o przyjemnych rzeczach, oderwać się od tego, co nas gnębi...

36

Odp: Jak sobie radzić po rozstaniu?

Właśnie, zwłaszcza gdy przychodzi taki moment, że brakuje Ci tej drugiej osoby. Nie związku, nie miłości, tylko kogoś, z kim możesz pogadać o rzeczach, o których nie porozmawiasz z kimś znanym tylko pobieżnie.

37

Odp: Jak sobie radzić po rozstaniu?

Chyba jednak wolę własne towarzystwo, przynajmniej na razie... Nie sądzę, żeby ktoś naprawdę się starał mnie zrozumieć, zwłaszcza jak nie ma podobnych doświadczeń...

Ostatnio edytowany przez passiflore (2015-06-10 11:19:10)

38

Odp: Jak sobie radzić po rozstaniu?

Na rozstanie najlepsze jest nowe zakochanie:)

39

Odp: Jak sobie radzić po rozstaniu?

Jakoś nie jestem w nastroju romantycznym, raczej sceptycznym, więc zakochanie odpada  - przez najbliższe miesiące na pewno...

40

Odp: Jak sobie radzić po rozstaniu?

Moja rada to wychodzić do ludzi, nie zamykać się w 4 ścianach, bo to nikomu nie służy... A  bycie wśród ludzi odpędza pesymistyczne myśli...

41

Odp: Jak sobie radzić po rozstaniu?

Zacząć od siebie i skupić się wyłącznie na sobie. Zastanowić się ile związek kosztował wyrzeczeń. Wrócić do starego hobby, po prostu w siebie zainwestować. Dodatkowo imprezy ze znajomymi i alkohol, oczywiście pomaga na krótko, ale zawsze lepsze to niż siedzenie w domu i rozmyślanie.

42

Odp: Jak sobie radzić po rozstaniu?

Dobre towarzystwo nie pozwoli nam się smucić po zerwaniu, ja jestem za imprezami, jak ktoś tylko ma chęć:) Po co komu żałoba po  kimś, kto go nie chce?...

43

Odp: Jak sobie radzić po rozstaniu?

Najlepszy sposób na odreagowanie to zakupy z przyjaciółką smile

44

Odp: Jak sobie radzić po rozstaniu?

W niektórych przypadkach mogłoby się skończyć zakupoholizmem, bo jednorazowe zakupy to czasami za mało big_smile

45

Odp: Jak sobie radzić po rozstaniu?

Zakupoholizm zwykle kończy się razem z brakiem środków płatniczych, więc w Polsce przy tych zarobkach nie poszalejemy:)

46

Odp: Jak sobie radzić po rozstaniu?

Zawsze można jeszcze popaść w długi i na koniec wylądować z górą zakupionych rzeczy na ulicy wink

47

Odp: Jak sobie radzić po rozstaniu?

i również zawsze możemy uciekać przed spłatą długów aż nie będziemy mieli gdzie zamieszkać po 3 latach anulują dług bo nie będziemy mieli nic big_smile Na rozstanie tak jak mówiła koleżanka karate najlepsza zabawa odreagować całkiem inaczej człowiek myśli.,

48

Odp: Jak sobie radzić po rozstaniu?

Dobrze, że od ostatniego rozstania minęło już tyle czasu, że nie muszę się zastanawiać, jak sobie z nim poradzić. Teraz pozostaje mi tylko poradzić sobie z rozczulaniem się nad sobą big_smile big_smile big_smile

49

Odp: Jak sobie radzić po rozstaniu?

Najlepszą metodą-lekiem na miłość jest nowa miłość smile

50

Odp: Jak sobie radzić po rozstaniu?

Ale nie taka szukana na siłę - zwykle z tego nic nie wychodzi, trzeba zostawić sprawy własnemu biegowi...