26

Odp: Której części ciała u siebie nie lubisz?

Tyłek. Trochę mi go przybyło i nie podoba mi się, choć mąż nie narzeka. Może udaje, żeby nie robić mi przykrości? Nie wiem. Gdy na jesieni byłam w spa, masażystka powiedziała, że nie mam się czego wstydzić, że trafiają jej się naprawdę "ciężkie" przypadki smile Ale z drugiej strony co miała mówić... No jest to mój kompleks. Ale próbuję walczyć z nim w domowym zaciszu wykonując proste, ale ponoć skuteczne [url=http://jatomifitness.pl/blog/jedrne-posladki/]ćwiczenia na pośladki[/url]. Na razie za wcześnie, żeby mówić o efektach, ale bardzo na nie liczę smile

27

Odp: Której części ciała u siebie nie lubisz?

Jak chcesz, możesz mi oddawać wszystkie swoje ciastka. Ja je zjem, a Tobie w tyłek nie pójdzie.

28

Odp: Której części ciała u siebie nie lubisz?

Ja to zwalam na genetykę, bo ciastek (i innych takich) niemal nie tykam wink A że na coś zwalić trzeba, to znalazłam sobie "ofiarę" wink Zobaczę czy te moje przysiady i wypady okażą się w dłuższej perspektywie skuteczniejsze.

29

Odp: Której części ciała u siebie nie lubisz?

To co dobrego masz, czego chciałabyś się pozbyć? smile Przyjmę cukierki i warzywa. Mięso możesz sobie zjeść. Owoce też big_smile

30

Odp: Której części ciała u siebie nie lubisz?

Ja przyjmę mięso w każdej ilości, bo nadwyżkę zje mój pies:)

31

Odp: Której części ciała u siebie nie lubisz?

Nie no, jak ją tak objemy to nic z niej nie zostanie... Pieczywo, nabiał i owoce jej zostały, póki co.

32

Odp: Której części ciała u siebie nie lubisz?

Ja akurat nie lubię u mnie takiej części jak piersi...Po prostu uważam, że są zdecydowanie za małe : ( nie wiem czemu ale moja siostra je ma odpowiednie takie i w dobrym rozmiarze a ja akurat to po prostu mam takie małe i nie wiem czy sobie powiększać czy akurat z tym faktem się pogodzić

33

Odp: Której części ciała u siebie nie lubisz?

Po co będziesz pchać w siebie wkładki? Wiesz ilu jest zwolenników małych piersi wśród mężczyzn? Nigdy nie będziesz miała obrzydliwych zwisów.

34

Odp: Której części ciała u siebie nie lubisz?

[quote=Nojsla]Ja akurat nie lubię u mnie takiej części jak piersi...Po prostu uważam, że są zdecydowanie za małe : ( nie wiem czemu ale moja siostra je ma odpowiednie takie i w dobrym rozmiarze a ja akurat to po prostu mam takie małe i nie wiem czy sobie powiększać czy akurat z tym faktem się pogodzić[/quote]

Masuj codziennie wieczorem przez godzinę, może urosną same wink

35

Odp: Której części ciała u siebie nie lubisz?

Znam dziewczyny, które nie miały, a którym urosły i tak już zostały: jednej od ciąży, a druga przytyła.

36

Odp: Której części ciała u siebie nie lubisz?

Jak jest się w ciąży to się przytyje więc mamy tu 2 w 1...:)

37

Odp: Której części ciała u siebie nie lubisz?

Ale jakim kosztem... haha. kiedyś chciałam mieć większe cycki, dziś chciałabym mieć mniejsze. Cycki to kłopot na starość.

38

Odp: Której części ciała u siebie nie lubisz?

Nie lubię siebie od pasa w dół. Wszystko przez celulitis na moim ciele który mocno wprowadza mnie w kompleksy i muszę przyznać że nie lubię patrzeć na te rejony mojego ciała

39

Odp: Której części ciała u siebie nie lubisz?

Ja dzisiaj nie lubię w sobie niczego. Dostałam kilka komplementów od eks "teściowej", przypadkiem spotkanej, ale nawet to mnie nie ruszy dzisiaj.

40

Odp: Której części ciała u siebie nie lubisz?

Ale eks -teściowa pewnie by była szczęśliwa, gdyby chociaż w połowie tak wyglądała jak Ty:)

41

Odp: Której części ciała u siebie nie lubisz?

Niechcemisię co tak krytycznie do siebie podchodzisz ??
Może jednak jest w Tobie coś co jednak lubisz wink

42

Odp: Której części ciała u siebie nie lubisz?

Lubię swoje dłonie smile Może dlatego, że bardzo o nie dbam... Wam tez polecam [url]http://poradykobiety.pl/uroda/miekkie-i-zadbane-dlonie-czyli-regeneracja-naskorka-po-zimie[/url] W końcu dłonie to nasza wizytówka...

43

Odp: Której części ciała u siebie nie lubisz?

Brzucha, ciągle jest zbyt wystający...

44

Odp: Której części ciała u siebie nie lubisz?

Stóp - są zbyt "kościste"...

45

Odp: Której części ciała u siebie nie lubisz?

O rety, ja swoich też nie lubię. Są szerokie, bo mam płaskostopie, mam dziwne palce, które się podwijają i bardzo krótkie paznokcie.

46

Odp: Której części ciała u siebie nie lubisz?

Nosa, jest zbyt szeroki...