76

Odp: odżywka do paznokci

Ja polecam odżywki z avonu, są również bardzo skuteczne.

77

Odp: odżywka do paznokci

No właśnie muszę czegoś poszukać, na już a wtedy na spokojnie zamówię sobie sally hansen wink
Póki co skoczę sobie do jakiejś drogerii i coś na pewno dostanę.

78

Odp: odżywka do paznokci

Polecam odżywkę 8 w 1 z Eveline. Regularne stosowanie = fajne efekty.

79

Odp: odżywka do paznokci

Co do Eveline ja mam diamentową, na razie się sprawdza smile Czasami się zatsanawiam czy te drogie odzywki na serio są takie magiczne w porownaniu do tych za 10 zł, co o tym sądzicie?

80

Odp: odżywka do paznokci

ja kupiłam odżywkę Hean,zobaczymy czy będzie skuteczna

81

Odp: odżywka do paznokci

A czy ktoś z Was ma ten zestaw do paznokci suchych? Marka znana, dobra a i cena całkiem ok się wydaje.

82

Odp: odżywka do paznokci

Zastanawiałyście się dlaczego jeszcze kilka lat temu paznokcie były ok, a teraz są słabe? byle jaki jedzenie i chemia gospodarcza niszczy płytkę paznokcia  wystarczy nie krzywdzić swego ciała.

83

Odp: odżywka do paznokci

wawer1960 oczywiście że jedzenie jest podstawą. Widoczne jest jest to chociażby po białych plamkach które pojawiają się na paznokciach a które sa objawem niedoboru wapnia i cynku.

Fretka super są zestawy ! Nie wiedziałam, że mają taką różnorodność odżywek.

84

Odp: odżywka do paznokci

Przestałam używać odżywek które mają postać bezbarwnego lakieru do paznokci, coś po dłuższym stosowaniu nie było dobrze, były bardzo suche po zmyciu i coraz cieńsze płytka paznokcia nie oddychała zakitowana warstwami lakieru, zaprzestałam na jakiś czas malować paznokcie i wcierałam olejek arganowy zielonynurt.pl , zresztą w skórę twarzy i dłoni też wcierałam. Teraz doszłam do etapu, że rosną mocne jak szalone i normalnie obcinam.

Ostatnio edytowany przez wawer1960 (2015-01-14 22:03:07)

85

Odp: odżywka do paznokci

Odżywka new nails - w zasadzie od dawna korzystam z tego samego i nie widzę, żeby działo się cokolwiek złego. Raczej można powiedzieć, że paznokcie są ładne, twarde i w bardzo dobrej kondycji - tak jak być powinno.

86

Odp: odżywka do paznokci

Ja od siebie podrzucić mog jest to bardzo fajny kremik nawilżający i odżywiający zarówno do paznokci jak i skórek smile w moim przypadku sprawdził się naprawdę rewelacyjnie a problem miałam dość duży przez obgryzanie paznokci w dzieciństwie bo paznokcie się rozdwajały , łamały a skórki... to po prostu tragedia.

87

Odp: odżywka do paznokci

Sasetka26 - to będzie mój pierwszy produkt na liście zakupowej jessici, chcę sobie jeszcze dobrać jakiś lakier  ale nie mogę się zdecydować . big_smile

88

Odp: odżywka do paznokci

Tusia smile nie wiem jakie masz gusta co do kolorków ale ja osobiście wzięłam od nich jeszcze Meet Me At The Plaza to jest taka kremowa, ciemna oliwka nie wiem dlaczego lubuje się w takich kolorkach. Mam zamiar jeszcze potem zakupić coś co będzie modne na wiosnę. Może popatrz na ich fanpage na fejsie i na coś się na pewno zdecydujesz ! tongue

89

Odp: odżywka do paznokci

Odżywki do paznokci stanowią podstawę w ich pielęgnacji. Sprawiają, że manicure utrzymuje się dłużej i wygląda bardziej efektownie. W ofercie Golden Rose znajdą Państwo między innymi odżywki wzmacniająco –regenerujące do słabych łamliwych paznokci czy przyspieszające wzrost i zwiększające ich wytrzymałość. Proponujemy także odżywki zmiękczające skórki wokół paznokci, nabłyszczające czy przeciw obgryzaniu. Wybór jest więc ogromny, a zależny będzie od problemu, z jakim się borykamy.

