1

Temat: Nierówna płytka paznokcia!

Dziewczyny poszukuję jakiś odżywek, olejków które zdziałają cuda. Niestety po tipsach moja płytka zrobiła się strasznie nie równa. Kto doradzi?

2

Odp: Nierówna płytka paznokcia!

aktualnie używam Eveline 8w1 total action i jestem bardo zadowolona, jednak nie wiem czy zdziała cuda po tipsach. Jeśli chodzi o domowe sposoby to warto też wcierać oliwe z oliwek w paznokcie, skuteczna odbudowa.

3

Odp: Nierówna płytka paznokcia!

Miałam ten sam problem po tipsach. Kilka kosmetyczek powiedziało mi, że cuda może zdziałać tylko czas sad Na szczęście miały rację bo obecnie moje paznokcie wyglądają normalnie a bałam się, że już tak mi zostanie. Jedynie możesz je wzmacniać jakimiś odżywkami ale żeby się wyrównały to musisz trochę poczekać niestety. Pozdrawiam smile

4

Odp: Nierówna płytka paznokcia!

Paznokcie szybko rosną. Ja bym użyła 4-stopniowej polerki do tego czasu.

5

Odp: Nierówna płytka paznokcia!

Dobrym sposobem jest wcieranie olejku arganowego Zielony Nurt w skórki i paznokcie, bardzo się regenerują, a nowe rosną takie ładne i mocne. Nie wiem dlaczego wcześniej nie było takich olejków, moda na tipsy zepsuła tylu dziewczynom paznokcie.

Ostatnio edytowany przez wawer1960 (2015-01-28 22:39:05)

6

Odp: Nierówna płytka paznokcia!

Raz miałam tipsy, z ciekawości i nigdy więcej nie chcę tego dziadostwa na swoich palcach.

7

Odp: Nierówna płytka paznokcia!

Od dawna jadę wyłącznie na lakierach hybrydowych new nails, ale stosuję też odżywkę - nie widzę jakiegokolwiek negatywnego wpływu na paznokcie, bardziej bym powiedziała, że paznokcie są ładne i zdrowe. I tak powinno być.

8

Odp: Nierówna płytka paznokcia!

Powinno być tak, że nasze własne paznokcie są ładne i zdrowe.

9

Odp: Nierówna płytka paznokcia!

Nie da się tego wyleczyć. Pozostaje Ci ścieranie specjalnym pilnikiem i polerowanie.

10

Odp: Nierówna płytka paznokcia!

Używaj odżywki new nails, staraj się dbać o systematyczność, zobaczysz, że paznokcie będą zdrowe. Nie twierdzę, że natychmiast będą miały stan idealny, wymaga to czasu, ale to czego oczekujesz uzyskasz.

11

Odp: Nierówna płytka paznokcia!

Jeszcze jedno - odżywek używa się zgodnie z tym co jest na ulotce, w opisie, nie na zasadzie hulaj dusza - kosmetyk wymaga solidnego podejścia i stosowania się do zasad. Wiele dziewczyn właśnie przez brak tych zasad ma spory problem.

12

Odp: Nierówna płytka paznokcia!

Systematyczne wzmacnianie paznokcia wiele daje i z czasem można faktycznie dać sobie fajną zmianę.  Przy czym trzeba zwracać uwagę na różne aspekty - choćby to, co robicie gołymi dłońmi.

13

Odp: Nierówna płytka paznokcia!

Jakiś czas temu, w wyniku problemów hormonalnych, płytki moich paznokci zwyczajnie się pofałdowały. Pojawiły się wgłębienia poprzeczne na wszystkich paznokciach. Wyglądało okropnie. Naprawiło się samo, kiedy w efekcie przyjmowania leków przysadka mózgowa zaprzestała nadprodukcji jednego z hormonów.

14

Odp: Nierówna płytka paznokcia!

Sama miewam z tym problemy, ale wtedy cuda działa specjalna polerka, z 3 albo 4 powierzchniami piłowania.
Plus stosowanie łagodnych w składzie odżywek może wiele pomóc, ale najlepiej dać paznokciom odpocząć i ich w ogóle nie malować.

15

Odp: Nierówna płytka paznokcia!

Używaj na wzmocnienie new nails, odżywka powinna pomóc, paznokcie będą wyglądały o wiele lepiej. Nad wszystkim trzeba pracować - ale docelowo te paznokcie na bank będą ładne i zdrowe. Nie są tutaj potrzebne cuda, tylko absolutne podstawy i wtedy jakieś tam korzyści zauważycie.

16

Odp: Nierówna płytka paznokcia!

Warto wcierać olejek migdałowy, bo wyrównuje płytkę i wzmacnia.

17

Odp: Nierówna płytka paznokcia!

A może to objaw choroby...?

18

Odp: Nierówna płytka paznokcia!

No właśnie. Jeśli nie było mechanicznego uszkodzenia, to zapewne coś dzieje się od środka. I nie ma co tuszować, piłować, kombinować, tylko trzeba szukać przyczyny.