1

Temat: Superfoods.

Hej smile

Od jakiegoś czasu panuje moda na tak zwane "Superfoods" czyli produkty mające cenne dla organizmu wartości. Wprawdzie do tej grupy spokojnie należy zaliczyć choćby czosnek czy cebulę to coraz więcej osób sięga po egzotyczniejsze składniki. Jaki jest Wasz stosunek do tych rzeczy? Przyznam szczerze, że sama bardzo polubiłam choćby nasiona chia czy amarantus smile

2

Odp: Superfoods.

Ja też lubię nowości,  niedawno zaczęłam stosować stewię i już nie używam cukru;)

3

Odp: Superfoods.

O, stewia... dużo o niej czytałam, ale na co dzień nie stosuję żadnego cukru, więc nie jest mi potrzebna smile

4

Odp: Superfoods.

Zazwyczaj też nie słodzę, ale od czasu do czasu człowieka najdzie ochota na coś słodszego, ale zamiast  białego cukru czy stewii to używam cukier kokosowy. Jest on dużo bogatszy w składniki mineralne i przede wszystkim zdrowy. smile Ogólnie to lubię te produkty kokosowe, olej, cukier.. [url]https://magvita.pl/.[/url] Myślę, że spokojnie można je uznać, za dobre alternatywy tych popularnych produktów.

5

Odp: Superfoods.

Cukier jest szkodliwy w każdej postaci, czy kokosowy, czy stewia czy zwykły, zawsze podnosi poziom glukozy i może prowadzić do cukrzycy. A chwyty marketingowe tylko nas uczą usprawiedliwiać własne łakomstwo...

6

Odp: Superfoods.

Dokładnie, suszone owoce też niby takie zdrowe, a przecież mają tyle cukru że szok! Żurawina suszona jest chyba dosładzana, bo ma 50% składu owoce i 50% - cukier....

7

Odp: Superfoods.

Ja też uwielbiam suszone owoce, ale faktycznie mają dużo cukru i warto je ograniczyć.

8

Odp: Superfoods.

Ja lubie batoniki superfoods z pyłkiem pszczelim albo spiruliną big_smile

9

Odp: Superfoods.

Ja uwielbiam ziarenka chia!