90

Odp: odżywka do paznokci

Głównym powodem łamliwości paznokci jest brak wapnia.
Warto więc zainwestować z odżywkę do paznokci z wapniem.
Jest wiele na rynku, ja zaczęłam używać Odżywkę do paznokci miękkich i łamliwych z wapniem firmy Mariza - u konsultantki kosztuje 8,20.
Przez 3-4 tygodnie, malujesz paznokcie tylko odżywką. U mnie nastąpiła widoczna poprawa, paznokcie nie łamią się i nie są już "półprzezroczyste". Teraz pilnuję, żeby choć raz na 2tyg., paznokcie przemalować odżywką.
Paznokcie powinny być obcinane nożyczkami i opiłowane szklanym pilniczkiem - nie piłujcie ich metalowymi, bo to je dodatkowo uszkadza!
Wszelkie prace domowe powinno wykonywać się w rękawiczkach, bowiem środki chemiczne mają zły wpływ nie tylko na paznokcie, ale i całe dłonie - choć przyznam się, że ja rękawiczek nie cierpię i nie używam.

91

Odp: odżywka do paznokci

Hej witam ja używam takiej w mazaku podobnym do korektora pod oczy. Świetna na drugi dzień paznokcie są już zupełnie inne. Kupiłam w Rossmanie. Jest to odżywka na paznokcie i rozdwajające paznokcie.

92

Odp: odżywka do paznokci

Odżywki do paznokci to absolutny must have w pielęgnacji dłoni. Nadeszły takie czasy, w którym praktycznie żadna stylizacja nie może obejść się bez świetnie wyglądających paznokci. Projektanci co sezon lansują nowe kolekcje lakierów, a kosmetyczne salony prześcigają się w tworzeniu nowych wzorów i metod stylizacji, których później zazdrościmy gwiazdom i blogerkom. Oczywiste jest to, że bez odpowiedniej pielęgnacji żadne paznokcie długo nie wytrzymają takiej ilości zabiegów. Uratować je może tylko regularne stosowanie odżywki.

93

Odp: odżywka do paznokci

Ja polecam odżywkę Vitamin Bomb,(Można ją również stosowac jako bazę pod lakier)naprawdę potrafi zdziałac cuda,o ile oczywiście jesteśmy systematyczne;) Aplikacja jest bardzo łatwa,odżywka jest w pędzelku co bardzo nam ułatwia aplikacje,nakładamy ją dosłownie tak samo jak lakier

94

Odp: odżywka do paznokci

polecam moczenie paznokci w siemieniu lnianym smile działa cuda! a co do lakierów to ja używam bazy z miss sporty a lakieyr to manhattan, astor albo wlasnie miss sporty i paznokcie wygladaja super i nic sie potem nie dzieje smile inglot też jest dobry ale jak dla mnie dść drogi

95

Odp: odżywka do paznokci

polecam moczenie paznokci w siemieniu lnianym smile działa cuda! a co do lakierów to ja używam bazy z miss sporty a lakieyr to manhattan, astor albo wlasnie miss sporty i paznokcie wygladaja super i nic sie potem nie dzieje smile i naprawdę pomaga

96

Odp: odżywka do paznokci

hmm... jaka dziwna zbieżność lol

97

Odp: odżywka do paznokci

Kiedyś miałam fajną z eveline, ale nie pamietam juz nazwy. Poza tym słyszałam, że na paznokcie też dobrze działają różne kąpiele np. z dodatkiem parafiny. Jednak sama muszę wypróbować to powiem czy skuteczne ;p A takie zbieżności się zdarzają he he ale jedno jest pewne o paznokcie trzeba dbać wink

98

Odp: odżywka do paznokci

Witaj, ja kupuję taka w pisaku. Jest naprawdę dobra i godna polecenia. Dodatkowo polecam Regenerum serum do rąk i paznokci. Myślę, że efekt murowany.

99

Odp: odżywka do paznokci

Eveline 8w1 skoncentrowana odzywka total action.
polecam. koszt ok. 10 zł ja używam ok. 3 tygodni i moje paznokcie sa nie do poznania ! dłuższe, mocniejsze bialutkie, super, Wiem że jest też sporo negatywnych opinii o niej ale mi pomaga i to bardzo ...

100

Odp: odżywka do paznokci

Eveline 8w1 jest bardzo kontrowersyjna, przez ten formaldehyd w składzie , moja koleżanka miała reakcje alergiczna na nie hmm ale mi pomogła i to bardzo jak ktos nizej wspomnial, sally hansen jest ok, mozna na promo upolować taniej. A jak nie to pić tran i jesc warzywka i od razu lepiej smile