1

Temat: Wypożyczalnia sprzętu fitness

Jestem młodą mamą , kiedyś chodziłam do klubu fitness regularnie we wrocławiu , teraz wróciłam do małej mieściny gdzie nie ma mowy o takich atrakcjach. Ale za jakiś czas wracam do Wrocka więc nie będę kupowała orbitreka.
Czy macie jakieś doświadczenia z wypożyczalniami ?

2

Odp: Wypożyczalnia sprzętu fitness

ja korzystałam i było bezproblemowo

3

Odp: Wypożyczalnia sprzętu fitness

Szczerze Ci powiem, że wolałabym już sobie kupić niż wypożyczyć. To Ci się zawsze przyda. Ja też zastanawiam się nad kupnem, ale nie orbiterkę. Na stronie internetowej sprzętu fitness znalazłam fajne i właśnie chyba sobie zamówię, bo nawet na zimę będzie to dobre urządzenie. A znacie jakieś dobre sklepy z takim sprzętem?

4

Odp: Wypożyczalnia sprzętu fitness

Nie chcę cię zniechęcać, ale o ile zawsze entuzjastycznie i najbardziej optymistycznie chyba ze wszystkich podchodzę do różnych biznesów, to akurat ten pomysł widzę bardzo czarno, że tak to określę. Jak ktoś ma sporo $$ to kupi do domu, a jak troszkę to pójdzie na siłkę.. takich  na wypożyczenia chyba niewielu, a zachodu dużo.

5

Odp: Wypożyczalnia sprzętu fitness

Ja znalazłam niedaleko fajne studio ruchu i tam chodzę codziennie smile

6

Odp: Wypożyczalnia sprzętu fitness

Wolę jednak chodzić na siłownię, w grupie ćwiczy się raźniej no i jest motywacja:)

7

Odp: Wypożyczalnia sprzętu fitness

Ja mam swoje hantle domowe, matę do ćwiczeń i to w zasadzie tyle, w czasie pandemii też ćwiczyłam w domu i było ok bez większych inwestycji w sprzęty.

8

Odp: Wypożyczalnia sprzętu fitness

Warto czasem coś wypożyczyć i zmienić zestaw ćwiczeń.