1

Temat: Kolor granatowy najmodniejszy ?

Dziewczyny czy nie uważacie tak jak ja - kolor granatowy to jest obecnie najmodniejszy kolor ? Jak się teraz tak przejdzie po mieście to właśnie widać, że bardzo dużo lubi polubiło ten kolor smile Ja też ostatnio bardzo często kupuję bluzki i koszulki tego koloru. Jakie jest wasze zdanie ?;)

2

Odp: Kolor granatowy najmodniejszy ?

Najmodniejsze są raczej żywe i wiosenne kolory, a granat to akurat mój niezbyt ulubiony,... Kojarzy mi się ze szkolnym mundurkiem...

3

Odp: Kolor granatowy najmodniejszy ?

Mi ten kolor bardzo ale to bardzo mocno kojarzy się właśnie z robotnikami na budowie. Oni bardzo często są ubrani w tego koloru rzeczy. Nie podoba mi się to i wolę inne bardziej świeższe kolory. Lubię kolor zielony, który potrafi mocno uspokoić i lubię jeszcze kolor błekitny smile

4

Odp: Kolor granatowy najmodniejszy ?

Wydaje mi się że granatowy to bardzo mało wiosenny kolor. Ja bym stawiała albo na pastele albo na kolory żywe żółcie, zielenie lub ostre fiolety. Ale granat jak dla mnie jest ok np do pracy lub na egzamin typu matura.

5

Odp: Kolor granatowy najmodniejszy ?

Ja lubię granat, świetnie wygląda z białym - bardzo letnim kolorem. Mam chrapkę na taką właśnie granatową marynarkę:  - sweitna do białych spodni, czy jasnej, kremowej sukienki.

6

Odp: Kolor granatowy najmodniejszy ?

Uwielbiam granat i mam w nim naprawdę sporo ubrań.

7

Odp: Kolor granatowy najmodniejszy ?

Granatowy i błękitny kolor bardzo lubię smile najlepsze dla mnie koloru od wielu, bardzo wielu lat. Chociaż też lubię czerwony ale to bardziej na imprezy jak chcę pokazać, że jestem naprawdę odważna kobietą. Mi się tam kolor granatowy z niczym nie kojarzy. smile

8

Odp: Kolor granatowy najmodniejszy ?

Lubię kolor błękitny, turkus, zieleń.
Co do kolorów modnych na wiosnę i lato,najczęściej wymieniane są- mięta i róż.
Ale w innym artykule pisze o barwach ziemi.
Więc te kolory, które są w naturze.
Czytałam też o modnym cytrynowym i białym.
A ja myślę,że wkładamy to co lubimy i w czym najlepiej się czujemy smile
Każda z nas ma inny typ urody, sylwetkę,
więc dobierajmy fasony, wzory, kolory, w których po prostu dobrze się czujemy smile

9

Odp: Kolor granatowy najmodniejszy ?

Tak fajny jest kolor granatowy. Fajnie każdy w nim wygląda smile Chociaż w moim odczuciu on nawet bardziej pasuję osobą, które są blondynkami. Tak do brunetek ten kolor niestety nie za bardzo pasuję. Lepiej o wiele pasuję do mnie czyli do niebiesko - okiej blondynki.

10

Odp: Kolor granatowy najmodniejszy ?

Mnie bardziej pasuje chabrowy, ale to w sumie podobna kolorystyka

11

Odp: Kolor granatowy najmodniejszy ?

Bardzo lubię granatowy, szczególnie w marynarskich stylizacjach.

12

Odp: Kolor granatowy najmodniejszy ?

granatowy jest świetny nie tylko w marynarskich stylizacjach, pasuje do jasnych kolorów - pasteli, wydaje mi się, że może być jak najbardziej odpowiedni na okres wiosenno-letni, granatowa kurteczka z dżinsu albo marynarka mogą być łączone z lekką sukienką bądź rybaczkami, zgodzę się, że niekoniecznie dobrze będzie wyglądać zestawienie biurowe typu spódnica, żakiet w granatowym kolorze i jasna bluzka, to trochę za ciężki na tę porę roku outfit wink

13

Odp: Kolor granatowy najmodniejszy ?

Nie jest najmodniejszy, ale jest kolorem budzącym zaufanie.
Wystarczy spojrzeć na reklamy, dużo jet tam ludzi ubranych w granat lub niebieski kolor.

14

Odp: Kolor granatowy najmodniejszy ?

Granatowy kojarzy mi się ze szkołą, miałam ubrania galowe w tym kolorze i jakoś do dziś go nie lubię...

15

Odp: Kolor granatowy najmodniejszy ?

Granatowy? No nie wiem.. Ogólnie lubię, ale nie wiem czy on faktycznie jest aż tak teraz wzięty. Mi się wydaje, ze teraz powoli będą na wiosnę wchodziły żółcie smile

16

Odp: Kolor granatowy najmodniejszy ?

Raczej stosunkowo najbardziej popularny, podobnie jak błękitny.
Mniej popularny jest czarny lub kremowy. Jednak jeśli chodzi o "górę" ubioru to dobrze, że są różne kolory smile żółte, zielone itp.

17

Odp: Kolor granatowy najmodniejszy ?

Nie lubię granatowego, jest zbyt smutny jak dla mnie...

18

Odp: Kolor granatowy najmodniejszy ?

Nie ma to jak różne kolory ubrań, wtedy lepiej się czuję wink Najwięcej mam w kolorze kawy z mlekiem i zieleni.

19

Odp: Kolor granatowy najmodniejszy ?

Ja nie przepadam za granatowym, kojarzy mi się z listonoszem:)