1

Temat: Czy kobieta ma szanse w grze w golfa?

Czy kobieta ma szanse w grze w golfa?
Nie znam sławnych golfistek...

2

Odp: Czy kobieta ma szanse w grze w golfa?

Może będziesz pierwsza - trzymam kciuki:)

3

Odp: Czy kobieta ma szanse w grze w golfa?

No właśnie...
Ja ostatnio trochę grywam w golfa, ale trzeba tu jednoznacznie przyznać, że to jest sport mocno zdominowany przez mężczyzn i nawet zawody są osobno rozgrywane ze względu na płeć, co też sprawia, że te męskie są bardziej oblegane. Cóż robić.
Ostatnio nawet jak chciałam sobie nowe wdzianko kupić to w sklepach golfowych jak tu  - zdecydowanie wybór odzieży do golfa dla facetów jest większy, niż dla kobiet.

A przecież jednak co sama obserwuję - na polach kobiet jest sporo.
Tylko nie są dominujące...

4

Odp: Czy kobieta ma szanse w grze w golfa?

Nie ma sławnych..Jak nie ma wink Chyba Ty będziesz pierwsza i chyba Ty to wszystko opanujesz w szybkim tempie. Na pewno już podstawy tego sportu znasz. Teraz już jest pora na resztę. Myślę, że już to szybko opanujesz i na pewno będziesz sobie dobrze będziesz tam sobie radzić.

5

Odp: Czy kobieta ma szanse w grze w golfa?

W takich tematach najczęściej radze się znajomych. I trzeba powiedzieć, że bardzo często dobrze na tym wychodzę smile

6

Odp: Czy kobieta ma szanse w grze w golfa?

To kwestia wprawy - myślę że po wielu latach ćwiczeń każda z nas byłaby mistrzynią:)

7

Odp: Czy kobieta ma szanse w grze w golfa?

Jak ktoś lubi golfa to sobie poradzi, nie ma tu reguły zależnej od płci. Moim zdaniem to nudny sport, ale może ktoś lubi takie spokojne spędzanie czasu.