1

Temat: Nagła zmiana zachowania partnera

Kryzys wieku średniego u panów to najczęściej zmiana zachowania. Czy zawsze przyczyna tkwi w pojawieniu się innej kobiety? Czy znacie osoby które są w takiej sytuacji, że podejrzewają partnera o zdradę?

2

Odp: Nagła zmiana zachowania partnera

Zawsze nie...., ale w 90% na pewno:)

3

Odp: Nagła zmiana zachowania partnera

Czy przyczyna tkwi w kobiecie? Szukałabym głębiej, a relację z nową kobietą zaliczyłabym do objawów, nie przyczyn.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2015-04-28 22:46:50)

4

Odp: Nagła zmiana zachowania partnera

Jeśli nagle ktoś przesadnie o siebie dba i próbuje się odmłodzić, to wiadomo, że nie dla starej żony to robi smile

5

Odp: Nagła zmiana zachowania partnera

Zawsze chyba jest tak, że koło 40-tki on chce coś zmienić w swoim życiu, czasem kobietę, a czasem zainteresowania, hobby...

6

Odp: Nagła zmiana zachowania partnera

A może to jest potwierdzenie reguły, że człowiek zmienia się co 7 lat wink

7

Odp: Nagła zmiana zachowania partnera

To ja muszę czekać jeszcze 4,5 roku aż zmądrzeję? yikes

8

Odp: Nagła zmiana zachowania partnera

Czas szybko mija:) Ani się obejrzysz, jak będziesz chodzić o lasce, z garbem mądrości na plecach wink

9

Odp: Nagła zmiana zachowania partnera

Życie wymaga od nas zmian, inaczej byłoby nudno...:)

10

Odp: Nagła zmiana zachowania partnera

Faceci też chcą czuć się młodziej jak skończą te 40 lat... Coraz więcej ich chodzi do kosmetyczki, odchudza si,e z dietetykiem itd...

11

Odp: Nagła zmiana zachowania partnera

Na 99,9% zmiana zachowania wiąże się z kimś nowym, taka jest brutalna prawda...

12

Odp: Nagła zmiana zachowania partnera

[quote=katasia]Czas szybko mija:) Ani się obejrzysz, jak będziesz chodzić o lasce, z garbem mądrości na plecach wink[/quote]
Nie strasz mnie. Hmm... może na starość znajdę jakiegoś dziadka, który przez całe życie szukał miłości, takiej jak z filmów i będziemy żyli... krótko i szczęśliwie.,

13

Odp: Nagła zmiana zachowania partnera

Szczęśliwie bo krótko big_smile Nie zdążycie się poróżnić, znudzić sobą, będziecie mieć wreszcie  wspólne tematy, gdzie Was boli itd smile

14

Odp: Nagła zmiana zachowania partnera

Hahhahaaa big_smile big_smile big_smile
Będzie mi masował halluksy, a ja jemu będę nacierać krzyż tongue Jakie to ekscytujące. Chcę być już stara! (tfu! tfu!)

15

Odp: Nagła zmiana zachowania partnera

Z chorym krzyżem nie będzie już mógł się schylać do stóp, to będzie smutny koniec z romantyzmem.... sad

16

Odp: Nagła zmiana zachowania partnera

Przy takich nagłych zmianach to trzeba być podejrzliwym... Może ma kogoś, a może po prostu jest problem z autem i dlatego np. chodzi zamyślony?:) Najlepiej zapytać wprost, o co chodzi:)

17

Odp: Nagła zmiana zachowania partnera

Tu czasem nie chodzi o nas, tylko może ma jakieś kłopoty, o których nie chce z nami rozmawiać?

18

Odp: Nagła zmiana zachowania partnera

Najprościej go o to zapytać:)  Jego reakcja może nam wiele wyjaśnić.

19

Odp: Nagła zmiana zachowania partnera

Często to pierwszy sygnał,  że rozstanie juz blisko....