1

Temat: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

...to wskoczyłabym w garnitur i sprawdziła czy to takie niewygodne jak wszyscy narzekają big_smile A prawda jest taka Panowie, że w garniturze jak w szpilkach...w tym się nie chodzi - w tym się wygląda! ;-)

2

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Oj, żebyś wiedziała! Najgorsze, że takie właśnie jest ich przeznaczenie, im lepiej garnitur dopasowany, tym bardziej krępuje ruchy. Nadaje swym kszałtem postawę, w której męska sylwetka naturalnie prezentuje się okazale, ale do jakichkolwiek sensownych ruchów potrzeba go najpierw ściągnąć.

A zwłaszcza te krawaty, doprawdy szkoda słów! Krawat sam w sobie jest jeszcze fajny, faceta za krawat można gdzieś pociągnąć i zaprowadzić gdziekolwiek, ale kiedy ten ciasny powróz dodatkowo opina szyję uwięzioną w kołnierzyku sztywnej, białej koszuli, to człowiek czuje się tak, jakby miał oddychać przez słomkę.

Mimo to, przyznaję że fajnie jest być facetem, chociaż z drugiej strony gdybym mógł być kobietą przez konkretnie jeden dzień, też bym skorzystał, chociażby z czystej ciekawości.

Miałbym sporo czasu sprawdzić, gdzie i jak naciskać, łaskotać czy obracać, a do tego z bezpośrednim przełożeniem na wrażenia zmysłowe, na pewno wiele bym się po takiej lekcji nauczył.

3

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Gdybym stała się nagle mężczyzną na jeden dzień to  podchodziłabym do każdej kobiety, która mi się spodoba i próbowała się umówić - tak dla sprawdzenia, ile z nich się zgodzi:)

4

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Przeklinałabym z satysfakcją w miejscach publicznych i obserwowała, jakie są reakcje ludzi:) Czy rzeczywiście facetowi więcej wypada?

5

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Policja na pewno zareaguje mandatem:)
Ja bym wybrała się na tor formuły 1, bo jako facet nabrałabym pewnie tej karkołomnej odwagi, żeby przejechać się z tak szaloną prędkością:)

6

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Oj, chyba poszłabym sprawdzić, czy naprawdę prostytutki to jest to, czego każdy facet powinien spróbować według dziwnego społecznego przekonania wink

7

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Nie znam tego przekonania no ale ok smile

8

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Gdybym była mężczyzną to na pewno nie ogoliłabym wreszcie nóg. Wolność od depilacji musi być bardzo fajna:)

Ostatnio edytowany przez summerlove (2015-04-09 09:30:34)

9

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Mały pikuś z nogami, ale nie musiałabym codziennie lamentować nad swoją strefą bikini. Przepraszam, że tak otwarcie, ale jeśli rano ogolę nogi i bikini, to wieczorem już są szorstkie sad Codzienna depilacja bikini oznacza krostki, a te są nieestetyczne i problematyczne. Zaciskam zęby i jadę depilatorem. Kremy i wosk nie działają na mnie w tym miejscu. Przecież to jest dramat sad

10

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Najlepiej depilować tuż przed wieczorem, bo przecież cały dzień nie będziesz sprawdzać, co tam się dzieje wink

11

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Gdybym była mężczyzną to byłabym mia dla kobiet, bo wielu mężczyzn o tym na co dzień zapomina... Więc trzeba dać im dobry przykład, że nie tylko w Dniu Kobiet należy nam się szacunek:)

12

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Gdybym była mężczyzną 1 dzień  to oczywiście zaraz bym porównała  swój obecny poziom szczęścia z tym wczorajszym, żeby stwierdzić, komu lepiej się żyje - facetom czy nam:)

13

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Trudne pytanie... Gdybym miała myślenie mężczyzny, to może bym ich lepiej rozumiała...

14

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

To pewnie nie mogłabym się doczekać , aż znów będę kobietą big_smile

15

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Sprawdziłabym, czy naprawdę rozmiar ma znaczenie wink

16

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Pewnie bym poszła do kasyna z całą wypłatą smile

17

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

passiflore- Ależ nie ma znaczenia długość ptaszka, bo można odlotowo kochać się po francusku tongue

18

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Niby nie ma, ale też w niczym nie przeszkadza:) nie wmawiajmy mężczyznom, że wszystko załatwią półśrodkami, bo tak nie jest... ;D

19

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

A jeśli któryś mąż stanie się impotentem? To przecież nie zamienimy go na lepszy model wink
Niech facet kupi kobiecie dobry wibrator i usta, rączki, aż kobieta dojdzie tongue

20

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Wtedy niech połyka te niebieskie tabletki aż mu serce stanie i już będzie wdowa do wzięcia smile

21

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Gabika nie masz litości, chcesz uśmiercić sexem faceta? tongue

22

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

W tej sytuacji do sexu by w ogóle nie doszło,gość by umarł na zawał z powodu wzrostu ciśnienia nie tam gdzie trzeba wink

23

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Kalinka dobre big_smile No my to tych facetów obmalujemy tongue

24

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Ale wkopał się jeden z portalu teraz!  Ma mnie na GG i telefon, ale pisaliśmy na GG. Napisałam eska, zapytałam co robi i on zaczął pisać jakby z inną kobietą i umawiał się "nią". Po 2 eskach wiedziałam,że pomylił mnie z inną. Do tego jeszcze napisał-"mam tego dość". I jak tu wierzyć tym oszustom?! mad

25

Odp: Gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień...

Szkoda czasu na takiego... i darmowego pakietu SMSów..... smile