1

Temat: Pora na zmiany w domu!

Witajcie!

w związku z tym, że lato to najlepsza pora na remonty to postanowiliśmy odmienić wnętrza naszego domu! Na kuchnię i sypialnię mamy pewien pomysł jednk trochę większy problem mamy z salonem - nie bardzo wiemy jaki styl będzie klasyczny i uniwersalny a przy tym elegancki. Zastanawiamy się czy urządzenie głównego pokoju naszego domu w stylu skandynawskim nie było by dobrym rozwiązaniem?
Czy ktoś z Was urządzał już pokoje w takim stylu? Ma jakieś doświadczenie? Czy taki wystrój nie jest zbyt smutny?

2

Odp: Pora na zmiany w domu!

Zawsze można ożywić wnętrze jakimiś kolorowymi dodatkami, to sienie wyklucza...

3

Odp: Pora na zmiany w domu!

Fajny pomysł z tym stylem skandynawskim. Myślę, że wszystko da się ze sobą połączyć. Pooglądaj prospekty i aranżacje w internecie, a na pewno znajdziesz coś co Cie zainteresuje. Możesz skorzystać z pomocy jaskiego fachowca. Powodzenia.

4

Odp: Pora na zmiany w domu!

My też zauważyliśmy, że styl skandynawski jest naprawdę ostatnio na topie jednak wiemy po tym co oglądamy w sieci, że niezwykle trudno jest coś dopasować.

Zdecydowaliśmy się na ten styl - wrazie czego kilka kolorowych dodatków ociepli wnętrze. Chcemy jednak by jakiś specjalista pomógł nam w urządzeniu wnetrza a więc będziemy szukać i liczyć na dobry efekt końcowy

5

Odp: Pora na zmiany w domu!

A ja zmieniłam tonację kolorystyczną w domu na święta - na zielony i biały:) I tak zostanie do jesieni:)

6

Odp: Pora na zmiany w domu!

Dla mnie jesienne kolory to złoty, purpurowy, brąz.

7

Odp: Pora na zmiany w domu!

Oj tak, ja lubię sobie pozmieniać par razy w roku wystrój czy dodać fajny  mebel

8

Odp: Pora na zmiany w domu!

Teraz zmieniam wystrój kuchni na biało-niebieski....