26

Odp: Skuteczna metoda na depilacje ?

Dziewczyny, i tak najlepszy jest krem - najszybszy, nie boli, można go używać właściwie na każdą partię ciała (oczywiście jak jest zaznaczone, ze jest też np. do bikini czy twarzy)

27

Odp: Skuteczna metoda na depilacje ?

A używała któraś z Was może tego kremu Veet pod prysznic?

28

Odp: Skuteczna metoda na depilacje ?

[quote=Diabela][quote=Hagia]Easy wax to taki system do depilacji ciepłym woskiem. Podgrzewasz wosk w specjalnym i wygodnym aplikatorze (nawet można powiedzieć, że jest to taki sztyft), a dalej procedura jak u kosmetyczki.[/quote]
wygląd znam wink i ogólne zasady też... ale właśnie jak to zrobić samemu.. i tu się zaczynają schody....
Niechcemisie, no własnie chyba musiała bym sama sprobować....[/quote]


Na YT  masz film - instrukcja jak się tego używa, mam nadzieję, że pomoże smile have fun smile

29

Odp: Skuteczna metoda na depilacje ?

dokładnie ja używam kremu veet długo się zastanawiałam nad tym wyborem nie mogłam się zdecydować wybierałam i próbowałam wielu metod na golenie swoich nóg i nie wszystko dobrze skutkowało dotąd aż poznałam właściwie veet naprawdę polecam.

30

Odp: Skuteczna metoda na depilacje ?

A który z tych Veetów masz?

31

Odp: Skuteczna metoda na depilacje ?

Ostatnio kupiłam krem Eveline, trochę trzeba poczekać żeby  zadziałał, ale dość dokładnie usuwa włoski:)

32

Odp: Skuteczna metoda na depilacje ?

Tyle jeszcze przede mną próbowania, ale włosy rosną, więc próbować będę. Dziś inwazja na owłosienie przebiegała dwuetapowo: depilaror i krem Tanita. Nie lubię się skrobać tą łopatką, ale resztki dobrze schodzą pod wpływem szorstkiej części gąbki kąpielowej.

33

Odp: Skuteczna metoda na depilacje ?

Dziewczyny, a na ile wystarcza ten wkład do easy wax?

34

Odp: Skuteczna metoda na depilacje ?

Aj aj nie odpowiem Ci na to pytanie bo niestety nie używam tego. Teraz, że jest lato a ja bardzo lubię chodzić w sukienkach to depilację nie będą robiła maszynkami takimi zwykłymi, tylko teraz u mnie pójdzie właśnie w ruch depilator smile będzie szybciej i będzie skuteczniej.

35

Odp: Skuteczna metoda na depilacje ?

Dobra chyba jednak wstrzymam się z tym woskiem wink Jak coś to już się zgłoszę do kosmetyczki wink
natomiast zostanę wierna kremowi, a mam akurat ten z masłem shea wink

36

Odp: Skuteczna metoda na depilacje ?

To chyba aktualnie taki sam mamy. wink U mnie sprawdza się dobrze do rąk i pach. Do tego nie mam odwagi woskiem. big_smile

37

Odp: Skuteczna metoda na depilacje ?

Jak będziesz następny kupowała to spróbuj sobie tez z tej samej nowej serii tego do skóry wrażliwej, bo widzę na opakowaniu że masz ten do normalnej. Tamten tez nawilża a jeszcze jeszcze bardziej delikatny. Do pach świetnie się sprawdza.

38

Odp: Skuteczna metoda na depilacje ?

Co dobrego można zastosować na włoski na brodzie?
Dobrze by było,żeby były wyrwane z cebulkami.

39

Odp: Skuteczna metoda na depilacje ?

Spreżynkę smile
Jeśli masz kilka to pęseta, a jeśli więcej to moim zdaniem najlepsza jest sprężynka do depilacji.
Kosztuje tylko kilka złotych i jest bardzo łatwa w użyciu,  trwała, wygodna. Ja używam jej często.
Wpisz w google "epistick" lub "sprężynka do depilacji", a znajdziesz filmiki na yt i mnóstwo opinii blogerek.
Swoją kupiłam na Allegro.

40

Odp: Skuteczna metoda na depilacje ?

[quote=subtellna]Co dobrego można zastosować na włoski na brodzie?
Dobrze by było,żeby były wyrwane z cebulkami.[/quote]

Z nimi to jest tak, że im częściej są wyrywane, tym więcej ich przybywa. Lepiej sprawdzić, co jest nie tak z hormonami.

41

Odp: Skuteczna metoda na depilacje ?

Wyrywam pęsetą. Nie słyszałam o "sprężynce"
zobaczę co to za wynalazek wink

42

Odp: Skuteczna metoda na depilacje ?

[quote=Cleopatra]Jak będziesz następny kupowała to spróbuj sobie tez z tej samej nowej serii tego do skóry wrażliwej, bo widzę na opakowaniu że masz ten do normalnej. Tamten tez nawilża a jeszcze jeszcze bardziej delikatny. Do pach świetnie się sprawdza.[/quote]

Dzięki za podpowiedź. Chętnie przetestuję i wrócę z wrażeniami. smile

43

Odp: Skuteczna metoda na depilacje ?

[quote=subtellna]Wyrywam pęsetą. Nie słyszałam o "sprężynce"
zobaczę co to za wynalazek wink[/quote]

Nie wiem co to ale na włoski na brodzie to możesz obie kupic z tej samej serii Veeta plastry do depilacji twarzy.

44

Odp: Skuteczna metoda na depilacje ?

Ja miałam Joanna Sensual owoce leśne, były ok, byłam zadowolona, potem miałam Tanita aloes, średnie niestety i Tanita miodowe i te ostatnie jak dla mnie absolutna rewelacja.

45

Odp: Skuteczna metoda na depilacje ?

Metod depilacji jest wiele. Wśród nich wyróżnić można: depilację chemiczną, pastę cukrową, depilację laserową, stosowanie depilatora elektrycznego, depilację woskiem lub używanie tradycyjnych maszynek do golenia. Każda z nich ma swoje wady i zalety, dlatego każda kobieta musi sama zdecydować, która z nich będzie odpowiednia właśnie dla niej :-)

46

Odp: Skuteczna metoda na depilacje ?

Cleo, sprawdziłam sobie wersję, o której mówiłaś. Faktycznie - bardziej mi podeszła. Skóra wydaje się jeszcze bardziej miękka. Dzięki za podpowiedź. smile

47

Odp: Skuteczna metoda na depilacje ?

Ja od lat używam kremów, a odradzam golenie bo włoski stają się coraz grubsze...

48

Odp: Skuteczna metoda na depilacje ?

Najlepszym sposobem na pozbycie się niechcianych włosków na ciele (niezależnie od tego,gdzie te włoski się znajdują) jest depilacja laserowa. Zajęto się mną z całą uwagą i profesjonalizmem, przeprowadzono wywiad, ustalono jak cały zabieg ma wyglądać, dzięki czemu wiedziałam, że jestem pod opieką profesjonalistów. Zabieg odbył sie bez komplikacji, a i po nim nie miałam żadnych skutków ubocznych.

Ostatnio edytowany przez PaulinaWilk (2020-07-06 13:24:00)

49

Odp: Skuteczna metoda na depilacje ?

Po laserze włoski i tak odrastają, więc to drogie i nieskuteczne. Ja stosuję depilator

50

Odp: Skuteczna metoda na depilacje ?

Ale wolniej rosną i nie ma tyle problemu z nimi...