1

Temat: Markowe ubrania używane

Czy zdarza wam się kupować oryginalne ciuchy znanych projektantów? A jeśli tak to czy kupujecie je na wlasną rękę, nowe czy używane? A może macie miejsca gdzie takie można kupić taniej?

2

Odp: Markowe ubrania używane

Ja nie patrzę na markę tylko czy mi się ubranie podoba:)

3

Odp: Markowe ubrania używane

Ja zakupuję paczkę ubrań przeważnie z hurtowni , śledzę kolekcje i wiem mniej więcej od kogoś w danym okresie kupić. Część zostawiam sobie lub sprzedaję żeby mi się zwróciła cena za ubrania których nie chcę.

4

Odp: Markowe ubrania używane

Zakup ładnych, porządnych a do tego modnych ciuchów -  w second handach według mnie graniczy z cudem. Staram się przeglądać blogi modowe tam czasem polecają różne strony z modą oraz możliwością zakupu ubrań. Jednak przez internet robiąc zakupy pewność co do autentyczności produktu bywa różna...

5

Odp: Markowe ubrania używane

Blogów raczej nie przeglądam, ale jedno z nielicznych miejsc w necie jakie udało mi się znaleźć to pierreriu.pl i jestem tym miejscem zachwycona. Ceny są nawet o połowe niższe, a każdy może znaleźć coś dla siebie.

6

Odp: Markowe ubrania używane

Szczerze powiedziawszy wyszukałam w necie, ale nie znam tego miejsca. Co w nim takiego szczególnego? Z tego co widziałam sama półka premium.... Chyba bym się bała, że trafię na podróbkę.

7

Odp: Markowe ubrania używane

Też o tym myślałam, ale przeczytałam na ich stronie o tym jak dokładnie weryfikują każdą wystawiana na ich stronie rzecz. . Taka gwarancja autentyczności mnie przekonuje.

8

Odp: Markowe ubrania używane

To rzeczywiście stanowi o wiarygodności, myślę, że portal mający w ofercie takie marki nie pozwoliłby sobie na podróbki. Swoją drogą, dopiero skojarzyłam, że widziałam już kiedyś ubrania z tej strony, chociaż nie była to polska wersja. A mam takie pytanie dziewczyny... Jeśli dobrze zrozumiałam to można tam też sprzedawać. Wiecie może na jakich zasadach? Byłam kiedyś świadkową, zaszalałam z Valentino i wisi mi w szafie, bo sporo schudłam od tamtej pory, a za grosze na allegro puścić szkoda.. hmm

9

Odp: Markowe ubrania używane

Można sprzedawać bez problemu, co więcej: może to za Ciebie zrobić PERSONAL CONSIERGE, luksus, co? wink Chcesz coś sprzedać, odbiorą to od Ciebie, opiszą, zrobią profesjonalne zdjęcia, wystawią na platformie, będą czuwać, pilnować, odpowiadać na maile, a na końcu wyślą wszystko ładnie opakowane do klienta smile

10

Odp: Markowe ubrania używane

kaweczka - dziękuję pięknie za informację ! To rozwiewa moje wątpliwości. Zaraz sobie poszukam namiarów na ich stronie w takim razie i jeszcze dokładnie się wczytam. Dzięki! smile

11

Odp: Markowe ubrania używane

Mam swoje ulubione polskie sklepy, jak np. Lattore. Lubię eleganckie ubrania dlatego ich fasony bardzo mi odpowiadają. Nie zdarzyło mi się jeszcze kupić coś od światowych projektantów. Aa zapomniałabym, raz udało mi się upolować w sh koszulę hugo bossa dla narzeczonego tongue

12

Odp: Markowe ubrania używane

Niektóre bloggerki modowe wyszukują fajne rzeczy w sh (dobrej jakości i w świetnym stanie), potem robią genialne sesje zdjęciowe i na koniec sprzedają te ciuchy dużo drożej smile Interes kwitnie, ale to trzeba mieć pasję chyba.

13

Odp: Markowe ubrania używane

Tak to prawda ale trzeba mieć na to dużo czasu i jeszcze więcej szczęścia wink

14

Odp: Markowe ubrania używane

od projektantów nie mam, drogich marek też nie. w SH często wynajduję perełki bardziej lub mniej znanych marek i jestem zadowolona tongue

15

Odp: Markowe ubrania używane

nie zdarzyło mi się w second handzie znaleźć ciuchów od jakichś wielkich projektantów, ale porządne ciuchy z droższych sieciówek się zdarzają i z nich jestem zadowolona. poza tym najważniejsze to dobrze czuć się w ubraniu niezależnie od tego, co ma na metce.

16

Odp: Markowe ubrania używane

Bardzo często kupuję w second handach i jestem ze znalezionych tam ciuchów bardzo zadowolona. Bez problemu można znaleźć rzeczy modne, niezniszczone i dobrych firm. Oczywiście trzeba umieć szukać i mieć do tego cierpliwość. Ale jest na to złota zasada - odwiedzać takie sklepy w dni większych dostaw - można się wtedy porządnie obkupić smile


----
[url=http://www.nautiqus.com.pl/fracht]fracht[/url]

Ostatnio edytowany przez weronikawroblewska (2015-05-22 09:25:22)

17

Odp: Markowe ubrania używane

Ja wolę kupować używane rzeczy w Internecie. Przynajmniej są zadbane i widzę, jak faktycznie wyglądają na zdjęciach. W ten właśnie sposób zamówiłam wczoraj jeansy za 40zł smile wyglądają zupełnie jak nowe.

18

Odp: Markowe ubrania używane

Używane markowe ciuchy kupuję czasami na vinted ale tak ogólnie wolę raczej outlety albo zwykłe butiki. Lubię jak coś jest dobrej jakości a jak jest używane to już potem różnie bywa

19

Odp: Markowe ubrania używane

A kojarzysz jakieś fajne outlety z markowymi ciuchami? Szukam właśnie czegoś takiego z sensownymi cenami ale nie umiem znaleźć

20

Odp: Markowe ubrania używane

Tutaj jest sporo markowych i fajnie przecenionych rzeczy. Mają atos lombardini a to moja ulubiona firma ostatnio wink

21

Odp: Markowe ubrania używane

Ja kiedyś szukałam markowych w second handach. Teraz nie mam na to czasu.

22

Odp: Markowe ubrania używane

Z używanymi ubraniami mam akurat problem. Wolę jednak jak ciuchy są nowe. No i lubię ubrania dobrej jakości więc siłą rzeczy kupuję raczej te markowe. Mam mniejszą szafę ale przynajmniej porządną

23

Odp: Markowe ubrania używane

Ostatnio też doceniam markowe ubrania, czasami fajnie jednak coś porządnego mieć w szafie na jakieś wyjścia smile Na przykład mi się bardzo podobają markowe ubrania Spigi. Ma mega dobry gust i te ubrania się bardzo stylowe. W jego sukience szłam na wesele siostry.

24

Odp: Markowe ubrania używane

ja kupuję takie rzeczy ale tylko jak znajdę w SH big_smile no i oczywiście jak są ładne, zadbane itp. nie tylko "byle by z metką"

25

Odp: Markowe ubrania używane

no to jest dobre podejscie. Sama ostatnio staram sie tego trzymac i zobaczymy co z tego wyjdzie wink.