1

Temat: Gabinet kosmetyczny

Cześć,

chciałabym założyć własny gabinet kosmetyczny. Wiecie może jakie wymagania muszę spełnić? Chodzi mi głównie o formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na wykonywaniezabiegów kosmetologii i medycyny estetycznej w toruniu. Kosmetyczka to naprawdę dobra branża. Wiele dziewczyn kończy studia kosmetyczne, robi kursy. Jednakże chciałabym się wybić na tym trudnym rynku...

Ostatnio edytowany przez monikamert (2015-06-10 11:26:55)

2

Odp: Gabinet kosmetyczny

Znam kosmetyczkę, która zmieniła branżę, bo nie zarabiała wcale, teraz jest przedstawicielem handlowym i nie tęskni za swoim zawodem...

3

Odp: Gabinet kosmetyczny

Wymagania, to o ile wiem, do założenia działalności nie trzeba nic. Prawdziwe wymagania stawia dopiero Sanepid, wymagania dotyczą warunków sanitarnych w gabinecie. Najlepiej zgłoś się do swojego regionalnego Sanepidu, dadzą Ci przepisy i swoje wymagania. Poznasz ich i będzie Ci łatwiej, bo to oni sami potem odbierają lokal potwierdając, że spełnione zostały wymagania sanepidu. Nie zapomnij też zarejestrować swój gabinet do - to chyba dziś największa w Polsce wyszukiwarka zabiegów.

4

Odp: Gabinet kosmetyczny

Najważniejsze jest żeby mieć dobre podejście do klienta i dobry sprzęt. Ja wiem, że tutaj:  mają super sprzęt bo depilacja nóg zajmuje max 30-40 min a to naprawdę ekspresowe tempo. Dodatkowo dobrze jest też zadbać o marketing oni np mają teraz promocję -50% więc wiesz. To wszystko przyciąga klientów.

5

Odp: Gabinet kosmetyczny

Jak myślisz założyć własny biznes, warto założyć sobie stronę internetową i ją wypromować w internecie. Da Ci to na pewno większą liczbę odwiedzających twój salon. Nie jest to łatwe, ale fachowcy na pewno Ci pomogą. Widziałam taką ofertę na: , w wolnej chwili zerknij sobie.

6

Odp: Gabinet kosmetyczny

ja sie wybieram niedługo na paszki  bo chce mieć spokoj przed wakacjami

7

Odp: Gabinet kosmetyczny

Ja głównie chodzę na oczyszczanie twarzy, bo jednak zanieczyszczenie powietrza i kosmetyki z dodatkami zapychającymi pory tego wymagają...

8

Odp: Gabinet kosmetyczny

Korzystam z zabiegów promocyjnych na twarz, głównie odmładzanie i oczyszczanie

9

Odp: Gabinet kosmetyczny

Ja chodzę na zabiegi mezoterapii