26

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

ja myślę, że legginsy przez swoją praktyczność własnie szybko nie wyjdą z mody, zresztą można sobie zobaczyć oferty różnych producentów i można powiedzieć, że gama legginsowa jest coraz szersza, ostatnio kupiłam sobie fajne kolorowe legginsy z moramo.pl, może też kupię siostrze na mikołajki big_smile

27

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Ja nie ograniczam się modą. Jeżeli coś lubię ( a leginsy należą do tej grupy), to to noszę. Grunt to dobierać ubrania odpowiednio do figury wink

28

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Dokładnie, trzeba je dobrać do figury...nie wiem czy ubrałybyście takie jak te w kratę [url=http://www.tivesti.pl/modne/spodnie-i-legginsy.html]http://www.tivesti.pl/modne/spodnie-i-legginsy.html[/url] ?

29

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Legginsy nadal modne, tak jak modne są spodnie a la legginsy... w sumie różniące się od grubych legginsów jedynie tym, że mają rozporek i czasami jakieś kieszonki czy ozdobne suwaczki.

30

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Myślę, że legginsy są nadal modne ale teraz bardo dużo Pań właśnie je zakłada i niestety nie do każdej pani to pasuje taka prawda..Bo to bardziej pasuje bardzo do takich szczupłych niż do takich co mają jakaś inna budowę ciała i trochę więcej ważą. Chyba się tutaj ze mną zgodzicie dziewczyny co : )?


Lubie chodzic po najnowszych sklepach. Lubie bardzo zagladac tam i lubie no wiecie czasem wejsc tu [url=http://modnydomzaniewiele.blogx.pl/]http://modnydomzaniewiele.blogx.pl/[/url] a pozniej do HIM lub do RESERVED

Ostatnio edytowany przez deborrra (2015-06-23 13:48:02)

31

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Wiadomo, eksponujące figurę ciuchy lepiej leżą na tych, które mają figurę bez zarzutu.
W tej chwili są już tak popularne, że noszą je wszystkie kobiety, nawet starsze panie i to bez względu na figurę i jeśli ktoś waży więcej i zasłoni pupę i część ud jakąś luźną tuniką, to nie jest źle.

32

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Tak też to zauważyłam, że już nawet nie jest tutaj ważna waga i po prostu nawet kobiety w starszym wieku zaczęły je nosić..Jak myślcie z czego to się wzięło?Według mnie przez to, że była taka nagonka i wszędzie dosłownie było to iż właśnie w takich leginsach kobieta będzie wyglądać bardzo sexi oraz szczupło..

33

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Wszędzie można je kupić, a większość ludzi kupuje to, co jest łatwo dostępne. Są też dużo tańsze niż spodnie i bardzo wygodne. Same plusy, można rzec wink
Dla starszych ludzi wygoda jest chyba bardzo ważna. Pamiętam, że kiedyś już była moda na te tzw. getry, to było w latach 90. i też nosił je każdy.

34

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Tak to wszystko jest uzależnione od mody ; ) te czasu też pamiętam jak getry były modne to dosłownie każdy je nosił : )) leginsy są tak łatwo dostępne i takie tanie, że aż według mnie byłoby ich nie kupić przecież hihi Jeśli o mnie chodzi to mam leginsy ale nie żebym była od razu jakąś tam tego fanką tylko tak czasem ubiorę jeśli mam ochotę : )

35

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Ja nie mam, gdzieś tam w szafie plączą się jakieś stare - kiedy wracała na nie moda to zaczęło się od takich cienkich wykańczanych koronką, więc sobie gdzieś tam leżą kilka lat. Mam za to czarne spodnie, które jeśli zasłonić kieszonki i skóropodobne wstawki przy zamku, szlufki, ogólnie całą górę, to wyglądają jak grube legginsy.

36

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Ja w sumie nie przepadam za leginsami właśnie z tego powodu, że one są takie po prostu za dużo popularne..Teraz jak się tak spojrzę na mieście czy na spacerze to dosłownie co 3 lub nawet co 4 kobieta chodzi w leginsach ; ) mi się to trochę nie podoba bo wolę być oryginalna bardziej

37

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Nie mam pojęcia czy są modne. Legginsy nigsy mi się nie podobały.

38

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Mi się nie podobały na początku, ale potem się do nich przekonałam. I można znaleźć wzory, które nie każdy odważyłby się założyć. Tak samo spodnie rurki, czy koszula, żakiet - to po prostu element garderoby i można nosić identyczny fason czy kolor jak większość, a można inny materiał, deseń, kolor.

39

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Legginsy to prawda są takie dość fajne ale akurat no wiecie one są dla mnie za śliskie  i się w nich bardzo słabo czuję. Kiedyś je nosiłam ale teraz zdecydowanie jestem przeciwniczką właśnie tych całych leginsów i nie jest to aż tak bardzo dobrze i okej..Chociaż myślę, że na wszystkich kobietach prezentują się po prostu sexi.

40

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Aktualnie mam kilkanaście par legginsów i mało mnie obchodzi to, czy są nadal modne big_smile Przekonałam się do nich całkowicie i nie wyobrażam sobie doskonalszego stroju na rower.

41

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Uwielbiam legginsy! Szczególnie, kiedy wybieram się na spacer, albo próbuję biegać! Są idealnym dopełnieniem domowego stroju w postaci luźnej koszulki i ukochanych kapcioszków. A z wychodzeniem do ludzi... Wychodzę, ale zasłaniam pupę jakąś tuniką, albo sukienką. Ostatnio robiłam masę i wolałabym oszczędzić wszystkim tak dokładnego widoku na mój zadek.

42

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Oooo... ja też robiłam masę, dlatego teraz nie wcisnę się we wszystkie spodnie, ale wciąż wcisnę się w prawie wszystkie legginsy big_smile

43

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Oczywiście, że są modne ja często je noszę gdy jest mi za zimno pod spodniami.

44

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Albo do długiego grubego sweterka też dobrze leginsy wyglądają

45

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Modne, modne i to nie tylko pod spodnie dla zmarzlaków, gdy zimno, ale np.wiosną do jakiegoś fajnego swetra.
Sweter jest dopasowany, ma dekolt w typie submarine, długie rękawy, nakładające się szwy na ramionach, dodatkowo jest bardzo miękki w dotyku.

46

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Mam kilka par legginsów ale ostatnio tylko leżą w szafie bo jednak muszę do nich schudnąć po zimie...

47

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Chyba zawsze będą modne, dla tych co lubią nosić czy to zimą czy np. wiosną. Ja planuję sobie zakupić własnie jakieś fajne nowe legginsy, a do nich dłuższą bluzę i tak nosić. Bluza jest dresowa, w kolorze ecru, z kapturem. Ma zrelaksowany krój.

48

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Modne, ale uciskają żyły w nogach i mogą prowadzić do żylaków!

49

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Można nosić większy rozmiar i będą luzniejsze

50

Odp: Legginsy - czy jeszcze modne?

Całkowicie Cię rozumiem! Legginsy są super wygodne, ale czasem ciężko poczuć się w nich pewnie, szczególnie po zrobieniu masy mięśniowej.